Προς το περιεχόμενο

Νέο PC για Editing [Προτάσεις]


Phoenix7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν κρατάω λεφτά για +100 ευρώ(αλλάζω και το πρώτο ποστ) στο Budget και από 550 το πάω 650 τελικό μπας και το στήσω(απλά θα περιμένω λίγο περισσότερο τελικά) ... δεν θέλω κάτι πρόχειρο, το θέλω για αρκετά χρονάκια, και σταδιακά το αναβαθμίζω

 

Υ.Γ. μιας και το θυμήθηκα τι λειτουργικό να περάσω τι προτείνεται; αυτή την στιγμή έχω τα win7 ultimate , έχω δει τα 8, και δεν μου άρεσαν καθόλου. έλεγα για τα win7 x64 ultimate , είναι κομπλέ;

 

 

Θα βαλεις WINDOWS 7 64BIT γιατι πολυ απλα για να δουν τα windows πάνω από 4GB RAM πρέπει να είναι 64BIT !!!!

 

Να προσπαθήσεις να τρέξεις με τις τελευταίες εκδόσεις των προγραμμάτων που κάνεις χρήση, γιατί αυτές είναι φτιαγμένες για καλύτερο multithread . !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

ευχαριστώ για την βοήθεια, θα τα μελετήσω και λίγο όλα τα παραπάνω, για οθονη για την https://www.skroutz.gr/s/3523250/LG-23EA53V.html σκοπεύω,

 

Το VisionStudio εχει δωρεάν μεταφορικά και σύνθεση;

 

και ότι χρειαστώ θα σας γράψω για καμιά βοήθεια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά θυμόμουν :S

 

 

Κοίταξε το ίδιο θα σου έρθει εν τέλη και από τα δυο παραπάνω καταστήματα !

 

Στο DIGITALMASTER με αλλαγές ώστε να γίνει ισάξιο της πρότασης του visionstudio έρχεται στα 504€ με δωρεάν μεταφορικά.

 

Όταν έχεις τα χρήματα και είσαι έτοιμος γράψε εδώ στο θέμα σου να σου πούμε αν υπάρχουν τυχόν ευκαιρίες ή αλλαγές τιμών ώστε να πάρεις κάτι καλύτερο με τα ίδια χρήματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτές τις ημέρες θα παραγγείλω και αυτή την οθόνη. https://www.skroutz.gr/s/3523250/LG-23EA53V.html

 

από ότι βλέπω εχει πολλες κριτικές + είναι IPS, στα λεφτά της ειναι η καλύτερη ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...