Προς το περιεχόμενο

Πορεία προς την κορυφή για το Grand Theft Auto V με πωλήσεις αξίας 800 εκατομμυρίων σε 24 ώρες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

ρε μαγκες ψαχτε το λιγο θα βγει για pc τι λενε?

Δεν λενε απολυτως τιποτα! Και γω με PC ειμαι και νιωθω μλκς που καθησα και το εστησα για να μην το εχω το παιχνιδι! Αρα ή περιμενουμε κανα 6-8μηνο η παιρνεις ενα xbox 360 αν δεν αντεχεις ;/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξαναγοραζω κονσολα ο κοσμος να χαλασει.

Υπομονη μεχρι να βγει η PC εκδοση κι αν τελικα δεν αξιζει και ειναι απλα ενα console port χωρις optimisations για PC τοτε θα το παιξω μονο πειρατικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξαναγοραζω κονσολα ο κοσμος να χαλασει.

Υπομονη μεχρι να βγει η PC εκδοση κι αν τελικα δεν αξιζει και ειναι απλα ενα console port χωρις optimisations για PC τοτε θα το παιξω μονο πειρατικο.

Και γω ειχα απο παλια μια και την εδωσα! Οτι ειχα το εριξα στο pc! Τι να πω, μακαρι να το βγαλουν αν και δεν το βλεπω! Αν δεις στο site της rockstar ΑΠΛΑ κανουν οτι δεν υπαρχουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λενε απολυτως τιποτα! Και γω με PC ειμαι και νιωθω μλκς που καθησα και το εστησα για να μην το εχω το παιχνιδι! Αρα ή περιμενουμε κανα 6-8μηνο η παιρνεις ενα xbox 360 αν δεν αντεχεις ;/

κι εγώ μπαίνω στο πειρασμό της κονσόλας, αλλά δε θα στραβωθώ με δαύτη. θα κάνω υπομονή να το παίξω σωστά

 

να πεις ότι είχαμε ήδη τις καινούριες κονσόλες να πω οκ εκεί παίξτο, αλλά οι υπάρχουσες αρχαιολογίες δεν είναι για τέτοιο παιχνίδι 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγάζει ενα game, κάνει πωλήσεις αξίας 1 δισ σε μια εβδομάδα + βάλε  και η Ελλάδα καίγεται για 4 δισ...

 

απορώ πως δεν έχει γίνει καμία επανάσταση... στην Αίγυπτο  85 εκατομμύρια πληθυσμός , 40% αμόρφωτοι και ο μισθός πήγε 2200 λύρες

100 λύρες είναι το ρεύμα = 10 ευρώ, καταλάβατε...

 

gg wp

 

 

ΤΕΣΠΑ αντα να βγεί το game σε pc...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω ειχα απο παλια μια και την εδωσα! Οτι ειχα το εριξα στο pc! Τι να πω, μακαρι να το βγαλουν αν και δεν το βλεπω! Αν δεις στο site της rockstar ΑΠΛΑ κανουν οτι δεν υπαρχουμε!

βρε δε κάνουν ότι δεν υπάρχουμε, απλά όπως έχουμε βαρεθεί να λέμε πάνε για ΑΡΜΕΓΜΑ

 

αν σου πουν με βεβαιότητα σε 2 μήνες θα στο βγάλουν σε pc  θα χάσουν πωλήσεις, άσε που μπορεί να μην έχει αρχίσει καν το port και να δούλευαν μέχρι τώρα μόνο στις 2 κονσόλες και αυτοί θέλουν λεφτά τώρα όχι μετά από 6 μήνες

 

με τη τωρινή κατάσταση πάνε για μεγιστοποίηση του κέρδους ως εξής;

 

πρώτα θα αρμέξουν τη τεράστια βάση των τωρινών κονσολάδων

 

μετά θα βγεί και σε pc να αρμέξουν και αυτούς που αντιστάθηκαν ή όντως δεν έχουν κονσόλα και να ξανάρμέξουν αυτούς που θέλουν να το ξαναδούν με σωστά γραφικά

 

μετά που θα βγουν οι νέες κονσόλες θα βγει και για αυτούς, όπου θα ξαναρμέξουν όσους δεν έχουν pc αλλά θέλουν να το ξαναδούν με καλά γραφικά

 

και αυτό το άρμεγμα θα συνεχίζεται και θα συνεχίζεται μέχρι που θα βγει για τα κινητά/ταμπλέτες του μακρινού μέλλοντος 

 

με λίγα λόγια αν έβγαζαν ημερομηνία για pc οι πωλήσεις τους δε θα ήταν οι μέγιστες γιατί πολλοί θα περίμεναν (όπως ήδη περιμένουν, αλλά "ρισκάροντας" να χάσουν το χρόνο τους υποτίθεται) και αυτοί θέλουν να βγάλουν όλο το παραδάκι που μπορούν 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο και να πουλήσει το gta εκείνο που μπορώ να πω είναι ότι είναι ίσως η μοναδική σειρά που αξίσει τόσο μεγάλες πωλήσεις.Όσα χρόνια και να περάσουν τα grand theft auto είναι από τα παιχνίδια που μας προσφέρουν ωμή ποιότητα και πλούσιο,βαθύ gameplay.Σε αντίθεση με άλλες εταιρίες που με το πέρασμα του χρόνου παίρνουν τα μυαλά τους αέρα και κυριολεκτικά καταστρέφουν θρυλικές σειρές παιχνιδιών (βλέπε capcom και resident evil, activision, blizzard,ea........και η λίστα δεν έχει τελειωμό).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λόγος που έχω αγοράσει όλες τις PS κονσόλες, είναι πρωτίστως το GTA.

 

Τα αγαπημένα μου GTA ως τώρα... GTA: Vice City / GTA: San Andreas...

 

Και φυσικά... GTA V!!!  Απλά το αγαπώ, κορυφαίος σχεδιασμός από την Rockstar - δεν έχω λόγια.

 

Το περίμενα ομολογουμένως να κάνει ρεκόρ πωλήσεων... Άντε καλό "κάψιμο" παίδες! :D

 

~ Ένας φανατικός GTA fan

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι. και για να το παιξεις αξιοπρεπως στο pc σου (30+++fps)  πρεπει να ειναι τουμπανο  :|

Τελευταία φορά που ασχολήθηκες με PC πρέπει να ήταν πριν καμία 15ετία ε; Πφφ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ μπαίνω στο πειρασμό της κονσόλας, αλλά δε θα στραβωθώ με δαύτη. θα κάνω υπομονή να το παίξω σωστά

 

να πεις ότι είχαμε ήδη τις καινούριες κονσόλες να πω οκ εκεί παίξτο, αλλά οι υπάρχουσες αρχαιολογίες δεν είναι για τέτοιο παιχνίδι 

Όλα τα ωραία βίντεο που βλέπεις είναι απο τις υπάρχουσες αρχαιολογίες... :P

Και αφού το V έγινε για τις κονσόλες σαν στόχο μην περιμένεις μεγάλη διαφορά με τα γραφικά στο pc οταν βγεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα ωραία βίντεο που βλέπεις είναι απο τις υπάρχουσες αρχαιολογίες... :P

Και αφού το V έγινε για τις κονσόλες σαν στόχο μην περιμένεις μεγάλη διαφορά με τα γραφικά στο pc οταν βγεί. 

μεγαλύτερη ανάλυση και framerate είναι από μόνα τους αρκετά , επίσης και το 4 που ήταν "για τις κονσόλες" στο pc ήταν σαφώς ανώτερο  παρά τα θέματά του 

 

και τέλος να πούμε ότι πολλά από τα video και φωτογραφίες που βλέπαμε το προηγούμενο καιρό  δεν ήταν ακριβώς από κονσόλες. τα βίντεο του πραγματικού παιχνιδιού που βλέπω αυτές τις μέρες έχουν κάποιες διαφορές..  :rolleyes:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...