Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και silence να φαει παραμενει 5/5 και -1 silence απο το χερι του αντιπαλου, ειναι το μοναδικο legendary που εχω σε ολα τα deck πραγματικα.. Στην αρχη οταν την εκανα παρομοια αποψη ειχα, μερικα games μετα την εκτιμησα πραγματικα.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To nat pagle που λέγαμε ειναι καλο με stealth.. :P

Αχαχα! Έδωσες φανταστική ιδέα τώρα! Φαντάσου Ragnaros stealth!!!

Ποιά άλλη κάρτα θα άξιζε να είναι stealth?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχαχα! Έδωσες φανταστική ιδέα τώρα! Φαντάσου Ragnaros stealth!!!

Ποιά άλλη κάρτα θα άξιζε να είναι stealth?

 

Hogger και να βγαζει συνεχεια 2/2 Minions :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ενταξει το stelath δεν σημαινει οτι δεν μπορεις να βαρεσεις καθολου καποιο τερας. kκαι το stealth στ ο ragnaros δεν νομιζει οτι στεκει αφου επιτεθει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα την μεγαλυτερη τρολλ κινηση για να ψαρωσει ο αλλος που μπορεις να κανεις με Stealth ειναι σε Ancient Watcher,και ασε τον αλλο να νομιζει οτι θα βαλεις Taunt πανω του :P

 

Ωραια χρηση για Stealth επισης θα ηταν στον Questing Adventurer ή στον Grull για να τους δυναμωνεις συνεχεια :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορει να επιτεθει ο Ragnaros , αυτο ειναι το point

Αν ηταν stealthed θα βαραγε καθε κινηση χωρις να βγει απο stealth

Οτιδήποτε damage κάνε ένα minion με stealth, χάνει το stealth. Το έχουν αναφέρει και ως bug το συγκεκριμένο αλλά μάλλον είναι intended.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικα οπως το καταλαβαινω εγω δεν θα επρεπε να βγαινει απο stealth μιας κ το dmg στην προκειμενη περιπτωση προερχεται απο passive ability κ οχι απο direct damage 

 

Λογικο θα μου φαινοταν κ απο την αλλη να ειναι intended μιας κ ακουγεται broken

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε τι copy paste, ολα τα murlocks βαζουν και ολα τα χαμηλα mana του warlock(μονο με τα aoe του mage τους φερνω βολτα)

 

btw επικο fail το τελευταιο παιχνιδι

 

παιζω mage κοντρα σε shaman, εχω 26 ποντους ζωης κοντρα σε 2 του shaman, εγω εχω μονο τον spellbreaker με iceblock  κατεβασμενο και ο αλλος εχει 6 totem και κατι τετοια...

 

παιζει αναμενομενα το 2ο του bloodlust και οταν με φτανει στον 1 ποντο ζωης αποκαλυπτεται το iceblock, και ο καριολης βγαζει τοτεμ και βγαινει το taunt...ελεος...εγω τραβηξα ασχετο τερατακι, ενω ειχα και τα 2 fireball στο deck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...