Προς το περιεχόμενο

Τα μέλη του Insomnia με photo τους


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

f1gp.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Παίρνοντας αυτόγραφο ...

 

 

O φάτσα με τα γυαλιά είμαι ρε μλκς, ο άλλος είναι ο Οzzy. Δυστυχώς δεν άφηναν οι σεκιουριτάδες να βγεί η φάτσα του, μου το εξήγησε και ο ίδιος royalties και πράσσειν άλογα. Πάντως γι άτομο που χει γλυτώσει από ένα σωρό καταχρήσεις, εκτός από το γήρας, και γαμώ τη διάθεση είχε και χιούμορ και όλα. Γαμάτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ns7z.jpg

 

 

Πω πω χάλια ανέβασμα .Όποιος ξέρει ας μου πει έστω και με pm τι κάνω λάθος.Πάντως έβαλα και εγώ τη μουτσούνα μου για το καλό μιας και το topic φρεσκαρίστηκε.Είμαι ο εκ δεξιών μετά από αρκετή οινοποσία "νεαρός"Πρέπει να ήμουν στο έκτο jack

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο άλλος είναι ο Οzzy. Δυστυχώς δεν άφηναν οι σεκιουριτάδες να βγεί η φάτσα του, μου το εξήγησε και ο ίδιος

 

Ναι καλά, φθηνές δικαιολογίες...έβαλες πλάτη το μαλλιά τον κολλητό σου και μας πουλάς μούρη και γνωριμίες... να σού πω: Στο ...αυτόγραφο, μήπως υπέγραψε έτσι;

 

 

Όζη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καλά, φθηνές δικαιολογίες...έβαλες πλάτη το μαλλιά τον κολλητό σου και μας πουλάς μούρη και γνωριμίες... να σού πω: Στο ...αυτόγραφο, μήπως υπέγραψε έτσι;

 

 

Όζη

 

 

 

 

ΧΑχαχαχα. Σιγά μην έγραψε και Όζα ( Βερνίκι νυχιών στα Σαλλλλλλλλλλλλλλονικιότικα)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...