Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 7 (2013) Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για μενα υπαρχει μεγαλη παραπληροφορηση.παντου λενε οτι ειναι gorilla glass για πολλα devices..Γενικα μονο την σελιδα της corning εμπιστευομαι.http://www.corninggorillaglass.com/products-with-gorilla/full-products-list

Πες μας αν το tablet της asus που εχεις ειναι μεσα σε αυτα..

Γενικα:Corning gorilla glass:scratch free ,αλλα ευκολο να σπασει σε μια πτωση.Corning fit glass:ευκολο να γρατζουνιστει αλλα αντοχη σε πτωσεις κλπ

Ξανα διάβασε τι λεει στη σελιδα της Corning!

 

 

Your favorite device may include Gorilla Glass, even if you don’t see it listed. Ask your manufacturer or retailer to learn more.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks scirocco 13.

Απλα οπου διαβασω παντου λεει οτι εχει χαλια wifi και gps. Παντως για το wifi λενε οτι ειναι και προβλημα hardware (αρα οτι δεν διορθωνεται) και ας εχει βγαλει η google update για να διορθωθει. Παντως ευχαριστω για την απαντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks scirocco 13.

Απλα οπου διαβασω παντου λεει οτι εχει χαλια wifi και gps. Παντως για το wifi λενε οτι ειναι και προβλημα hardware (αρα οτι δεν διορθωνεται) και ας εχει βγαλει η google update για να διορθωθει. Παντως ευχαριστω για την απαντηση.

 

Εγώ δεν έχω κανένα θέμα με το WiFi πάντως! Πολύ καλή απόδοση!

 

 

 

Αυτό είναι το προηγούμενο μοντέλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω που το πήρα την περασμένη Παρασκευή δεν εντόπισα κάποιο πρόβλημα στο WiFi, ίδια ένταση σήματος μου δίχνει όπως και το Netbook μου στα αντίστοιχα σημεία του σπιτιού. Είναι άψογο εργαλείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι το περσυνό μοντέλο, τα σπρωχνουν τώρα για να φεύγουν και μετά να φέρουν το καινούργιο. ΠΡΟΣΟΧΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλο vfm αλλα πιστευω ασφυκτιά στις 7 ίντσες και φωναζει για λιγο χωρο παραπανω. Αισθήτικα πολύ ανώτερο από το προηγούμενο

Επεξ/σία από disqualified
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...