Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω ξεμείνει με το παλιό μου λάπτοπ τώρα για τις γιορτές, ελπίζω να αξίζει το game γιατί δεν έχω τίποτε άλλο να παίξω

 

Ok, θα σου στείλω. :)

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπαν παντως οτι θα στείλουν σε ολους invite που εχουν κανει opt in για την beta , κατι ειναι και αυτο οποτε τσεκάρετε τα mail σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε κλειδι και ειχα υποσχεθει οπως μου το εδωσαν απο εδω θα δωσω και εγω οταν μου ερθει, οποτε με τον κλασσικο τροπο, το επομενο ποστ που θα ζητησει κλειδι το πηρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πλέον παίζω rogue main, όπως και στο wow πριν αιώνες χαχα, για ολοκληρωμένο deck απο legendary χρειάζομαι thalnos asap ,van clief asap ,και leeroy για το extra damage για φουλ deck. 

η sylvanas είναι απο τους αγαπημένους μου χαρακτήρες στο wow, κρίμα που είναι κάρτα και όχι hero, εννοείται είναι φοβερή κάρτα και μπαίνει παντού,απο legendary μόνο sylvanas/ragnaros/thalnos μπαίνουν παντού imo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο black knight ειναι καλος καθως και ο τυπος που αφηνει ενα ιδιο 4/5 αφου πεθανει, επαιξα με ενα paladin με το secret που το ξαναφερνει πισω και ηταν αηδια πραγματικα.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη Ragnaros σε χαλαει?? :P

 

μου εχουν κατσει rag , sylvanas , deathwing , 2 φορες black knight , al akir και εφτιαξα jaraxxus απο τον εναν black knight , so ναι δεν θελω δευτερo rag =p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...