Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον αυτος ειναι ο priest και σπερνει, πηγα να κανω το quest σημερα,  λεω θα παιξω μεχρι να χασω και πηγα τραινο απο 5 μεχρι ρανκ2. counterαρει ολο το meta...

2o acolyte μπορει να ειναι καλο, αλλα δεν εχω...το control warlock το παταει κατω και δεν το αφηνει να παρει ανασα....

priest.JPG

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 ώρες πριν, xavier είπε

εβαλα λιγο να δω το κολεντο

https://clips.twitch.tv/GiftedAmusedLegTheTarFu

δειτε κακουχια που εφαγε

χαχα σπανιο σχετικα αλλα το εχω κανει και εγω ποιο παλια με παρομοιο ντεκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δλδ συγνωμη ειναι παιχνιδι αυτο τωρα ? 

  • και απο την αλλη να εχεις και τα παλαντιν με τα call to arms κλπ ...
  • δλδ πρεπει να περιμενουμε κανα 8μηνο παλι για να δουνε οτι ειναι προβλημα και σπαστικα ντεκ για να γινει κατι...?
 

Hearthstone Screenshot 02-27-18 10.26.23.png

Επεξ/σία από Ghost007
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξ το θεμα με το mage ειναι οτι αμα δεν σου κανει  αυτο που εγινε στη φωτογραφια και δεν tempαρει στο  ξεκινημα, εχει χασει το παιχνιδι...εσυ παιζεις καβουρια για να νικας παλαντιν, γιατι τους βρισκεις συνεχεια...γενικα το ranked ετσι ειναι...βλεπεις τι παιζεται περισσοτερο και counterαρεις αναλογα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάλι πατάτα έκανε η blizz , στον ασιατικό σερβερ, και έχω την εντύπωση και στον αμερικανικο, επιβραβεύε τις νίκες με 5 αστέρια με αποτέλεσμα να πάνε legend σε μία ώρα,  μετά το νέο ladder για τον Μάρτη, όλο το reddit τους κραζει! 

 

Επεξ/σία από Metaksas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Metaksas είπε

Πάλι πατάτα έκανε η blizz , στον ασιατικό σερβερ, και έχω την εντύπωση και στον αμερικανικο, επιβραβεύε τις νίκες με 5 αστέρια με αποτέλεσμα να πάνε legend σε μία ώρα,  μετά το νέο ladder για τον Μάρτη, όλο το reddit τους κραζει!

εγω δε μπορω να παιξω καν ranked ... παταω και λεει προβλημα κλπ δοκιμαστε αργοτερα..ενω casual κλπ παιζει κανονικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://us.battle.net/forums/en/hearthstone/topic/20762017246 με λίγα λόγια το λούσανε σε ασία ευρώπη και αμερική βρήκαν το πρόβλημα και ετοιμάζουν την λύση. Ranked play σε κατάσταση επισκευής μέχρις νεωτέρας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειραζει ουτε και αλλιώς ξεκιναμε πολυ χαμηλά πια. Ευκαιρία να παιξουμε κανα wildbrawl. Αν και δεν ξερω με ποιο ντεκ. Η λογική λεει naga giants αλλα δεν θέλω να φτιάξω τους clock giants γιατι πιστευω θα φάει νερφ η naga. Οποτε με βλεπω είτε με malygos druid η cube lock η κάποιο aggro paladin/mage. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

naga warlock giants για brawl. Ακομα κ χωρις molten & clockwork giants εκανα 4 νικες κ 1 ητα μεχρι  τωρα.αμερικα σερβερ.

14 ώρες πριν, privateer είπε

10 νικες με aggro paladin. Καλα ηταν πηρα από το πακετο και 2ο Level up. Σημαδιακο μαλλον :D

Μονο1 pack?Και τι αλλα rewards εδωσε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...