Προς το περιεχόμενο

[LAPTOP] LENOVO G500 15.6'' CPU 1005M 15.6'' 4GB 1TB [email protected] 319.90€


pantote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά όσοι το πήρατε, το παραλάβατε σφραγισμένο;;; Είχε προεγκατεστημενο κάποιο λειτουργικό σύστημα;

Φοβάμαι επειδή είναι FreeDos ότι θα το ανοίξουν, θα περάσουν κάποια δοκιμαστική έκδοση του Windows και θα προσπαθήσουν να μου το πουλήσουν έτσι...

Όσοι το πήρατε παρατηρήσατε κάτι τέτοιο;

 

 

το καλοκαιρι παντως που εκανα αποπειρα να αγορασω απο το eshop ενα λαπτοπ  lenovo ηταν το πρωτο ελατατvματικο και τα επομενα 3 που πηγαν να μου δωσουν δεν ειχαν το μαυρο αυτοκολλητο... ειχαν μια ασπρη ταινια.... τελικα πηρα τα λεφτα μου πισω... γιατι δεν μπορουσαν να μου βρουν κλειστο πακετο.... ΤΟΝ ΝΟΥ ΣΑΣ!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τα οφτοπικ ποστς-κουβεντα που "προκαλεσε" το παραπανω μηνυμα, "εφτιαξαν" ενα ενδιαφερον θεμα στο οποιο δεν θα ενοχλουν καποιον που διαβαζει για την προσφορα. Εκει οποιος θελει μπορει να συνεχισει την κουβεντα για ανοιγμενες συσκευασιες.

 

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όσοι το έχετε πάρει μπορείτε να μου πείτε αν είναι οκ σε επιδόσεις τ laptop δλδ Photoshop θα μπορώ να το τρέχω άνετα χωρίς κολλήματα; hd 1080p playback είναι οκ; light χρήση sony vegas?

 

Αυτή τι στιγμή έχω ένα Core 2 Duo T8100 στα 2.10GHz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είναι καλύτερο αλλά μή περιμένεις και να είναι η μέρα με τη νύχτα.

 

Υπολόγιζε διαφορές της τάξης 15%.

 

Σαν να έχεις συγκρίνεις τον T8100 σου με P9500 ή T9400 που είναι ισάξιοι του 1005M (με τη διαφορά ότι αυτοί θα υπερτερούσαν σε εφαρμογές που αξιοποιούν την παραπάνω cache).

 

Αν το μηχάνημά σου κρατάει ακόμα και είσαι ευχαριστημένος, για μένα συνέχισε με αυτό και αναβαθμίζεις αργότερα σε κάτι ισχυρότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όσοι το έχετε πάρει μπορείτε να μου πείτε αν είναι οκ σε επιδόσεις τ laptop δλδ Photoshop θα μπορώ να το τρέχω άνετα χωρίς κολλήματα; hd 1080p playback είναι οκ; light χρήση sony vegas?

 

Αυτή τι στιγμή έχω ένα Core 2 Duo T8100 στα 2.10GHz.

http://www.insomnia.gr/topic/498019-laptop-lenovo-g500-156-cpu-1005m-156-4gb-1tb-hd8570eshopgr-31990€/?p=52602235

Cpu = καπου κοντα, σε desktop Intel E8200, ή Athlon X2 250.

(αυτο εξαρταται παντοτε & απο την εκαστοτε εφαρμογη κ.λπ.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις πηγα και το πηρα απο το καταστημα ;)

τωρα θα του περασω τα win 7 ultimate απλα δεν ξερω πως μπενει στο boot menu .με το fn+f2 μπενει στα bios..

Μόλις τώρα το πηρα χαμπάρι... Πατάς το NOVO key (διπλα στο power) και διαλλέγεις ότι θες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα το πηρα χαμπάρι... Πατάς το NOVO key (διπλα στο power) και διαλλέγεις ότι θες...

 

Fn + F12 ή F12 σκέτο, σε βάζουν στο boot menu.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fn + F12 ή F12 σκέτο, σε βάζουν στο boot menu.

Thanks... Απλά τόσο καιρό χωρίς λαπτοπ έχασα επισόδεια (Fn :shifty: ). Αυτό το περίεργο NOVO (ή recovery key) πατώντας το (ενώ είναι κλειστό το λάπτοπ) βγάζει ένα menu που είναι πολύ βολικό σε περιόδους αμνησίας.

 

Novo Button Menu

-------------------------

Normal startup

Bios Setup

Boot Menu

System recovery

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά η προσφορά δεν ήτανε μέχρι 14/9? Μόνοι τους κάνουν ότι θέλουν και αλλάζουν τις τιμές?

 

Έχει κανείς να μου δώσει το link ακριβώς του laptop? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά η προσφορά δεν ήτανε μέχρι 14/9? Μόνοι τους κάνουν ότι θέλουν και αλλάζουν τις τιμές?

....ισχύουν από 24/08/13 μέχρι 14/09/13, έως εξαντλήσεως των αποθεμάτων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χίλιες φορές να κρατήσει ενεργό το λινκ και ας γράψει εξαντλήθηκε παρά να πειράξει λινκ και newsletter λες και είμαστε ζώα και δεν θα καταλάβουμε την διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...