Προς το περιεχόμενο

Nokia: Νέα διαφήμιση, Lumia 925 εναντίον iPhone 5


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρομαι για κάποιους εδώ μέσα που έχουν τα φράγκα και αγοράζουν iPhone 5, Nokia 925 και άλλα κινητά της “σειράς”. Άντε με το καλό να έρθει και το μνημόνιο 3 (λεφτά υπάρχουν) για να σωθεί η χώρα!!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν μπορεις ουτε εσυ να αγορασεις τα προιοντα της ε; κριμα...Sent from my iPhone5 using Insomnia

ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ και ΑΣΧΗΜΟ το σχόλιο σου φίλε μου γιατί τώρα πιάνεις στο στόμα σου την τσέπη του καθενός και την διαχείριση που κάνει στα λεφτά του, η οποία σαφώς διαχείριση δεν ενδιαφέρει κανέναν.

 

Sent from my Nokia 3210 using "Φιδάκι"

  • Like 25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα; Γιατί; Να τα κάνουνε τι; Να το πετάνε στις καφετέριες πάνω στο τραπεζάκι επιδεικνύοντας την iPhonara τους;

 

Android κλάσης Android 4.1+ των 350 ευρώ, είναι ανώτερο από το iPhone 5 σου των 700 ευρώ.

 

Αν η iPhonara έκανε 350 ευρώ να πω ναι, τώρα θα την μπω στους μπατίρηδες κριτές.

 

Sent from my Nokia 3210 using "Φιδάκι"

Ουτε καν, εισαι αλλη κατηγορια να μου συγκρινεις καμια ναυαρχιδα android να το συζητησουμε τωρα με mid range που πας? ειμαστε μακρια.

Βεβαια  υπαρχουν και ορισμενοι κατοχοι αλφα ρομεο που τις θεωρουν ανωτερες απο Ferrari  ε οκ αφηνω την επιστημη να μιλησει εκει δεν μπορω να κανω κατι εγω...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την συσκευη πηρα μολις πρωτοηρθε στην Ελλαδα 740  απο την cosmote και εχω wind  εδω και 15 χρονια  δεν δεσμευομαι χρονικα, το παγιο μου ειναι 30 ευρο για 1000 μιν προς ολους και 1 gb net και 100 sms .

Aφου σου εδωσα αναφορα για πες μου και εσυ πικραμενος ε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ελα ρε,τωρα θα τον μαθετε;Σε καθε ποστ κραζει τους παντες.Μην του μιλησετε για apple,σαν να του βρισατε την μανα.Εγω απολαμβανω τα ποστ του,ριχνω γελιο καθε φορα.Βαριεσαι;Μπαινεις στο insomnia και διαβαζεις τον φωταρα να λεει τα δικα του.

 

 

 

Ontopic:Παλια δεν ειχε βγαλει και η microsoft για τα 8αρια μια διαφημιση που τα συγκρινε με το ipad της apple;Τωρα και η nokia με το iphone,γενικα πιστευω το εχουν χασει το παιχνιδι και προσπαθουν να πεισουν τον καταναλωτη με χαζους τροπους.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μας τα κανανε με τις φωτογραφικες....οι φωτογραφιες των κινητων ειναι τοσο σημαντικες οσο και η καμερα ενος laptop, καλη χρυση και χρησιμη, αλλα ρε πουστη δεν θα προτιμησω laptop για αυτο το λογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια διόρθωση είναι άνοιγμα διαφράγματος f2 και f2.4 (όσο πιο μικρό το f τόσο πιο πολύ φως επιτρέπει να περάσει) δηλαδή πόσο φως επιτρέπει ο φακός ώστε να γράψει στον αισθητήρα για το κλείστρο μετράει η ταχύτητα - δηλαδή για πόσο χρόνο θα πάρει φως ο  αισθητήρας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος έχει δοκιμάσει Lumia με την ταχύτητα, κάμερα και τις δωρεάν εφαρμογές της νοκια γελάει με τα iphone.

Σύγκρινα το 920 του κολλητού μου με το s3 και 4s. Αποτέλεσμα: ο ένας παράγγειλε το 720 και ο αλλος το 925 ;)

Sent from my RM-846_eu_euro1_273

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεις ουτε εσυ να αγορασεις τα προιοντα της ε; κριμα...Sent from my iPhone5 using Insomnia

φωτακι πολυ μας τι λες με το δε μπορεις και συ να αγορασεις τα προιοντα της...τι να κανουμε ρε φιλε δεν ειμαστε ολοι καπιταλες σαν εσενα και δεν εξαρτωμαστε απο το αμαξι και το κινητο για να δειξουμε μουρη...αντε μπραβο λοιπον και προσεχε πως μιλας ...τραβα αλλου να το παιξεις πλουσιο μαγκακι με υφακι....

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την συσκευη πηρα μολις πρωτοηρθε στην Ελλαδα 740  απο την cosmote και εχω wind  εδω και 15 χρονια  δεν δεσμευομαι χρονικα, το παγιο μου ειναι 30 ευρο για 1000 μιν προς ολους και 1 gb net και 100 sms .

Aφου σου εδωσα αναφορα για πες μου και εσυ πικραμενος ε?

χειροκροτημα και συγχαρητηρια παρακαλω απο εμας τους πικραμενους που εισαι απο τους πρωτους με τιμη και με καμαρι που αγορασε το iphone ...

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Nokia νομίζω ότι στο θέμα κάμερας τα παει παρά πολύ καλά, μπορεί να είναι και στην κορυφή, ήδη έχει δείξει τι μπορεί να κάνει και η ταχύτητα f/2 ειδικα για κινητό είναι πραγματικά πάρα πολύ καλή και νομίζω πιο γρήγορο κλείστρο σε κινητό δεν υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την συσκευη πηρα μολις πρωτοηρθε στην Ελλαδα 740  απο την cosmote και εχω wind  εδω και 15 χρονια  δεν δεσμευομαι χρονικα, το παγιο μου ειναι 30 ευρο για 1000 μιν προς ολους και 1 gb net και 100 sms .

Aφου σου εδωσα αναφορα για πες μου και εσυ πικραμενος ε?

 

 ξερεις καποτε λεγανε βλακας με περικεφαλαια τωρα λενε βλακας με Iphone. Εσκασες 740 ευρω για να παρεις ενα κινητο των 300ε με κατωτερο software και 10 σελιδες τεχνητους γελοιους περιορισμους στα features που σκοπο εχουν να τα σκασεις ξανα και ξανα . Ακομα και με το πιο μουφα κινητο στην αγορα μπορεις να στειλεις πχ μια φωτο με blutooth . sent from a smartphone better than iphone

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...