Προς το περιεχόμενο

American Horror Story (Season 3)


tool1983

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα σου δώσω ένα δίκιο ως προς στις σκηνές που έπαιζε εκείνη η ξανθιά πιάνο & στη σκηνή που η Myrtle έπαιζε σαν ψυχωτική (και πάλι) ένα μουσικό όργανο και μιλούσε με την Cordelia. Ήταν κάτι σαν fillers για να περάσει η ώρα.
Θα μπορούσαν να δώσουν μεγαλύτερη έμφαση σε πολλές σοβαρές εξελίξεις (που υπήρχαν), απλά δε θέλω να κάνω spoiler τώρα. Όσοι το είδατε, καταλαβαίνετε ποιες εννοώ!

Το καλό που τους θέλω, είναι να λήξουν τον τρίτο κύκλο όπως έληξε ο δεύτερος. Διότι ο πρώτος κύκλος ενώ σε γενικές γραμμές ήταν καλός, δεν υπήρχε αποκορύφωση στο τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 eps left

 

Και μετα? Ενα χρονο παλι υπομονη...

 

Η 5η σεζον λεει θα ειναι στα '50ς και θα ειναι η τελευταια δουλεια της Τζ.Λανγκ (μετα αποσυρεται απο την ηθοποιια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 50s? Eνδιαφέρον! Για την J.Lange το διάβασα κι εγώ αυτό, κι επίσης διάβασα πως στον επόμενο κύκλο θα "συμμετέχει" στη σειρά, αλλά δε θα πρωταγωνιστεί. Τους πρωταγωνιστικούς ρόλους μάλλον θα τους αναλάβουν οι Kathy Bates & Angela Bassett.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είναι πολύ προφανές? Θα είναι καμία μπούρδα τύπου: "Όταν όλοι αλληλοσφαγιάζονται στο coven δεν υπάρχει Supreme αλλά πρέπει όλοι να ζήσουν αρμονικά ως ισάξιοι"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρανοια

Ουτε αυτη η λεξη δε το περιγραφει!!! Η σειρα αυτη εχει ΤΑ ΠΑΝΤΑ μεσα σε λιγα επεισοδια εχουνε βαλει ο,τι πιο αρρωστημενο υπαρχει ξερω γω, κι αυτο χωρις να γινεται αχταρμας ή κουραστικο!!!

 

ΕΠΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...