Προς το περιεχόμενο

Windows vs Unix


sonyxp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν παρουσιασα κανενα επιχειρημα απο οσο θυμαμαι

 

Από όσο θυμάμαι από τα vista και μετά άρχισαν όσα pc ήξερα να πετάνε μπλε οθόνες κάθε λίγο και λιγάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από όσο θυμάμαι από τα vista και μετά άρχισαν όσα pc ήξερα να πετάνε μπλε οθόνες κάθε λίγο και λιγάκι

 

Τι error codes έδιναν αυτές οι μπλε οθόνες, το έψαξες; Έτρεχαν τα εν λόγω μηχανήματα πλήρως updated και αυθεντικό λειτουργικό; Τι hardware έπαιζε στα μηχανήματα και τι drivers είχαν εγκατασταθεί; 

 

Γιατί εγώ το αντίθετο έχω βιώσει, στα 95, 98 και 98SE, οι μπλε οθόνες έσκαγαν για πλάκα (τα Me δεν τα δούλεψα ποτέ και δεν έχω άποψη), από XP και μετά μπλε οθόνη έφαγα σε τρεις περιπτώσεις όλες κι όλες (σε XP προβληματικoί drivers για Jmicron storage contoller και Nvidia κάρτα, στα 7 πεθαμένo module μνήμης).

 

 

Μονο και μονο η συζήτηση γυρω απο τα μόνιμα προβλήματα των windows, αποδεικνύει ποιος ειναι ο νικητής του vs

 

Αυτό δεν είναι καν επιχείρημα, ειδικά από τη στιγμή που σε τέτοιες "vs" κουβέντες ανακυκλώνονται μονίμως οι ίδιες αρλούμπες.

 

Σας ρωτάω χύμα, χρησιμοποιείτε αποκλειστικά Linux; Ποιά διανομή και έκδοση; Σε πόσα μηχανήματα; Δεν συναντήσατε ποτέ πρόβλημα σε κάποια από τις εγκαταστάσεις σας; 

 

 

@ρχίδια - μύδια...

 

Δηλαδή τι να πάρεις στα σοβαρά από το συγκεκριμένο site; Αφιερωμένο από fanbois σε αδαείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...