Προς το περιεχόμενο

Blacklist


harris19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 284
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάντα θεωρούσα πως ήταν ο ίδιος κυρίως γιατί σε ένα επεισόδιο  τον είχαν δείξει να θυμάται πως γνώρισε την katarina. στο σπίτι στη παραλία. 

Πάντως βλεποντας το τέλος, στο youtube, ευτυχώς που το παράτησα στα πρώτα επεισόδια της περσινης σεζόν

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιχε ξεκινησει πολυ καλα αλλα απο καποια στιγμη και μετα την πηρε η κατω βολτα. Συνεχιζα να την βλεπω απο συνηθεια και δυστυχως η απογοητευση ηταν ακομα μεγαλυτερη με το τελος που εδωσαν.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικό τέλος σε μια τραγική (έτσι όπως εξελίχθηκε) σειρά. Κρίμα γιατί μας χάρισε εξαιρετικά επεισόδια, ο Spader την κουβάλησε όσο μπορούσε 

Δεκάδες αναπάντητα ερωτήματα και το μόνο που έμεινε είναι θεωρίες και ψευτοhints σε κάποια επεισόδια, που το μόνο που κατάφερναν ήταν απλά να ενισχύουν τις θεωρίες και όχι να απαντούν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν είμαι παράξενος και είμαι ο μοναδικός που με νευριάζει αυτό αλλά πολλές σειρές, όσο η τηλεθέαση είναι καλή, δίνουν ένα κάρο filler επεισόδια που δεν προχωρούν στο ελάχιστον την πλοκή και υπάρχουν μόνο για να τραβάει η κατάσταση και το δευτερόλεπτο που η τηλεθέαση δεν είναι πλέον όσο θέλει η εταιρία, είτε α) να κόβεται η σειρά μαχαίρι και να μένουν 50 plot lines ή β) να γίνεται ένα τσαπατσούλικο τελευταίο επεισόδιο το οποίο να προσπαθεί, πλοκές που άνοιξαν σε 2 ή 3 σεζόν, να τις στριμώξει σε ένα επεισόδιο με το αποτέλεσμα να μην καταφέρνει τίποτα.

Δηλαδή θα τους κοστίσει τόσο πολύ να γυρίσουν 4 ή 5 επεισόδια και να κλείσουν σωστά την σειρά;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 18/07/2023 at 17:58, thetiesthatbind said:

Red = Καταρίνα. 

Το κλείσαμε και αυτό το κεφάλαιο

Δεν προεκυψε απο καπου ομως αυτο. Μισολογα, και ψευτοhints οπως εγραψα και πιο πανω και το μονο που εγινε ηταν να συντηρειται ενα fan theory.

Το πιο πιθανο πλεον ειναι να βγει κανας συντελεστης ή και ο ιδιος ο Spader μετα απο λιγο καιρο και να επιβεβαιωσει την θεωρια because why not.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

5 ώρες πριν, Kostasspil είπε

Δεν προεκυψε απο καπου ομως αυτο. Μισολογα, και ψευτοhints οπως εγραψα και πιο πανω και το μονο που εγινε ηταν να συντηρειται ενα fan theory.

Το πιο πιθανο πλεον ειναι να βγει κανας συντελεστης ή και ο ιδιος ο Spader μετα απο λιγο καιρο και να επιβεβαιωσει την θεωρια because why not.

Όντως άμεσα στη σειρά δεν το είπαν ποτέ. Έδωσαν απλά hints προς το τέλος του 8ου κύκλου (δε θυμάμαι επ.) και τώρα στο finale.

Αλλά έχει ήδη βγει ο Knauf να το πει. Τώρα αν είναι αλήθεια ή ψέματα είναι άλλο θέμα.

 

Επεξ/σία από Metal_Head
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[κυνικός]

@@ ήταν :P

Εγώ ποντάρω στο ότι δεν είχαν κανένα σχέδιο και βάδιζαν στα τυφλά (για αυτό και κάθε τόσα επεισόδια γινόταν κάτι που αναιρούσε πράγματα που έγιναν πριν). Διάβασαν απλά τις διάφορες θεωρίες των φανς και σου λέει τώρα που τελείωσε ας πούμε ότι το είχαμε σχεδιάσει.

[/κυνικός]

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Kostasspil είπε

Δεν προεκυψε απο καπου ομως αυτο. Μισολογα, και ψευτοhints οπως εγραψα και πιο πανω και το μονο που εγινε ηταν να συντηρειται ενα fan theory.

Το πιο πιθανο πλεον ειναι να βγει κανας συντελεστης ή και ο ιδιος ο Spader μετα απο λιγο καιρο και να επιβεβαιωσει την θεωρια because why not.

Η σκηνή με την Αγκνες το άφησε να εννοηθεί διάπλατα. Δεν έχω διαβάσει τις θεωρίες που λες αλλά ξέρω ότι υπάρχουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 minutes ago, thetiesthatbind said:

το άφησε να εννοηθεί διάπλατα.

Ακριβως. Το να αφηνεις κατι να εννοειται, δν συνιστά confirmation. Ειδικα στην TV. 

Για να μη μιλήσω για το τελος.. Το μονο που αξιζε απ ολη την σκηνη ειναι αυτο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πως γίνεται να εχεις ενα πολυ κάλο σενάριο με εναν πολυ καλο πρωταγωνιστή και επειδη για τον αλφα βητα λογο εφυγε η δευτεραγωνίστρια στις τρεις τελευταίες σεζόν της σειρας να της μπιπ τα ράμματα!

Επεξ/σία από epicouros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...