Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΔΩΡΕΑΝ λόγω προσφοράς - προγράμματα/games/apps


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δουλευει μια χαρα αρκει να ειστε με γερμανικη ip, εγω μολις το εκανα χωρις κανενα προβλημα. Χρησιμοποιηστε το zenmate για γερμανικο proxy.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 890
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το δοκιμασα, μολις παταω στο πρασινο απλα γινεται ανανεωση. Εσυ τα καταφερες;

 

Άκυρο ούτε σε μένα, νόμιζα ότι με την ανανέωση θα έστελνε κάποιο μήνυμα αλλά τελικά όχι.

πάντως μου γράφει όταν πάω να στείλω το mail

Ungültige Seite = Μη έγκυρη σελίδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως και μενα στην αρχικη βγαζει με γερμανικη ip αφου την εβαλα μεσω αυτου του site http://www.4proxy.de/. Πουθενα αυτη η σελιδα.

 

 

εμ αυτην περιμενουμε να μας δωσει κανεις τοση ωρα

 

 

Δοκιμασα αλλες 2 και μου βγαζουν ungultige seite/invalid page. TS δωσε αυτη που εκανες εσυ.

 

 

Δεν παιζει να το παρουμε...

 

 

Ας μας πει ο ts πως το εκανε μηπως και μπορεσουμε και εμεις!

 

O ts (δηλαδή εγώ) εχει την κακή συνήθεια να δοκιμάζει και να επιβεβαιώνει αυτά που γράφει ... πριν τα γράψει. 

Μέχρι τώρα εχω πάρει 4 κωδικούς για τις ανάγκες υπολογιστών μου και υπολογιστών φίλων. 

 

Είπα και γράφω πάλι, οτι για να παίξει η σελίδα, χρειάζεται να εμφανίζεστε με γερμανική (και πολωνική κάνει) IP. Το πως θα το κάνετε αυτό είναι εκτός της αναρτησης μου. Εγω χρησιμοποιώ vpn με γερμανικό οout-server και δουλεύει καμπάνα η σελίδα. 

 

Εν ολίγης, για όσο ισχύει η προσφορα (δεν ξέρω πότε θα λήψει), αμα καταφέρετε να πάρετε γερμανική ip, θα πάρετε και κωδικό. 

 

Συμπλήρωμα: Δεν θα μου κάνει εντύπωση αν οι κλασσικοί γνωστοί TRANSPARENT γερμανικοί proxies εχουν «μπλοκαριστεί». 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thephotoshoped, on 21 Aug 2014 - 5:47 PM, said:

Ευχαριστω παρα πολυ ! Τα καταφερα με τη χρηση του zenmate. @arc @m0rpheusgr να ειστε καλα!!

 

 

Το ιδιο κι εδώ. Εγκατασταση του zenmate στον chrome και μπαινεις κανονικα και παιρνεις κωδικο. Είναι απλο.

 

@arc  σε ευχαριστω πολύ κι εγω

 

*** τα κλειδιά είναι ιδια. Πηρα 3 και είναι ιδια .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ιδιο κι εδώ. Εγκατασταση του zenmate στον chrome και μπαινεις κανονικα και παιρνεις κωδικο. Είναι απλο.

 

@arc  σε ευχαριστω πολύ κι εγω

 

*** τα κλειδιά είναι ιδια. Πηρα 3 και είναι ιδια .

τι ενα κλειδι για ολους εχουν? αν ειναι βαλτε το εδω να παρουν τα παιδια που χρειαζονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

arma1, on 21 Aug 2014 - 6:26 PM, said:

τι ενα κλειδι για ολους εχουν? αν ειναι βαλτε το εδω να παρουν τα παιδια που χρειαζονται

Μου εστειλαν 3 κλειδιά ιδια. Ας το επαληθευσει καποιος και αν είναι ένα κλειδι να το βαλουμε εδώ να το παρουν ολοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ιδιο κι εδώ. Εγκατασταση του zenmate στον chrome και μπαινεις κανονικα και παιρνεις κωδικο. Είναι απλο.

 

*** τα κλειδιά είναι ιδια. Πηρα 3 και είναι ιδια .

 

 

 

Μου εστειλαν 3 κλειδιά ιδια. Ας το επαληθευσει καποιος και αν είναι ένα κλειδι να το βαλουμε εδώ να το παρουν ολοι.

Τα κλειδιά πρέπει να είναι διαφορετικά.  

Μην κάνεις back και θεωρώ ότι χρησιμοποιεί διαφορετικό email, σωστά; 

τι ενα κλειδι για ολους εχουν? αν ειναι βαλτε το εδω να παρουν τα παιδια που χρειαζονται

Τα παιδιά που το χρειάζονται μπορούν απλώς να κάνουν ότι λένε οι οδηγίες του θεματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

arc, on 21 Aug 2014 - 7:01 PM, said:

...

Μην κάνεις back και θεωρώ ότι χρησιμοποιεί διαφορετικό email, σωστά; 

.....

 

Τι εννοεις εδώ? Δεν δινω δημοσια κλειδι αν δεν μου πειτε οκ...

 

 

*** Με το ένα μαιλ μου εστειλαν 3 ιδια κλειδιά, τωρα εδωσα ένα άλλο μαιλ για να το τσεκαρω και μου εστειλαν 2 ιδια κλειδιά.

Αρα σε καθε μαιλ δινουν μονο ένα κλειδι από ότι φαινεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...