Προς το περιεχόμενο

[Καρτα γραφικών] Club 3D radeon HD7970 @Public 269€ [Εξαντληθηκε]


sir ImPeCaBlE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με το καλό να σου έρθει cmaris :P.Thnax για την ενημέρωση.

 

Μια ερωτηση, με τι τιμή την έχουν περάσει?270?Γιατί τώρα την εχουν ρίξει στα 250.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολο να γίνει κάτι τώρα.Θα σου πούνε έχει κοπεί ήδη απόδειξη αλλά προσπαθησε, δε χάνεις κάτι.

 

Όποιος άλλος έχει παραγγείλει ας μας ενημερώσει για την εξέλιξη.Να δουμε τελικά πόσα κομάτια έδωσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα μου στείλαν mail ότι μου αποστείλαν την κάρτα με ACS!!!! Οκ αυτό δεν το περίμενα για να πω την αλήθεια  :D

 

Κάτσε να δούμε αν είναι σφραγισμένη ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω κάνει λίστα με παιχνίδια και μετά την εξεταστική θα καώ για 1-2 εβδομάδες.Θα προσπαθήσω να flashαρω και το bios της ghz, μιας και η διαδικασία φαίνεται πολύ απλή.

 

Τέσπα, μου έστιελε μνμ ένα παιδί οτι του έριξαν άκυρο στη παραγγελία του άρα δεν υπάρχει άλλο κομμάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προσπαθήσω να flashαρω και το bios της ghz, μιας και η διαδικασία φαίνεται πολύ απλή.

 

 

Χτες το βράδυ πέρασα και το bios της GHz και όλα μια χαρά. Πρόσεξε μόνο να περάσεις αυτό που έδωσε η ATI. Γύρνα στο Bios #2 πριν κάνεις οτιδήποτε. Και μέσω dos πάντα η δουλειά με το Atiflash. 

 

http://www.techpowerup.com/vgabios/123125/ati-hd7970-3072-120628.html

 

To μόνο που μου τη σπάει είναι ότι όταν το monitor πέφτει σε sleep mode μετά δεν ανάβει κανονικά. Κλασσικό πρόβλημα των 7970 από ότι έχω διαβάσει. Εντάξει σβήνω πάντα manual το monitor όταν φεύγω από το PC και έκανα disable το sleep mode, αλλά δεν παύει να είναι σπαστικό αυτό το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...