Προς το περιεχόμενο

Orange is the new black


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 11 μήνες μετά...

Τελειωσα χθες την 3η σεζον

 

 

Της ελειπε μια κεντρικη ιστορια και χαρακτηρας μεσα στη φυλακη, οπως η Βι περσι αλλα ηταν μια χαρα σεζον. Οι background ιστοριες αρκετα καλες οπως παντα και ισως οι πιο σημαντικες απο ποτε, καποιες δυναμικες σκηνες και η γνωστη δοση καλου χιουμορ.

 

ΥΓ: Ο Καπουτο θα ξυπνησει και θα ξαναγυρισει στον τυπο που ηταν του χρονου. Ελπιζω δηλαδη.

 

ΥΓ 2: Οι καινουργιοι φυλακες. Χαχαχα. Το ξερω οτι ηθελαν να περασουν αυτο το συγκεκριμενο νοημα (οτι ειναι απειροι και untrained) αλλα τον γιο της κομμωτριας να εβαζες στη θεση τους οπως ειναι τωρα παιδακι, θα ηταν πιο ικανος και intimidating απο τους τωρινους/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Την ξεκίνησα και εγώ. Βλέπεται πολύ ευχάριστα αλλά έχω την εντύπωση ότι θα κάνει κοιλιά αν συνεχίσει στο ίδιο μοτίβο (να ψάχνουν κότες στις αυλές και να δείχνουν μια ιστορία σε κάθε επεισόδιο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Eχω δει τις 2 πρωτες χρονιες και ειναι αρκετα καλη σειρα

 

παραξενο αλλες σειρες που ειναι πραγματικα μαπα να εχουν πχ 20 σελιδες και αυτη να εχει μονο 2 και μειωμενο ενδιαφερον απο το κοινο εδω περα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι είναι μια σειρά για γυναίκες.

Σίγουρα είναι μια σειρά πολύ πιο πάνω από το συνηθισμένο σκουπιδαριό, αλλά οι ομοιόμορφοι κλειστοί χώροι, (γι αυτό και τα όλο και περισσότερα εξωτερικά πλάνα) και τα ελάχιστα ερεθίσματα που παίρνουν οι χαρακτήρες της από το περιβάλλον,  αναγκαστικά την κάνουν να δείχνουν λίγο μονότονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Βγήκε και η τέταρτη σεζόν, ολόκληρη. Φυσικά την είδα όλη σε πέντε μέρες. :)

 

Γενικά κινείται στο μοτίβο της τρίτης, χωρίς κάποια κεντρική ιστορία, αλλά κρατάει το ενδιαφέρον και τα τελευταία επεισόδια είναι από τα καλύτερα της σειράς εν μέρει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ξεκινησα και εγω φαινεται  φρεσκια  με καλη αναλογια χιουμορ και δραματος ,συν η πρωταγωνιστρια που  οταν ντυνεται -βαφεται  ειναι ολα τα λεφτα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...