Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για παιχνίδι για 2 ή περισσότερα άτομα στο PS3 [couch, co-op, vs, split-screen]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 αυτη η χαζομαρα που δεν σε αφηνει να γραψεις αγγλικους τιτλους μονο πρεπει να σταματησει...  Killzone Battlefield  Lord of The Rings Buzz Resistance Call of Juarez uncharted

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 αυτη η χαζομαρα που δεν σε αφηνει να γραψεις αγγλικους τιτλους μονο πρεπει να σταματησει...  

 

πήγαινε στο προφίλ σου, ρυθμίσεις και greeklish

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Rainbow six: Vegas 2 παίζει σε split screen co-op το campaign του παιχνιδιού. 

 

 

για να πάρεις μια ιδέα..

 

 

p.s. 

Ένα ακόμη παιχνίδι που έχω δοκιμάσει και παίζει με μέχρι 4 παίκτες στην ίδια οθόνη, είναι το Diablo 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Καλησπέρα και από μένα!

ψάχνω κι εγώ για κανένα παιχνίδι που να μπορώ να παίξω διπλό με τη γυναίκα μου

 

Τώρα παίζουμε το diablo 3 και ψάχνουμε κάτι παρόμοιο που να μην είναι split screen γιατί μας βγάζει τα μάτια

 

Έχει κανείς καμία πρόταση σε shared screen που να μπορείς να παίζεις όλο το campaign του παιχνιδιού και όχι απλά αποστολές ή κάποια τμήματα?

 

ΥΓ. Platform τύπου litlle big planet kai rayman δεν μας αρέσουν

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυσκολο να βρεις παιχνιδι που να παιζουν 2 ατομα χωρις split screen.

 

Μονο τα αθλητικα.

 

Αν εχεις λεφτα παιρνεις 2η κονσολα και κανεις Lan.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα να κανω μια ερωτηση. Αν παιζω online το χ παιχνιδι εγω στο ps3 και ο φιλος μου το ιδιο παιχνιδι στο ps4 online μπορουμε να παιξουμε μαζι? ή ειναι σε αλλο server αφου ειναι διαφορετικες οι κονσολες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα να κανω μια ερωτηση. Αν παιζω online το χ παιχνιδι εγω στο ps3 και ο φιλος μου το ιδιο παιχνιδι στο ps4 online μπορουμε να παιξουμε μαζι? ή ειναι σε αλλο server αφου ειναι διαφορετικες οι κονσολες?

 

 

Αυτο δεν γινεται και ουτε προκειται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

ps3 παιχνιδια για 2 ατομα(οχι Online)

 

Καλησπερα!Μηπως μπορει καποιος να με διαφωτισει?ψαχνω να βρω παιχνιδια ps3 για δυο ατομα να μπορω οταν ερχεται καποιος στο σπιτι να παιζουμε.Εψαξα στο ιντερνετ κ ολα τα topic ειναι παλια.

Και κατι αλλο,μηπως γνωριζει κανεις γιατι οταν παιζω online fifa16 ακουω βηχα,γελια και φωνες??

ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

PS3 2 παίχτες ταυτόχρονα

καλημέρα.

με ενδιαφέρει να μάθω αν υπάρχουν παιχνίδια για το ps3 που να παίζουν ταυτόχρονα 2 παίχτες. Πχ γίνεται να παίξουν ταυτόχρονα 2 παίχτες ένα παιχνίδι σαν το nfs ή το pes εκτός από 2 άτομα αντίπαλοι να παίξουν 4 παίχτες σε ομάδες των 2?

καμία άλλη πρόταση;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...