Προς το περιεχόμενο

Gotham


KilliK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άργησα λίγο, μερικά χρόνια βασικά αλλά τώρα ξεκίνησα να βλέπω την σειρά έχω δει τα πρώτα επεισόδια και είμαι λίγο διχασμένος. 

Στην αρχή σίγουρα μου αρέσε, συνεχίζει να μου αρέσει η κεντρική ιστορία το δίδυμο των αστυνομικών, η εξέλιξη του Πιγκουίνου, οι μαφιόζοι αλλά με κουράζουν λίγο οι ιστορίες που σε κάθε επεισόδιο κυνηγούν και από κάποιον ξεκάρφωτο εγκληματία γιατί βλέπω ότι έχει κάμποσα επεισόδια η κάθε σεζόν και έχει αρκετές σεζόν. Πως κυλάει η ιστορία; Παρακολουθιέται άνετα καθ' όλη την διάρκεια της;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Conan2046 είπε

Άργησα λίγο, μερικά χρόνια βασικά αλλά τώρα ξεκίνησα να βλέπω την σειρά έχω δει τα πρώτα επεισόδια και είμαι λίγο διχασμένος. 

Στην αρχή σίγουρα μου αρέσε, συνεχίζει να μου αρέσει η κεντρική ιστορία το δίδυμο των αστυνομικών, η εξέλιξη του Πιγκουίνου, οι μαφιόζοι αλλά με κουράζουν λίγο οι ιστορίες που σε κάθε επεισόδιο κυνηγούν και από κάποιον ξεκάρφωτο εγκληματία γιατί βλέπω ότι έχει κάμποσα επεισόδια η κάθε σεζόν και έχει αρκετές σεζόν. Πως κυλάει η ιστορία; Παρακολουθιέται άνετα καθ' όλη την διάρκεια της;

Είναι από τις πιο ευχάριστες σειρές που δεν επικεντρώνεται στον κεντρικό ήρωα (Batman) αλλά χτίζει το background του,τους φίλους και τους αντιπάλους του.Το μόνο σίγουρο είναι ότι δε σε αφήνει να χαλαρώσεις και να χάσεις το ενδιαφέρον σου,οπότε να είσαι σίγουρος ότι θα την ευχαριστηθείς!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/10/2019 στις 8:37 ΜΜ, Liako25 είπε

Είναι από τις πιο ευχάριστες σειρές που δεν επικεντρώνεται στον κεντρικό ήρωα (Batman) αλλά χτίζει το background του,τους φίλους και τους αντιπάλους του.Το μόνο σίγουρο είναι ότι δε σε αφήνει να χαλαρώσεις και να χάσεις το ενδιαφέρον σου,οπότε να είσαι σίγουρος ότι θα την ευχαριστηθείς!

Με κάθε τρόπο θα έλεγα!

Όταν δεν έχει boom boom, έχει.. boom boom...

Α ρε Jessica Lucas...

Στις 16/10/2019 στις 10:31 ΠΜ, Conan2046 είπε

Άργησα λίγο, μερικά χρόνια βασικά αλλά τώρα ξεκίνησα να βλέπω την σειρά έχω δει τα πρώτα επεισόδια και είμαι λίγο διχασμένος. 

Στην αρχή σίγουρα μου αρέσε, συνεχίζει να μου αρέσει η κεντρική ιστορία το δίδυμο των αστυνομικών, η εξέλιξη του Πιγκουίνου, οι μαφιόζοι αλλά με κουράζουν λίγο οι ιστορίες που σε κάθε επεισόδιο κυνηγούν και από κάποιον ξεκάρφωτο εγκληματία γιατί βλέπω ότι έχει κάμποσα επεισόδια η κάθε σεζόν και έχει αρκετές σεζόν. Πως κυλάει η ιστορία; Παρακολουθιέται άνετα καθ' όλη την διάρκεια της;

Ωραία σειρά. Βίαιη, υπερβολική (όπως πρέπει δλδ για το σύμπαν που αναπαριστά).

Στα αρνητικά βάζω την έντονα groomed εμφάνιση των ηθοποιών και τις φάσεις που οι διάλογοι θύμιζαν Τόλμη & Γοητεία.

Το τέλος σε αφήνει να θέλεις και άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/10/2019 στις 11:33 ΠΜ, Diinekis21 είπε

Με κάθε τρόπο θα έλεγα!

Όταν δεν έχει boom boom, έχει.. boom boom...

Α ρε Jessica Lucas...

Ωραία σειρά. Βίαιη, υπερβολική (όπως πρέπει δλδ για το σύμπαν που αναπαριστά).

Στα αρνητικά βάζω την έντονα groomed εμφάνιση των ηθοποιών και τις φάσεις που οι διάλογοι θύμιζαν Τόλμη & Γοητεία.

Το τέλος σε αφήνει να θέλεις και άλλο.

Το συνέχισα τελικά, έχω σχεδόν τελειώσει την πρώτη σεζόν και όντως πολύ καλό. Δεν το περίμενα, της σειρές της μάρβελ δεν της μπορούσα με τίποτα αλλά αυτή είναι εξαιρετική. 

Για μένα αυτός που ξεκάθαρα κλέβει την παράσταση, δεν ξέρω τι γίνεται στις επόμενες σεζόν, είναι ο Πιγκουίνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...