Προς το περιεχόμενο

ford focus η' opel astra?


spyros1981

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γάτα μηχανικός,για να έχει και το μηχάνημα,συνεπάγεται εξουσιοδοτημένος μηχανικός.

Το dongle απλά διαβάζει και μεταφέρει δεδομένα.Ουσιαστικά το πρόγραμμα είναι που κάνει όλη τη δουλειά.Αν δέν κάνω λάθος,υπάρχουν προγράμματα που έχουν την δυνατότητα να δουν παλαιότερα errors που έχουν καταγραφεί (και σβηστεί).

Για τα γυρισμένα χιλιόμετρα υπάρχουν πράγματα που μπορείς να κάνεις,αφού όπως είπες αλλάζουν πανεύκολα.Εκτός απο το βιβλίο σέρβις,που και αυτό παραποιείται αστεία εύκολα,θα πρέπει να βάλεις το μάτι και το μυαλό σου να δουλέψει.

Πχ. δέν νοείται αμάξι των 40K km και να έχουν λιώσει τα πεντάλ απο την χρήση,να υπάρχει φθορά στο τιμόνι ή να έχει σκιστεί η "φούσκα" στον επιλογέα ταχυτήτων απο τις πολλές αλλαγές...

Ναι γινεται γιαυτο ειπα να παει να το δει καποιος που το ξερει το αθλημα.

 

Φθορα στο τιμονι και στον λεβιε οπως και το καλυμα απο κατω απο τον λεβιε δειχνουν κατα ενα μερος αν τα χλμ ειναι πραγματικα.

 

Μπορεις να το ζορισεις και λιγο ο ιδιο να δεις πως αντιδρα ο συμπλεκτης σε πιεση.Αν μαλακωνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Καλημέρα! Για να μην ανοίγω άλλο θέμα. Σκοπεύω να πάρω το ford focus 1.4 του 2007 (τιμή κάτω από 5000) από τον Τσόκα στον Γέρακα. Έχει κανείς εμπειρία από τον Τσόκα; δίνει ένα χρόνο εγγύηση και ασφάλεια. Το αυτοκίνητο θα πηγαίνει Ανθούσα-Μελίσσια-Σπάτα και πάλι πίσω. Δεν το θέλω για ταξίδια κτλ. Οπότε πιστεύω πως θα με βολέψει το αυτοκινητο αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτα τα λεφτα εισαι σιγουρος;

Όχι δεν είμαι σίγουρος, απλά το λέω γιατί είχε πουλήσει πάρα πολλά βενζινοκίνητα εκείνες τις χρονιές. Δεν ξέρω αν θεωρούνται πολλά τα λεφτά, δεν έχω παρακολουθήσει τιμές μεταχειρισμένων focus αλλά νορμάλ μου φαίνεται το ποσό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...