Προς το περιεχόμενο

Τα μέλη του Insomnia με photo τους


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι, έχω κάμει κροτάφους, ξέρει τι λέει. Άλλο αν είμαι αναμαλλιασμένος στην πικ.

Ευτυχώς είναι η καλύτερη περίπτωση απώλειας.

 

 

ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΜΑΘΑΝ ΟΙ ΛΑΜΙΕΣ ΝΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ, ΣΕ ΑΠΩΛΕΙΑ

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το γοογλε αρχιζει να γινεται τρομακτικο. lusifer δες τι μου εβγαλε. τα μισα δικα σου ειναι χαχαχαχα https://www.google.gr/search?q=Semj%C3%A2z%C3%A2&rlz=1C1GIGM_enGR582GR582&espv=2&es_sm=93&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=q4hOU8iUNK3CygOSioGYBg&ved=0CEoQsAQ&biw=1280&bih=622

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι καραφλα - κουτελα ειναι !

σωστος ο luci και ακομπλεξαριστος ευγε !  πες μου κατι τωρα . το χαμογελο της επιτυχιας -με λακακια- απο που προερχεται ?

1. εκατσε το στοιχημα

2. εκατσε καλο κολπο στον on-line poker

3. βλεπεις σε βιντεο την γεννα της γατας σου (η κατι ακομη πιο ενδιαφερον) παλι σε βιντεο  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το γοογλε αρχιζει να γινεται τρομακτικο. lusifer δες τι μου εβγαλε. τα μισα δικα σου ειναι χαχαχαχα https://www.google.gr/search?q=Semj%C3%A2z%C3%A2&rlz=1C1GIGM_enGR582GR582&espv=2&es_sm=93&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=q4hOU8iUNK3CygOSioGYBg&ved=0CEoQsAQ&biw=1280&bih=622

 

10η σειρά, 3η φωτό.

Deal with it.

 

δεν ειναι καραφλα - κουτελα ειναι !

σωστος ο luci και ακομπλεξαριστος ευγε !  πες μου κατι τωρα . το χαμογελο της επιτυχιας -με λακακια- απο που προερχεται ?

1. εκατσε το στοιχημα

2. εκατσε καλο κολπο στον on-line poker

3. βλεπεις σε βιντεο την γεννα της γατας σου (η κατι ακομη πιο ενδιαφερον) παλι σε βιντεο  :-)

 

Στημένο είναι για τα γκομενάκια ρε, ξεδιάντροπη selfie.

 

Αλλά προχθές μιλούσα για μια φίλη για πόκερ και χθες με τον κολλητό για στοιχήματα, λες να 'ναι σημάδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, έχω κάμει κροτάφους, ξέρει τι λέει. Άλλο αν είμαι αναμαλλιασμένος στην πικ.

Ευτυχώς είναι η καλύτερη περίπτωση απώλειας.

 

 

ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΜΑΘΑΝ ΟΙ ΛΑΜΙΕΣ ΝΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ, ΣΕ ΑΠΩΛΕΙΑ

 

 

Μια απ' τα ίδια κι εγώ, μη νομίζεις. Η τελευταία φορά που υπήρξα με κοντό μαλλί, ήταν στο στρατό. Από 'κει κι έπειτα, 25 χρόνια σερί...μοιραίος! Αλλά δεν αγχώνομαι ούτε στο ελάχιστο. Αν φτάσει να μη μού αρέσει η κατάσταση - δύσκολα, καθ' ότι τυγχάνω τού θανατά κούκλος... - θα 'ξηγηθώ ένα πέρασμα με την ψιλή και θα τελειώσει το παραμύθι. 

 

Αυτή τη φρίκη που τρώνε οι περισσότεροι και αρχίζουν τις λοσιόν, τις αμπούλες, τα μασάζ, τις ...βιδωτές τρίχες και την κάθε μαλακία των τηλεμάρκετινγκ, αδυνατώ να την κατανοήσω. Τού πέφτει το μαλλί τού απίθανου και αντιδρά λες και τού έπεσε τίποτε άλλο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απ' τα ίδια κι εγώ, μη νομίζεις. Η τελευταία φορά που υπήρξα με κοντό μαλλί, ήταν στο στρατό. Από 'κει κι έπειτα, 25 χρόνια σερί...μοιραίος! Αλλά δεν αγχώνομαι ούτε στο ελάχιστο. Αν φτάσει να μη μού αρέσει η κατάσταση - δύσκολα, καθ' ότι τυγχάνω τού θανατά κούκλος... - θα 'ξηγηθώ ένα πέρασμα με την ψιλή και θα τελειώσει το παραμύθι. 

 

Αυτή τη φρίκη που τρώνε οι περισσότεροι και αρχίζουν τις λοσιόν, τις αμπούλες, τα μασάζ, τις ...βιδωτές τρίχες και την κάθε μαλακία των τηλεμάρκετινγκ, αδυνατώ να την κατανοήσω. Τού πέφτει το μαλλί τού απίθανου και αντιδρά λες και τού έπεσε τίποτε άλλο...

 

Τι να πούμε κι εμείς οι καραφλοί από τα 18 μας... Ο Lucifer ξέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πούμε κι εμείς οι καραφλοί από τα 18 μας... Ο Lucifer ξέρει.

 

wizzy, σε νοιώθω. Κι εγώ καραφλός απ' τα 18 μου...

στην ψυχή...

Ωπ, νομίζω πως μόλις εφηύρα βρισιά: «ΑΝΤΕ Γ$%^$ ΡΕ ΚΑΡΑΦΛΟΨΥΧΕ!»

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wizzy, σε νοιώθω. Κι εγώ καραφλός απ' τα 18 μου...

στην ψυχή...

Ωπ, νομίζω πως μόλις εφηύρα βρισιά: «ΑΝΤΕ Γ$%^$ ΡΕ ΚΑΡΑΦΛΟΨΥΧΕ!»

 

 

 

Μλκ, δεν πας καλά.... Καθόλου καλά όμως! :-D  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...