Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΔΩΡΕΑΝ λόγω προσφοράς - προγράμματα/games/apps


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 890
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δωρεάν από Origin (on the house) το Wing Commander III: Heart Of The Tiger....

απλά κάνετε login και το τσιμπάτε είτε από την πρώτη οθόνη του store είτε από μενού free games --> on the house

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεάν το Battlefield για μια εβδομάδα παιχνιδιού στο Origin Game Time. Μπορείτε να το βάλετε στη βιβλιοθήκη σας μέχρι 14 Αυγούστου. Μετά το κατεβάζετε όποτε θέλετε. Ο χρόνος της μιας εβδομάδας μετράει από την πρώτη φορά που θα πατηθεί το Play(ασχέτως πότε προστέθηκε ή κατέβηκε).. Αν μετά θέλετε να το αγοράσετε το progress μένει κανονικά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασα το Perfect Effects, από το Shareware On Sale, και λίγη ώρα αργότερα το Norton Internet Security το έσβησε επειδή βρήκε "Threat name: WS.Reputation.1"

 

Μου φαίνεται περίεργο γιατί έχω κατεβάσει πολλές εφαρμογές από το το ίδιο site, χωρίς παρόμοιο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασα το Perfect Effects, από το Shareware On Sale, και λίγη ώρα αργότερα το Norton Internet Security το έσβησε επειδή βρήκε "Threat name: WS.Reputation.1"

 

Μου φαίνεται περίεργο γιατί έχω κατεβάσει πολλές εφαρμογές από το το ίδιο site, χωρίς παρόμοιο πρόβλημα.

 

Όταν πάρεις το κλειδί έχεις την επιλογή να το ξανακατεβάσεις και απο την εταιρεία νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Shareware On Sale δεν εχει σχεση με το περιεχομενο των προσφερομενων προγραμματων, μεσολαβει για αλλες εταιρειες.

Οι περισσοτερες απο τις προσφορες του, κυκλοφορουν αλλου και απλα εκει τις αναπαραγει και ειναι αρκετες μαζεμενες.

Καποιες ελαχιστες ειναι αποκλειστικες προσφορες. Και παλι δεν εχει ευθυνη για το περιεχομενο.

(Δεν το κακολογω, ειναι αστερι ο τυπος που το εχει).

Οποιος θελει μπορει να τον ενημερωσει και θα το ακυρωσει αμεσα, πολλες φορες εχει μεσολαβησει μεταξυ εταιρεων και χρηστων.

Αν φυσικα εχει δικιο ο norton, καλο θα ηταν πριν να το δειτε στο virustotal, γιατι συνηθως τα ελεγχει και αυτος και ειναι πολυ πιθανο να προκειται για false positive.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το έχω εγκατεστημένο από προηγούμενη προσφορά και εδώ και κάτι μήνες το Bitdefender δεν μου έχει βγάλει το παραμικρό σχετικά με το πρόγραμμα!

 

Btw, είναι πολύ καλό στη δουλειά του και πολύ εύκολο στη χρήση (αν δεν θέλετε να μπλέξετε με photoshop).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν πάρεις το κλειδί έχεις την επιλογή να το ξανακατεβάσεις και απο την εταιρεία νομίζω

 

Πήρα το κλειδί και προσπάθησα να βρω εταιρεία αλλά βγαίνει η SoS πάλι.

Το κατέβασα ξανά και αυτή τη φορά πρόλαβα να αλλάξω την κατάληξη exe πριν ολοκληρώσει το σκανάρισμα ο Norton. Αυτή τη φορά δεν έβγαλε στοιχεία για threat αλλά μόνο ότι δεν βρίσκει στοιχεία ασφαλείας για το (μετονομασμένο πλέον) αρχείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...