Προς το περιεχόμενο

Blacklist


harris19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 18/06/2021 at 20:23, nickmanak said:

Εγω θα σταθω στην ηθοποιο που παριστανει τη ρωσιδα μανα της Κιν η οποια ηταν πανεμορφη σε αυτο το επεισοδιο (ερωτας  :wub:). Νομιζω βαζει κάτω με διαφορα την Μεγκαν στην γοητεία. Τι λέτε, ποια ψηφίζετε απο τις 2;

Είναι πανέμορφη όντως, την έχω δει και σε άλλες εμφανίσεις, guest κυρίως,  είναι κούκλα.

Υ.Γ. Αν επαληθευτεί η θεωρία που κυκλοφορεί για τον Ρεντ, θα ξενερώσω αφάνταστα

Επεξ/σία από Kostasspil
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Πάρα πολύ κακό, πια. Το είχαν τραβήξει από παντού καιρό τώρα, πλέον είναι σχεδόν παρωδία.

Δεν μου πάει να το κόψω μετά από τόσα χρόνια, απλά θα κάνω υπομονή.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Πάρα πολύ κακό, πια. Το είχαν τραβήξει από παντού καιρό τώρα, πλέον είναι σχεδόν παρωδία.

Δεν μου πάει να το κόψω μετά από τόσα χρόνια, απλά θα κάνω υπομονή.

Προσωπικα θα περιμενω την σεζον και θα πεταξω τα επεισοδια στα γρηγορα. Εξαλλου εχω αλλες, καλυτερες σειρες για να αφιερωσω τωρα τον χρονο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πολύ κακή η αρχή της 9ης σεζόν. Μέχρι στιγμής δεν έχει πει τίποτα ενώ πλέον δεν σου αφήνει κάτι που αγωνιάς να μάθεις στο επόμενο επεισόδιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα πάντως. Όλοι θέλαμε να φύγει η κρύα που κρατούσε πίσω τη σειρά και τώρα που έφυγε, πάλι η σειρά δεν λέει τίποτα.

Τουλάχιστον να μας πούνε ποιος είναι τελικά ο Reddington και να είναι κάποιος που θα έχει νόημα. Ελπίζω να μην είναι ο πρώην συγκάτοικος της ξαδέρφης της θείας της μητέρας της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Να πω την αλήθεια, η Ελιζαντεθ δεν ήταν τόσο κακή όσο οι υπόλοιποι του fbi. 

Αλλά γενικά μετά τον τελευταίο κύκλο απλά έχασα το ενδιαφέρον. Θα περιμένω να βγει ολόκληρη και με λίγο fast forward θα γίνει η δουλίτσα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δεν είναι απλά κατώτερο των προηγούμενων σεζόν, είναι αντικειμενικά κακό. Δείχνει να μην ξέρουν προς τα που να πάνε την ιστορία. Καλύτερα να ολοκληρωθεί στην 10η αν και δεν ξέρω τις προθέσεις του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ολα για το χρημα, τραβάνε οσο μπορούνε μια καλη σειρα και στο τέλος την απαξιώνουν.

Επεξ/σία από epicouros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Η δυο τελευταίες σεζόν είναι χάλια, τα περισσότερα επεισόδια είναι απο αδιάφορα εως κακα. Αντε να τελειώσει να ησυχάσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν που ήταν πάρε κι ένα

Spoiler

BLM 

Επεισόδιο. Άντε, δείξτε τώρα και αυτό που γράφεται παντού για την ταυτότητα του Red και αφήστε τη σειρά να πεθάνει με όση αξιοπρέπεια της έχει μείνει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...