Προς το περιεχόμενο

Τα μέλη του Insomnia με photo τους


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε εντάξει δεν μπόρεσα να αντισταθώ.Πριν 2 χρόνια....όταν οι φίλοι με λέγανε ρουφήχτρα 

aka9.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ας μου λύσει κάποιος την απορία πως γίνεται οι φωτογραφίες που ανεβάζουν γυναικεία μέλη να γίνονται πάντα δημοφιλής;

Σε τεχνολογικό φόρουμ είσαι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μου λύσει κάποιος την απορία πως γίνεται οι φωτογραφίες που ανεβάζουν γυναικεία μέλη να γίνονται πάντα δημοφιλής;

Ανδροκρατούμενο φόρουμ και μας αρέσουν οι γυναίκες!!!!!

 

Εξαιρετικά απλό νομίζω. Εδω είναι Ελλάδα δεν είναι Ινδία (για όσους διάβασαν την σχετική είδηση στο off topic :P)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για διάφορους λόγους. Ένας είναι αυτός που γλαφυρότατα περιέγραψε ο κολώνιας, δεύτερος σαφώς και είναι αυτός που ανέφερε ο τσιλ. Προσωπικά θεωρώ ότι θέλει αρκετά @@ να ανεβάσεις πικ δωχάμου αν είσαι κοπέλα, ειδικά αν είσαι ωραία όπως η πλειοψηφία των θηλυκών μας users. Εγώ τουλάχιστον με αυτό το σκεπτικό πετάω ευκολότερα like σε θηλυκό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για διάφορους λόγους. Ένας είναι αυτός που γλαφυρότατα περιέγραψε ο κολώνιας, δεύτερος σαφώς και είναι αυτός που ανέφερε ο τσιλ. Προσωπικά θεωρώ ότι θέλει αρκετά @@ να ανεβάσεις πικ δωχάμου αν είσαι κοπέλα, ειδικά αν είσαι ωραία όπως η πλειοψηφία των θηλυκών μας users. Εγώ τουλάχιστον με αυτό το σκεπτικό πετάω ευκολότερα like σε θηλυκό.

Άσε,δηλωμένος μουνόδουλος είσαι.

Στόχω ξαναπεί,δουλεύεις εκεί που διασκεδάζουν (θάλεγα "με",αλλά ξέχασα πως το κάνουν).

Άλλο τώρα:Έβαλες πόρτα μωρη λουγκρητία;Με μπανάρατε πενθήμερο;Ούτε σχολική εκδρομή.

Κανένας σας δεν δακάλεψε το χαζό που πάτησε το κουμπί;

 

Εκτός αν του χακέψατε το λογαριασμό,τις φοράτε τις αλλαξοκωλιές εκει πάνω,ε;

 

Μαστουράκο,πότε θάρθεις για καφέ; senseo,medium.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε ας βαλω κι εγω μια φωτο μου... καλοκαιρι 2013 στην Υδρα :)

 

 

 

P1060529.jpg

 

 

 

 

Ρε τί όμορφα κορίτσα έχει το φόρουμ μας <3 φτου σου κούκλα μου!

(Νομίζω έχουμε το ίδιο τζιν ;) πλατφόρμες από πού;  )

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...