Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Παιδιά για μια R9 380 2GB της ASUS (OC Edition) είναι πολλά τα 115 ευρώ που ζητάω?

Έχει ακόμα υπόλοιπο εγγύησης και έχει κουτί παρελκόμενα σα να την παίρνεις από κατάστημα.

Ίχνος σκόνης εννοείται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για μια R9 380 2GB της ASUS (OC Edition) είναι πολλά τα 115 ευρώ που ζητάω?

Έχει ακόμα υπόλοιπο εγγύησης και έχει κουτί παρελκόμενα σα να την παίρνεις από κατάστημα.

Ίχνος σκόνης εννοείται!

μια χαρα ειναι και εγω την εχω βαλει την δικια μ την ρ9 380  αρμορ 2χ της msi sta 120 alla den μ την εχει ζητισει κανενας !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα ειναι και εγω την εχω βαλει την δικια μ την ρ9 380 αρμορ 2χ της msi sta 120 alla den μ την εχει ζητισει κανενας !

Και λογικο γιατι η armor ειναι η πιο φθηνη υλοποιηση. Στα 100 ισως ναι, να ζητηθει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και λογικο γιατι η armor ειναι η πιο φθηνη υλοποιηση. Στα 100 ισως ναι, να ζητηθει.

μια ερωτηση ειμαι λιγο off topic αξιζει η μεταβιβάσει απο ρ9 380 2gb se 1050ti 4gb ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα εναν samsung 830 series 128 gb εκτος εγγυησης με υγεια 100% και ολα τα παρελκομενα του ποσο μπορω να τον δωσω?

Κανα 35άρι-40 θα έλεγα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα lenovo G50-80 i3-4030U 8gb ram 120gb ssd kingston UV400 με τσαντουλα και ακομα εγγυηση μεχρι 15/12/17 ποσο να το δωσω;

380 θεωρω μια καλη τιμη ας σ πουν και οι υπόλοιποι αν εξερεσεις οτι εχει καινούργιο  466 ευρω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

380 θεωρω μια καλη τιμη ας σ πουν και οι υπόλοιποι αν εξερεσεις οτι εχει καινούργιο  466 ευρω !

 

466 έχει το lenovo με τα 4gb ram και 500GB HDD 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αν βρει ανθρωπο να το δωσει 380 τοτε θα αξιζει συγχαρητήρια... 

320 είχα πάρει ίδιο (απο αυτο γράφω, καινούργιο) πριν 2+ χρόνια, προσθηκη ραμ και ssd ανεβάζουν την αξία του, η μειωμένη αλλα υπαρκτή εγγύηση είναι ενα +, αλλά δε βλέπω πως θα μπορούσε να το δώσει τόσο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...