Προς το περιεχόμενο

American Horror Story (Season 3)


tool1983

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Freak Show θα λέγεται (απ' ό,τι φαίνεται) ο τέταρτος κύκλος του American Horror Story.
H Jessica Lange θα συνεχίσει τελικά και μαζί μ'αυτήν θα παίζουν και οι:
Kathy Bates, Sarah Paulson, Evan Peters, Angela Bassett & Frances Conroy.
Περισσότερα νέα εδώ.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Freak Show θα λέγεται (απ' ό,τι φαίνεται) ο τέταρτος κύκλος του American Horror Story.

H Jessica Lange θα συνεχίσει τελικά και μαζί μ'αυτήν θα παίζουν και οι:

Kathy Bates, Sarah Paulson, Evan Peters, Angela Bassett & Frances Conroy.

Περισσότερα νέα εδώ.

 

αψογα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδανικο καστινγκ για τεταρτη σεζον, θα μπορουσε να ναι καλυτερο μονο αν επαιζε και η Lily Rabe η οποια εκλεψε την παρασταση σαν κολασμενη καλογρια στη δευτερη σεζον και προσφερει και οφθαλμολουτρο.

 

Κατα τ αλλα οσο παιζουν Lange και Conroy εγω θα το βλεπω, αν και με εξεπληξε θετικα και η Αngela Basset στην τριτη. Γενικα το φορτε της σειρας ειναι οι απιστευτες γυναικειες ερμηνειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

Νεκρανάσταση του thread επειδή άργησα άλλα ξεκίνησα επιτέλους να παρακολουθώ το AHS.
Είδα season 1. Λίγο αχταρμάς με τόσους χαρακτήρες αλλά ωραία ατμόσφαιρα.
(Season 2 την αφήνω για πιο μετά γιατί δεν είμαι σε φάση τώρα να θέλω να δω ιστορίες ψυχοπάθειας.)

Season 3 έχω φτάσει στο ep.6 και έχω ενθουσιαστεί! Μία και μία όλες τους οι witches ❤️ Ειδικά η Angela Bassett ως Marie Laveau. Η νεαρή Farmiga έχει επίσης ταλέντο όπως η μεγάλη της αδελφή. Η Jessica Lange ντίβα, θεά, απίστευτα γοητευτική γυναίκα. Κάτι μου λέει ότι κόλλησα μ'αυτή την ... μαγική season.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, *nenya* είπε

Νεκρανάσταση του thread επειδή άργησα άλλα ξεκίνησα επιτέλους να παρακολουθώ το AHS.
Είδα season 1. Λίγο αχταρμάς με τόσους χαρακτήρες αλλά ωραία ατμόσφαιρα.
(Season 2 την αφήνω για πιο μετά γιατί δεν είμαι σε φάση τώρα να θέλω να δω ιστορίες ψυχοπάθειας.)

Season 3 έχω φτάσει στο ep.6 και έχω ενθουσιαστεί! Μία και μία όλες τους οι witches ❤️ Ειδικά η Angela Bassett ως Marie Laveau. Η νεαρή Farmiga έχει επίσης ταλέντο όπως η μεγάλη της αδελφή. Η Jessica Lange ντίβα, θεά, απίστευτα γοητευτική γυναίκα. Κάτι μου λέει ότι κόλλησα μ'αυτή την ... μαγική season.

ειμαι s4 τωρα και δεν με εχει ενθουσιασει τοσο πολυ οσο με ενθουσιασαν τα προηγουμενα τα 3. Για μενα μην αφηνεις την δευτερη σεζον ειναι μια απο τις καλυτερες πραγματικα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...