Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S4


makisg133

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας, γράφω σε αυτό το φόρουμγιατι θέλω κάποιον ποιό έμπειρο να μου πεί την γνώμη του. Βρήκα από κάποιον γνωστό το Galaxy S4 4g με 300 ευρώ περίπου 3 εβδομάδων. Εγώ φυσικά έψαχνα να πάρω καινούργιο το μινι το οποίο υπάρχει αυτή τη στιγμη στα 331 καινούργιο κ αυτό λόγω του μεγέθους του μεγάλου το οποίο έχει ένα σημαντικό μειονέκτημα για εμένα το οτι δεν "παίζεται" με το ένα χέρι....κάτι που ομολογουμένως δεν έχω συνηθίσει! Παρόλαυτα το τηλέφωνο επειδή το είδα απο κοντά δεν παίζεται...κ έλεγα αν αυτό που βρήκα είναι μια πραγματική ευκαιρία να μην την αφήσω να πάει χαμένη... :-D Εσείς τι λέτε?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρτο με 1000 και μην το πεις ουτε του παπα.

Αν οντως ειναι φιλος.Γιατι παιζουν κι απατεωνες που πουλανε μαιμουδες.

Καινουριο 460 εχει το φτηνοτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα γιατί τα 300 μου φαίνονται πολύ λίγα για S4 που δεν έχει κλείσει ούτε μήνα;;;

Μπας και υπάρχει κάποιος λάκκος στην ιστορία;

Φίλε μου αυτο αναρωτιέμαι κ γω...γιαυτο ειμαι τόσο καχύποπτος κ δεν το πήρα από την πρώτη στιγμή που το έμαθα....γιαυτό γράφω εδω μήπως κάποιος εμπειρότερος στο θέμα μου πει αυτόν τον λάκο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω τσεκαρεις το ιμει http://www.imei.info/

 

βγαζεις μπαταρια και κοιτας το στικερακι απο κατω...ριχνεις το ιμει στο παραπανω σαιτ και δες τι σου βγαζει...αν σου βγαλει καποιο μοντελο s4..εισαι αρχηγος

 

επισης για 2η επιβεβαιωση κατεβαζεις καποιο προγραμματακι benchmark π.χ. antutu benchmark και πας εκει που αναφερει τις λεπτομερειες του hardware...

 

το αυθεντικο σ4 εχει 1080p οθονη , οι απομιμησεις 720p ...και κατι αλλες διαφορες που δεν θυμαμαι τωρα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ΄ημερα έμαθα οτι το τηλέφωνο δεν έχει απόδειξη αγοράς (άρα όχι κ εγγύηση...) αλλά είναι αγορασμένο απο ελληνικό μαγαζι....λέτε να είναι κλώνος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς και δεν έχει εγγύηση αγοράς κινητό τριών εβδομάδων; Είναι αγορασμένο ή "αγορασμένο"; Απλά σκέψου ότι υπάρχει και ένα τέτοιο ενδεχόμενο.

Πάντως τηλέφωνο που έχει τουλάχιστον 470 καινούργιο και δεν έχει κλείσει μήνα και δίνεται 300 ευρώ, εγώ θα το απέφευγα γιατί, εκτός και αν μιλάμε για φίλο σου που τον ξέρεις, κάτι μου βρωμάει. Ποιος θα πουλήσει με χασούρα 170 ευρώ ένα τηλέφωνο αν είναι καθόλα εντάξει και νόμιμο και μόλις ενός μήνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς και δεν έχει εγγύηση αγοράς κινητό τριών εβδομάδων; Είναι αγορασμένο ή "αγορασμένο"; Απλά σκέψου ότι υπάρχει και ένα τέτοιο ενδεχόμενο.

Πάντως τηλέφωνο που έχει τουλάχιστον 470 καινούργιο και δεν έχει κλείσει μήνα και δίνεται 300 ευρώ, εγώ θα το απέφευγα γιατί, εκτός και αν μιλάμε για φίλο σου που τον ξέρεις, κάτι μου βρωμάει. Ποιος θα πουλήσει με χασούρα 170 ευρώ ένα τηλέφωνο αν είναι καθόλα εντάξει και νόμιμο και μόλις ενός μήνα;

Έλα ντε....αυτή η ερώτηση με ταλανίζει 2 μερες τώρα!Πάντως για το οτι είναι φιλος μου δεν τίθεται...συναντιόμαστε σχεδον κάθε μέρα δεν νομίζω να μου την κάνει...απλά είδα κάποιες ρέπλικες στο νετ που με μεγάλη δυσκολία τις ξεχωρίζεις απο το κανονικό κ είπα μήπως την πάτησε κ προσπαθεί να το ξεφορτωθεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...