Προς το περιεχόμενο

BlackBerry: Προς αναζήτηση αγοραστή ή επενδυτών


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και όμως το Ζ10 που δοκίμασα, μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις. Πολύ όμορφη κατασκευή. Το λειτουργικό που φόραγε ήταν άψογο και σε σχεδιασμό και ανταπόκριση με αρκετές ευχάριστες λεπτομέρειες/πινελιές. Γενικά, ήταν το πρώτο blackberry που μου άρεσε. Μιλάμε πάντα απο για χρήση business. 

 

Όμως υπάρχει ένα τεράστιο fail. Η ίδια η εταιρία (Blackberry) δεν υποστηρίζει ακόμα(!) το ίδιο της το κινητό όσο αφορά την λειτουργια Enterprise e-mail (εταιρικό e-mail δηλαδή)!!! Μιλάμε οτι έφαγα μια ολόκληρη μέρα προσπαθώντας να σετάρω το κινητό για στέλεχος της εταιρίας στην οποία εργάζομαι, και έφτασα να μιλώ στο τέλος με τον πάροχο ο οποίος με ενημέρωσε (και γραπτώς στην συνέχεια) για το πρόβλημα αυτό. Το καλύτερο; Ακόμα  δεν ξέρουν πότε θα είναι έτοιμο....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η εσχατη λυση ειναι εξαγορα απο ms-nokia και να μπουν wp8 στα bb

 

η αγορα απο samsung-htc-sony και θα εχουν android

 

τουλαχιστον η NOKIA εχει την MS απο πισω να χωνει χρημα για επενδυσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοί είναι βρε συμφορουμήτες αυτοί οι επαγγελματίες χρήστες που δεν έχω συναντήσει εγώ.

Ποιό επαγγελματίες από εμάς τα ψώνια που στρίβουμε τις συσκευές και τις φορτίζουμε δυο-τρεις φορές την ημέρα υπάρχουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ακόμη και οι bussinesmen δεν χρησιμοποιούν smartphone και λοιπές μαλακίες που κυκλοφορούν στο ευρύ κοινό. Σιγά μη κάθεται να ασχολείται ο άλλος που τρέχουν οι δουλειές του με αναβάθμιση, φόρτιση κάθε τρεις κ λίγο κ παπαριές. Έχουν ένα λάπτοπ ή τάμπλετ με 3g για τα e-mail τους και ένα καλό τηλέφωνο για τη δουλειά και τη/τον γραμματέα/βοηθό τους ο οποίος έχει έναν υπολογιστή μπροστά του κανονικό. Τα υπόλοιπα είναι hype από τις εταιρίες ότι δήθεν οι πολυάσχολοι έχουν κινητά με 1002 μαλακίες πάνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...