Προς το περιεχόμενο

galaxy s4 vs xperia z


gogoulini79:P

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

και για να πορωθει λιγο ακομα το γωγουλινι μας...παρε και ενα σκρινσοτ της στιγμης...

 

 

 

 

nppm.png
 

 
οπως ξαναπα εκτος απο το wifi εχω τα περισσοτερα "ανοιχτα" και κανω ελαχιστη χρηση αυτες τις μερες του κινητου...
 
επισης σε μια φαση εφαγε πολλη μπαταρια μαζεμενη και μαλλον εφταιγε καποια απο τις εφαρμογες που ειχα αφησει ανοιχτη..την εκλεισα και απο κεινη την στιγμη μεχρι σημερα..εφαγε ελαχιστη μπαταρια ...
 
Θεωρητικα μια μια νορμαλ χρηση βγαζει ανετα 1,5 μερουλα χρησης...υπερ-ικανοποιητικο κατ'εμε

 

και εμενα υπερικανοποιητικο μου φαινεται :)))) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αρα περιμενουμε εντυπωσεις απο το νεο κινητο(και απο το pc που ρωταγες πιο παλια  :-D )

το κινητο θα ερθει μεσα στις επομενες δυο βδομαδες... το πισι θα αργησει μερικους μηνες γιατι θα λειπει εξωτερικο ο πατερας μου... οποτε θα φτιαχτει οταν γυρισει :) οποτε αυτο παει πισω προσωρινα!! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το s4 ειναι μεθυστικο λεμε :)...ειμαστε σε συνεχη μεθη μαζι του ....

χαχα προφανως! για να μου λες να μην παρω πισι ;ρ και σημερα θα παραγγειλω θηκες απο το ebay για το s4 ..... για να ερθουν καπου μεσα στην επομενη βδομαδα θελω να πιστευω αν οχι νωριτερα :)))) :DDD 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα προφανως! για να μου λες να μην παρω πισι ;ρ και σημερα θα παραγγειλω θηκες απο το ebay για το s4 ..... για να ερθουν καπου μεσα στην επομενη βδομαδα θελω να πιστευω αν οχι νωριτερα :)))) :DDD 

 

ερχεται χειμωνας..αν βρεις πουθενα καλα πουλοβερακια για τον μπομπιρα μας , πες μου να κανουμε μαζικη παραγγελια να μας ερθει φθηνοτερα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερχεται χειμωνας..αν βρεις πουθενα καλα πουλοβερακια για τον μπομπιρα μας , πες μου να κανουμε μαζικη παραγγελια να μας ερθει φθηνοτερα :)

με δουλευεισ? ;ρ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον πηρα το κινητο και οπως σας ειπα θα σας πω εντυπωσεις. μεχρι τωρα ειναι μια χαρα δεν εχω πουθενα παραπονο εκτος απο το γεγονος οτι ουτε ενας απο σας δεν μου ειπε οτι χρειαζεται μικρη σιμ και τωρα ειναι σαββατο και πρεπει να περιμενω 2 μερες μεχρι να μπορω να το λειτουργησω κανονικα :Σ :((((( απογοητευτηκα :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουπς ναι...παραλειψις μας :)

 

καλα και γω σαββατο το ειχα παρει και το κοιταγα μεχρι την δευτερα.

 

δευτερα πηγαινε σε καποιο καταστημα του παροχου σου να στην κοψουν ή να σου δωσουν καινουργια.

 

για wind που ξερω...η καινουργια κανει  5 ευρω.

 

για πες και παραπανω εντυπωσεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα ειναι τελειο.

τελικα απλα την εκοψα μονη μου . κ ολα πανε τελεια :))))

σας ευχαριστω πολυ που με πεισατε να το παρω πραγματικα...

 

μιλαμε η οθονη ειναι τελεια ειναι το πιο τελειο πραγμα που εχω δει ;ρ τα χρωματα απιστευτα... την καμερα δεν την εχω εξερευνισει και μαθει καλα ακομα εχω δρομο πανω σ αυτο κ τις ρυθμισεις τις..... 

 

μπαταρια ειμαι υπερευχαριστημενη.... φαινεται το κινητο οτι και με 5-10% να μεινει θα σου κρατησει δεν θα σου μεινει στα χερια και αυτο με χαροποιει πολυ!

 

απο wifi παρατηρω οτι ακομα κ εδω στο σπιτι πιανει πολυ περισσοτερα wifi απο οτι πιανει το sony xperia neo v π εχω!χαιρομαι πολυ και γιαυτο...

 

βασικα δεν εχω να πω τιποτα κακο...

 

ωραια handsfree, ο φορτιστης ειναι ικανοποιητικος οσον αφορα το μακρος.....

 

η εξοικονομιση ενεργειας πολυ καλη μπορω να πω βλεπω διαφορα δεν τρωει τοσο πολυ οσο κανονικα....:)

 

χμμμμ το πληκτρολογιο δεν μου αρεσει το εργοστασιακο που εχει οποτε εβαλα αλλο ;ρ σιγα το πραγμα ;ρ

 

πολλες ρυθμισεις και κανεις οτι θες εκει μεσα και αυτο μου αρεσε οπως και κλασσικα οτι η samsung εχει παντα να διαλεξεις διαφορα fonts που ενταξει ετσι σου αλλαζει λιγο το κινητο μεσα..... παντα το εκτιμουσα αυτο για την samsung ;ρ

 

γενικα ειμαι υπερευχαριστημενη. 

 

οποιος θελει κατι συγκεκριμενο ν ρωτησει ελευθερα ειτε εδω ειτε σε pm .. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...