Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας. Έχω μια κονσόλα Hercules DJ Control Air S εδώ και 2 χρόνια άλλα την έχω χρησιμοποιήσει το πολύ 5 φόρες. Την είχα αγοράσει 130 € και τώρα ξεκινάει από 140€.Πόσο να την πουλήσω ; Μονό η συσκευασία είναι ελάχιστα στραπατσαρισμένη.

95-100 άνετα.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου 'ρχεται να τα πάρω να τελειώνουμε... :-D  αλλά πάλι κάτι θα βρεις εσύ..τέσπα για τελευταία φορά cm 212 20-25€,qx6850 30€ και το κουτί κάνα 40άρι.Μην περιμένεις να τα δώσεις πακέτο.

Mωρέ του είπα εγώ να πάρω τον QX μπας και ησυχάσει αλλά ενώ συμφωνήσαμε τιμή και περίμενα iban, σταμάτησε να στέλνει και φαντάστηκα θα τον κρατήσει.

 

Μάλλον όχι απο ότι βλέπω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπερα μαγκες προσπαθω να πουλησω αυτο το κουτι Thermaltake Chaser MK-I το οποιο εχει σχεδον τα παντα .το εχω στα 80Ε.ειναι πολλα?ευχαριστω εκ των προτερων.

Καλά είναι αλλά είναι για περιορισμένη αγορα δεν τα θέλει πολύς κόσμος αυτά τα περίεργα.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 Ανεμιστήρες Aerocool Shark Fan 140mm LED Blue Edition http://www.skroutz.gr/s/2276566/Aerocool-Shark-Fan-140mm-LED-Blue-Edition.html σε αρκετά κακή κατάσταση αλλά λειτουργικοί.

 

Μαζί τους θα έχουν: 

16 βίδες(4 φθαρμένες αρκετά)

15 vibration (το 1 κάπου χάθηκε)

4  3pin to molex

 

Οι φθορές είναι σημαντικές κυρίως στους 2.Στον έναν έχουν σπάσει και τα 4 άκρα της μια πλευράς που βιδώνει αλλά υπάρχει και η άλλη για να βιδωθεί σε ένα κουτί.Στον δεύτερο έχει σπάσει το ένα άκρο της μια πλευράς.Επίσης κάποια άκρα έχουν ραγίσει.Ακόμα και σε αυτή τη κατάσταση τα είχα κανονικά κουμπωμένα στο case και τα 4.Έκαναν λίγη φασαρία όλα μαζί συνδεδεμένα στο τροφοδοτικό.Αγορασμένα Σεπτέμβρη του 2015.

 

Φωτογραφίες εδώ: http://imgur.com/a/BSZuH

 

Πόσο λέτε να τους βάλω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 Ανεμιστήρες Aerocool Shark Fan 140mm LED Blue Edition http://www.skroutz.gr/s/2276566/Aerocool-Shark-Fan-140mm-LED-Blue-Edition.html σε αρκετά κακή κατάσταση αλλά λειτουργικοί.

 

Μαζί τους θα έχουν: 

16 βίδες(4 φθαρμένες αρκετά)

15 vibration (το 1 κάπου χάθηκε)

4  3pin to molex

 

Οι φθορές είναι σημαντικές κυρίως στους 2.Στον έναν έχουν σπάσει και τα 4 άκρα της μια πλευράς που βιδώνει αλλά υπάρχει και η άλλη για να βιδωθεί σε ένα κουτί.Στον δεύτερο έχει σπάσει το ένα άκρο της μια πλευράς.Επίσης κάποια άκρα έχουν ραγίσει.Ακόμα και σε αυτή τη κατάσταση τα είχα κανονικά κουμπωμένα στο case και τα 4.Έκαναν λίγη φασαρία όλα μαζί συνδεδεμένα στο τροφοδοτικό.Αγορασμένα Σεπτέμβρη του 2015.

 

Φωτογραφίες εδώ: http://imgur.com/a/BSZuH

 

Πόσο λέτε να τους βάλω;

Καλημέρα,

τους σπασμένους 2 ευρώ τον καθένα, και τους άλλους 2 "νορμάλ" βάλε τους 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πως βλέπετε τις τιμές?

Υπολογιστής:

 

25€ CPU Cooler: Corsair H60 (Υπάρχουν κουτί και περλκόμενα για Intel)
50€ PC Case: Corsair Carbide 270r Window (Υπάρχουν κουτί,παρελκόμενα και απόδειξη για εγγύηση - αγοράστηκε στις 14/3/17)
60€ Motherboard: Gigabyte 970a udp3 rev.2 (Αγοράστηκε καινούρια-ήρθε σφραγισμένη από μέλος-δεν υπάρχει απόδειξη)

50€ CPU: AMD FX 6350
70€ GPU: Gigabyte GTX 760 2GB (Υπάρχει κουτί)
40€ RAM: DDR3 Corsair Vengeance Blue 1600Mhz 8GB (2x4) (Υπάρχει κουτί)

40€ PSU: Corsair CX600
15€ HDD: Toshiba 2,5" 320GB

 

Όλο μαζί 330€

Το μόνο που θα ήθελε είναι ένας SSD για να πετάει πραγματικά, αλλά δεν έχω τη δυνατότητα να του βάλω αυτή τη στιγμή!

 

Είναι οκ οι τιμές ή μήπως πρέπει να κατεβάσω κάτι?

Τι πιστεύετε? 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πως βλέπετε τις τιμές?

Υπολογιστής:

 

25€ CPU Cooler: Corsair H60 (Υπάρχουν κουτί και περλκόμενα για Intel)

50€ PC Case: Corsair Carbide 270r Window (Υπάρχουν κουτί,παρελκόμενα και απόδειξη για εγγύηση - αγοράστηκε στις 14/3/17)

60€ Motherboard: Gigabyte 970a udp3 rev.2 (Αγοράστηκε καινούρια-ήρθε σφραγισμένη από μέλος-δεν υπάρχει απόδειξη)

50€ CPU: AMD FX 6350

70€ GPU: Gigabyte GTX 760 2GB (Υπάρχει κουτί)

40€ RAM: DDR3 Corsair Vengeance Blue 1600Mhz 8GB (2x4) (Υπάρχει κουτί)

40€ PSU: Corsair CX600

15€ HDD: Toshiba 2,5" 320GB

 

Όλο μαζί 330€

Το μόνο που θα ήθελε είναι ένας SSD για να πετάει πραγματικά, αλλά δεν έχω τη δυνατότητα να του βάλω αυτή τη στιγμή!

 

Είναι οκ οι τιμές ή μήπως πρέπει να κατεβάσω κάτι?

Τι πιστεύετε? 

Ευχαριστώ!

30 υδροψηξη , 50 κουτι , 45 μητρική, 55 επεξεργαστη,  την καρτα γραφικων οσο ειπες,   ραμ 45  , τροφοδοτικο 40, και 15 ο 320 gb 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...