Προς το περιεχόμενο

Πορεία προς την κορυφή για το Grand Theft Auto V με πωλήσεις αξίας 800 εκατομμυρίων σε 24 ώρες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελευταία φορά που ασχολήθηκες με PC πρέπει να ήταν πριν καμία 15ετία ε; Πφφ

έλα ρε σι που το ξέρεις????..... πφφ πφφ λαχάνιασες που το έγραψες ε,??? καταλαβαίνω, δεν τρεχει τιποτα. <_<

 

τι δεν κατάλαβες από αυτό που έγραψα τόσο πολύ σου έκανε εντύπωση η λέξη (τούμπανο) δηλαδή αν δεν την έγγραφα θα με σχολίαζες??? και στο κάτω κάτω τις γραφής δεν έγραψα και κάτι τραγικό, αμάν ποια, αλλα έτσι γίνετε χωρίς να γνωρίζεις τον άλλο, να βγάζεις συμπέρασμα.

 

 τι να πω δεν αξίζει τον κόπο να κάτσω να ασχοληθώ...

-_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

τι game φτιάξανε ... πω ..
μας καταστρέψανε
έπαιξα πριν λίγο και μ έπεσε το σαγόνι
δεν γράφω τίποτα μη σας το χαλάσω
οποιος γούσταρε gta san andreas θα πωρωθεί άσχημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αν θεωρείς τούμπανο ένα χρέπι του '09 με PhenomII 955 και μια 6870...

το δικο μου Pc εινια τουμπανο βγαζει και 7,9 στα 7 τι αλο θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ, τσαμπα τα σκασανε τα 260 εκ. για promotion? 

Αυτο ακριβως μονο promotion κανανε τπτ αλλο. Αν και ειμαι απο τους μεγαλητερουν φαν των GTA το 5 ειναι απο τα πιο overated games ολων των εποχων. Ασχετα οτι παλι προβληματα εχουν και οι 2 εκδοσεις του παιχνιδιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι game φτιάξανε ... πω ..

μας καταστρέψανε

έπαιξα πριν λίγο και μ έπεσε το σαγόνι

δεν γράφω τίποτα μη σας το χαλάσω

οποιος γούσταρε gta san andreas θα πωρωθεί άσχημα

Και οποιος γουσταρα τα απαρχαιομενα Physics στην οδηγηση και τα πολαπλα προβληματα και στις 2 εκδοσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες ρεαλιστικά physics από gta? Σοβαρά το λες αυτό;

 

Μήπως θες να μη κουβαλάς και ένα σκασμό όπλα ή να μη πηδάς από αεροπλάνα απευθείας στη θάλασσα χωρίς να παθαίνεις τίποτα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οποιος γουσταρα τα απαρχαιομενα Physics στην οδηγηση και τα πολαπλα προβληματα και στις 2 εκδοσεις.

 

νια νια νια νια ,γκρίνια μια ζωή

για όποιους γούσταραν είπα, δεν γούσταρες its ok , γούστα ειναι αυτά  :-) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pε παιδιά φανταστικέ κάνεις να έβγαινε το san andreas απειρακτο τελείως από στορι , μάπ και χαρακτήρων αλλά με τα γραφικά του V? Τι πωλήσεις θα πεφταν? Πόσα λεφτά θα έβγαζε η ροκ σταρ? Και πόσο γ@μ@το θα ήταν από την πλευρά μας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pε παιδιά φανταστικέ κάνεις να έβγαινε το san andreas απειρακτο τελείως από στορι , μάπ και χαρακτήρων αλλά με τα γραφικά του V? Τι πωλήσεις θα πεφταν? Πόσα λεφτά θα έβγαζε η ροκ σταρ? Και πόσο γ@μ@το θα ήταν από την πλευρά μας?

Εγώ δεν έχω όρεξη να ξαναπαιξω το ίδιο πράγμα, Θέλω νέα πράγματα

 

Επίσης το sa ήταν φοβερό για την εποχή του, σήμερα όμως είναι απλά ένα φοβερό παλιό παιχνίδι

 

Αν κυκλοφορούσε σήμερα δε θα προκαλούσε την ίδια αίσθηση. Καλο είναι να κοιτάμε μπροστά και πλέον έχουμε το 5 που από όσο λέγεται είναι επίσης φοβερό παιχνίδι, αλλά σύγχρονο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς θα βγεί σε pc. Δεν είναι βλάκες να μη βγάλουν ενα έτοιμο παιχνίδι σε μια ακόμα πλατφόρμα. Το θέμα είναι αν θα είναι port της προκοπής ή άλλη μια κονσολο-μπούρδα.

 

Τουλάχιστον η νεα γενιά κονσολών θα ευνοεί τα pc ports.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη βριζετε τις κονσολες ρε εχουν και αυτες τα καλα τους. Pc λοιπον για τα Multi και κονσολες για τα αποκλειστικα τους. Δεν θελω με τιποτα να χασω Zelda, Halo, και οτι βγαλει η Naughty Dog.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω όρεξη να ξαναπαιξω το ίδιο πράγμα, Θέλω νέα πράγματα

 

Επίσης το sa ήταν φοβερό για την εποχή του, σήμερα όμως είναι απλά ένα φοβερό παλιό παιχνίδι

 

Αν κυκλοφορούσε σήμερα δε θα προκαλούσε την ίδια αίσθηση. Καλο είναι να κοιτάμε μπροστά και πλέον έχουμε το 5 που από όσο λέγεται είναι επίσης φοβερό παιχνίδι, αλλά σύγχρονο

Ντάξ δεν διαφωνώ... Απλά ήταν διαφορετικό από όλα τα gta σε σχέση με το μάπ... Κανένα άλλο παιχνίδι της σειράς δεν είχε τόσο πλούσιο μάπ... Όλα αναφέρονταν σε μια συγκεκριμένη πόλη χωρίς κάτι διαφορετικό... Στο 5 όμως η rockstar το έχει αλλάξει απ ότι είδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...