Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, Dr_73 είπε

Για μνήμες και κάρτες γραφικών , παίζει να είναι η χειρότερη που θυμάμαι από το 1992  (πιο πριν είχαμε κάτι ... all in one, amstrad , atari st , amiga κτλ).

Τι μου θύμισες, ρε παίχτη! Δεκέμβριος 1988, χριστουγεννιάτικο δώρο από τον πατέρα μου, amstrad cpc 464, με κασέτα και πράσινη οθόνη. Τότε, είχε ένας φίλος μου spectrum και "του τα είχα ζαλίσει" μέχρι να μου πάρει. 60χιλ. δρχ...Τα χρόνια της αθωότητας...Να ΄σαι καλά!-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά ποσό μπορώ να πουλήσω ένα ps4 pro 3μηνων από πλαίσιο με απόδειξη κουτιά κανονικά, 2 χειριστηρια,3 παιχνίδια cd(gt sport,pro 2018,cod ghosts και 14 παιχνίδια digital όπως mgs5,Assassin creed,deus ex,infamous,just cause 3,darksiders2 κτλ..????

Επεξ/σία από Donfear
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα αγγελια το κουτι μου αν κανεις υπολογισμο βγαινει καπου στα 1900 ευρω μονο ενας μου ειπε 1100 μου εστειλαν για 300 500 600 :lol:

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Εβαλα αγγελια το κουτι μου αν κανεις υπολογισμο βγαινει καπου στα 1900 ευρω μονο ενας μου ειπε 1100 μου εστειλαν για 300 500 600 :lol:

Ε, τότε, δώσε κι εσύ μόνο το κουτί!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είναι για τόσα πολλά χρήματα σπάνια βλέπεις προσφορά,η αν δεις θα είναι κατά -30-40-50% κάτω διότι μάλλον το θέλουν να το πουλήσουν αυτοί μετά ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Στις 2/24/2018 στις 12:49 ΜΜ, splanis είπε

http://www.e-shop.gr/samsung-ue40d6000-200hz-3d-40-led-p-PER.157102 περιπου 5 ετων, ποσο λετε;

 

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, splanis είπε

αν εννοεις το κουτι της υπογραφης δεν μπορω να καταλαβω πως το βγαζεις 1900 αλλα τεσπα

Καινούριο με τις τωρινές τιμές,τόσο θα κοστίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Εβαλα αγγελια το κουτι μου αν κανεις υπολογισμο βγαινει καπου στα 1900 ευρω μονο ενας μου ειπε 1100 μου εστειλαν για 300 500 600 :lol:

Καλα εσυ αγοραζεις ακριβο καινουργιο υλικο για να το πουλας μετα απο μερικους μηνες?Τι ειναι αυτο βιτσιο? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Donfear είπε

Παιδιά ποσό μπορώ να πουλήσω ένα ps4 pro 3μηνων από πλαίσιο με απόδειξη κουτιά κανονικά, 2 χειριστηρια,3 παιχνίδια cd(gt sport,pro 2018,cod ghosts και 14 παιχνίδια digital όπως mgs5,Assassin creed,deus ex,infamous,just cause 3,darksiders2 κτλ..????

Όλα μαζί θα τα ψιλοσκοτώσεις, σκέψου και το ενδεχόμενο να τα πουλήσεις χωριστά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, benign είπε

Καλα εσυ αγοραζεις ακριβο καινουργιο υλικο για να το πουλας μετα απο μερικους μηνες?Τι ειναι αυτο βιτσιο? :P

Μου την εδωσε να παρω καμια oled 65αρα εδωσα την Panasonic 50GT30 και εμεινε αδειο το σαλονι και δεν λεει μετα απο Plasma να πεσω σε LCD συν οτι ο υπολογιστης που εχω ειναι υπερβολη για αυτα που κανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα

Εχω μια 24αρα οθονη LG 24MP57VQ-P σε πολυ καλη κατασταση χωρις γρατζουνιες η καποιο αλλο προβλημα αγορασμενη 15/10/2015 με τιμολογιο.

ποσα χπηματα μπορω να την δωσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, elinik είπε

Καλημερα

Εχω μια 24αρα οθονη LG 24MP57VQ-P σε πολυ καλη κατασταση χωρις γρατζουνιες η καποιο αλλο προβλημα αγορασμενη 15/10/2015 με τιμολογιο.

ποσα χπηματα μπορω να την δωσω?

50-60€ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...