Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΔΩΡΕΑΝ λόγω προσφοράς - προγράμματα/games/apps


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια γιατι αυτη η τρελλα, καθε τρεις και λιγο το δινουν δωρεαν για 6-9 αν θυμαμαι και 12 μηνες, χωρις vpn.

Στο θεμα με τα δωρεαν προγραμματα, συχνα το αναφερουν πολλοι.

Εγω το βλεπω συχνοτερα τριγυρω, αλλα δεν το κοινοποιω πια.

(ειχα παρει 4 αδειες αν θυμαμαι κατα τον Απριλη, τις ξηλωσα ολες και δεν το ξαναβαζω πουθενα).

 

Συνήθως εξάμηνες άδειες δίνουν σχεδόν κάθε μήνα.. (βαριά δίμηνο)

 

Γιατί το ξήλωσες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 890
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια γιατι αυτη η τρελλα, καθε τρεις και λιγο το δινουν δωρεαν για 6-9 αν θυμαμαι και 12 μηνες, χωρις vpn.

Στο θεμα με τα δωρεαν προγραμματα, συχνα το αναφερουν πολλοι.

Εγω το βλεπω συχνοτερα τριγυρω, αλλα δεν το κοινοποιω πια.

(ειχα παρει 4 αδειες αν θυμαμαι κατα τον Απριλη, τις ξηλωσα ολες και δεν το ξαναβαζω πουθενα).

Είναι θέμα promotion και ανταγωνισμου. Οι περισσότεροι χρήστες υπολογιστών δυσκολα αλλάζουν τα «βαριά προγράμματα». Άμα μπει, δυσκολα θα βγει (μιλώ πάντα για τη μάζα). Ξέρω αρκετές περιπτώσεις που αγόρασαν laptop με προεγκατεστημένο trial mcafee ή norton και μολις έληξε το trial, αγορασαν αδεια.

 

Πάντως το πρόγραμμα ειναι καλό και πάει και πολύ καλά στα tests. Σε κάποια μηχανήματα λήγει σύντομα η άδεια του Kasp2013 (promotion με κάποιες μητρικές) οπότε μου έκατσε κουτί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όσους χρησιμοποιούν zenmate και τους βγάζει σφάλμα για την IP, αφού φτάσουν στην σελίδα της προσφοράς έχοντας βάλει server Germany ή Switzerland, μπορούν να κλείσουν το zenmate ή να αλλάξουν server και να βάλουν π.χ. UK και μετά να ολοκληρώσουν τη διαδικασία.
Έτσι δούλεψε σε μένα και πήρα τρία κλειδιά( ένα με UK server και δύο με κλειστό το zenmate)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν λήξει ένα τέτοιο trial μπορούμε να ξαναβάλουμε; Δεν αφήνει ίχνη στη registry για να μην βάζεις δοκιμαστικές εκδόσεις την μία μετά την άλλη;

 

Δεν έχει τέτοιο θέμα. Μπορείς να βάζεις τον έναν κωδικό μετά τον άλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν λήξει ένα τέτοιο trial μπορούμε να ξαναβάλουμε; Δεν αφήνει ίχνη στη registry για να μην βάζεις δοκιμαστικές εκδόσεις την μία μετά την άλλη;

 

 

Δεν έχει τέτοιο θέμα. Μπορείς να βάζεις τον έναν κωδικό μετά τον άλλο.

Στις οδηγίες που ερχονται με email γράφει οτι ο κωδικός πρέπει να χρησιμοποιηθεί εντός 30 ημερών. Υποθέτω οτι μετά αχρηστεύεται. Με βάση αυτό απαντώ οτι δεν γίνεται να βάλεις κωδικους στη σειρα, αλλά επιφυλάσσομαι στην πρακτική εφαρμογή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καποιος σε μενα? Δεν εβγαλα ακρη. Ευχαριστω!

 

Δες το tunnelbear για δωρεάν vpn.

 

Στις οδηγίες που ερχονται με email γράφει οτι ο κωδικός πρέπει να χρησιμοποιηθεί εντός 30 ημερών. Υποθέτω οτι μετά αχρηστεύεται. Με βάση αυτό απαντώ οτι δεν γίνεται να βάλεις κωδικους στη σειρα, αλλά επιφυλάσσομαι στην πρακτική εφαρμογή. 

 

Εγώ εννοούσα ότι μπορείς να εκμεταλλευτείς δύο διαφορετικές προωθητικές ενέργειες που κάνει κατά διαστήματα το bitdefender. Όχι δύο κωδικούς από την ίδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Danke!
:-)

Εδούλεψε με το Ζέν και όσοι έχετε προβλήματα κάντε 2-3 πτήσεις και θα δουλέψει το ένα κλειδί ήθελε Γερμανία το άλλο Ελβετία δεν τους χάλασα το χατήρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το ξήλωσες?

Πολλα προβληματα αλλα το interface δεν παιζεται, ειναι τραγικο.

Και στους 4 υπολογιστες μου εσπαγε τα νευρα, το autopilot ειναι για τα μπαζα, καθε τρεις και λιγο διαφορα alarms, τα οποια μετα απο λιγη ωρα εξαφανιζονταν μονα τους ή παρεμεναν και ενω τα διορθωνα, ξαναεμφανιζοντουσαν. Επισης μερικες εφαρμογες (πχ jdownloader) θελουν ενα σωρο ρυθμισεις για να τρεξουν, ενω με ολα τα προηγουμενα ετρεχαν νερακι.

Στα παιχνιδια εχουν αναφερθει περισσοτερα προβληματα αλλα δεν το κρατησα καιρο για να δω.

 

Θελει πολυ δουλεια ακομη στο interface, γι'αυτο νομιζω το χαριζουν καθε τρεις κ λιγο για beta testing...

Και τζαμπα να μου το 'διναν για 3 χρονια, παλι θα το ξηλωνα. Το δοκιμασα αντικειμενικα με θετικη διαθεση αφου στα τεστ τα παει πολυ καλα. Εχει οντως πολλες δυνατοτητες, σε οποιον κατσει καλα (γιατι μπαινει βαθεια στο συστημα και ενδεχεται να βγαλει BSOD screens) και του αρεσει ας το κρατησει. Δοκιμαστε το και βλεπετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...