Προς το περιεχόμενο

Από Forthnet+Nova σε ΟΤΕ+OTESPORT;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανέφερες στο αρχικό post σου πως δεν σε πολυενδιαφέρουν τα αθλητικά γεγονότα που έχει η Νόβα για αυτό και σκέφτεσαι να στραφείς στον otetv.Για αυτό χρησιμοποιώ το ρήμα "συμβιβάζομαι", αν είναι να μην φύγεις από forthnet και να βάλεις το sport pack όπως αυτό:http://www.pao.gr/el/news/commercial/?itemid=43109bb6-1709-47f9-b7a1-480825803843

 

Τα παπαγαλάκια της forthnet μόνο μαλακίες ξέρουν να γράφουν, να βοηθήσουν κανένα άνθρωπο μηδέ!Αν πάρεις στη forthnet θα σου πουν πως δεν ξέρουν για κάποια προσφορά.Για αυτό να στραφείς κατευθείαν σε οποιαδήποτε ομάδα που έχει την προσφορά.

 

Όσον αφορά για τον otetv, όπως ξαναέγραψα, αν πάρεις τηλ. στο 13888(κατά προτίμηση, μην πας σε κατάστημα γιατί δεν ξέρεις σε τι υπάλληλο θα πέσεις) και τους πεις πως είσαι συνδρομητής forthnet και θες να κάνεις φορητότητα στο σταθερό και πως άκουσες πως μπορούν να σου δώσουν τον otetv δωρεάν για τους πρώτους 6 μήνες, θα δεις πως θα στο επιβεβαιώσουν.Δοκίμασέ το!

Σε αυτή την περίπτωση τους 6 πρώτους μήνες θα πληρώνεις μόνο τηλέφωνο-ίντερνετ και από τον 7ο και τον otetv.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι προσφορες ειναι διαφορετικες για καταστηματα και διαφορετικες για τηλεφωνικες πωλησεις.. Αυτη τη στιγμη τηλεφωνικα του δινουν 6 μηνες δωρο και μετα κανονικα στα 21.9 η μπορει να επιλεξει 12 μηνες επι 10.95 το μηνα. Επιπλεον ειδικα για πελατες που ειναι στη φορθνετ δινουν δωρεα το πιατο και την εγκατασταση..Δε χρειαζεται καν να ζητησει την προσφορα.. Μολις παρει τηλ θα του τα πουν απο μονοι τους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακρια απο ΟΤΕ πανακριβος εξυπηρετηση πελατων 0 και φουλ κοροιδια

Φιλος που πεταγε με φορθνετ εκανε το λαθος και πηγε ΟΤΕ και για 1 μηνα σερνοταν και κοβοταν η συνδεση του και του λεγανε ολο δικαιολογιες και ψευτιες οι ασχετοι  τεχνικοι που και καλα εψαχναν τι φταιει

Στο τελος του ειπαν οτι θα πιανει το πολυ 6 ταχυτητα για να μη πεφτει η συνδεση 

Αθλητικα Ελληνικα εχει η Νοβα τα ξενα τα βρισκεις στο νετ , απο ταινιες παλι βρισκεις οτι πιο καινουριο υπαρχει και το βλεπεις οποτε θες

Οποτε πεταμενα λεφτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα δεν γουστάρεις να διαβάζει τα ποστ μου, μην τα διαβάζεις.

Τόσο απλά.

Ξέφυγε δηλαδή το θέμα και έχασε το παιδί τον ειρμό που είχε πάρει για το πως θα βοηθηθεί;

Κι όλο αυτό επειδή εξέφρασα μια γενικού ενδιαφέροντος απορία για την οικονομική πορεία του οτεtv;

Συγνώμη που δεν είμαι μητέρα Τερέζα και διαβάζοντας ένα άρθρο, γράφω αυτό που σκέφτομαι και δεν γράφω μόνο αυτό που νομίζεις ότι μπορεί να βοηθήσει..

Χαλάρωσε λίγο τα μπουτάκια σου και άσε με εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 τον μήνα με προπληρωμή, για όποιον μπορεί να δώσει το ποσό μπροστά.

 

ναι δεν με το ειπανε τοτε,μπορω να το αλλαξω τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα δεν γουστάρεις να διαβάζει τα ποστ μου, μην τα διαβάζεις.

Τόσο απλά.

Ξέφυγε δηλαδή το θέμα και έχασε το παιδί τον ειρμό που είχε πάρει για το πως θα βοηθηθεί;

Κι όλο αυτό επειδή εξέφρασα μια γενικού ενδιαφέροντος απορία για την οικονομική πορεία του οτεtv;

Συγνώμη που δεν είμαι μητέρα Τερέζα και διαβάζοντας ένα άρθρο, γράφω αυτό που σκέφτομαι και δεν γράφω μόνο αυτό που νομίζεις ότι μπορεί να βοηθήσει..

Χαλάρωσε λίγο τα μπουτάκια σου και άσε με εμένα.

Κοίτα μην πάθεις τίποτα, γιατί έχουν σφίξει εδώ και καιρό οι κώλοι σας και θα πάθετε θλάση.Ελπίζω το στενό μαρκάρισμα που κάνετε στα φόρουμ να αποδίδει, για να εξασφαλίζετε τα μηνιαία μπόνους, όχι τίποτα άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...