Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

ερώτησης για υποτιθέμενη αγορά. Τι τιμή θα θεωρούσατε ότι αξίζει μια Nvidia Titan Black ? (6GB) - 1100€ όταν αγοράστηκε.

Δεν πουλάω,το τονίζω,γνωστός θέλει να αγοράσει μεταχειρισμένη του κουτιού από εταιρία και μου είπε να του πω πόσα αξίζει αντικειμενικά . Οπότε και εγώ ρωτώ εσάς :)

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, AccountSaver είπε

ερώτησης για υποτιθέμενη αγορά. Τι τιμή θα θεωρούσατε ότι αξίζει μια Nvidia Titan Black ? (6GB) - 1100€ όταν αγοράστηκε.

Δεν πουλάω,το τονίζω,γνωστός θέλει να αγοράσει μεταχειρισμένη του κουτιού από εταιρία και μου είπε να του πω πόσα αξίζει αντικειμενικά . Οπότε και εγώ ρωτώ εσάς :)

Ευχαριστώ

είναι επίπεδου gtx970 δεν είναι?

Επεξ/σία από ziaba
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, ziaba είπε

είναι επίπεδου gtx970 δεν είναι?

Απο πάνω, από όσο βλέπω και Benchmark ,και parallel φτάνει την GTX 1060 6GB ,  με την 1060 6GB να περνάει 5% μπροστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, AccountSaver είπε

Απο πάνω, από όσο βλέπω και Benchmark ,και parallel φτάνει την GTX 1060 6GB ,  με την 1060 6GB να περνάει 5% μπροστά.

ε νταξ είναι κάτι μεταξύ 970 με 1060 άρα κάνα 300 το πολύ, καλά είναι αν είναι ιδιώτης ο φίλος και αν είναι μέσα στην εγγύηση κάνα χρόνο ακόμα η κάρτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ziaba είπε

ε νταξ είναι κάτι μεταξύ 970 με 1060 άρα κάνα 300 το πολύ, καλά είναι αν είναι ιδιώτης ο φίλος και αν είναι μέσα στην εγγύηση κάνα χρόνο ακόμα η κάρτα

εγώ του είπα 300-320€~ εφόσων δεν υπάρχει stock 6άρα ούτε για πλάκα GTX1060 .Οπότε ντάξει , πιστεύω , ότι 300€ έστω θα θεωρηθεί καλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/1/2018 στις 3:28 ΜΜ, kanesaxo είπε

ipad 3 retina 16GB cellular με προβλημα στο Wlan (για κάποιο λόγο υπολειτουργεί μακριά απ το ρούτερ) με το κουτι του, γνησιο φορτιστη κτλ, smart cover κ full cover γνησια,

πιάνει κάνα 100ρικο;

Υ.Γ. η μπαταρία του κυριολεκτικά κρατάει όσο στην αρχη (οσο υπερβολικο κι αν ακουγεται)

κανεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, AccountSaver είπε

εγώ του είπα 300-320€~ εφόσων δεν υπάρχει stock 6άρα ούτε για πλάκα GTX1060 .Οπότε ντάξει , πιστεύω , ότι 300€ έστω θα θεωρηθεί καλά.

αν βιάζεται νταξ αλλιώς 320€ είναι πολλά, προσωπικά θα χτύπαγα 1060 6αρα μόνο για 3 χρονιά εγγύηση αξίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, AccountSaver είπε

εγώ του είπα 300-320€~ εφόσων δεν υπάρχει stock 6άρα ούτε για πλάκα GTX1060 .Οπότε ντάξει , πιστεύω , ότι 300€ έστω θα θεωρηθεί καλά.

Γιατί δεν υπάρχει stock; Βλέπω, στο skroutz ότι υπάρχουν πλέον ετοιμοπαράδοτες στα 6g. Για 150€, συμφωνώ με το φίλο ziaba για την εγγύηση. Είναι στην κρίση του, βέβαια.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, siralexgio7 είπε

Γιατί δεν υπάρχει stock; Βλέπω, στο skroutz ότι υπάρχουν πλέον ετοιμοπαράδοτες στα 6g. Για 150€, συμφωνώ με το φίλο ziaba για την εγγύηση. Είναι στην κρίση του, βέβαια.-

όχι και 150 επειδή είναι σε στοκ με 335 φέρνεις από άμαζον νταξ θα κάνει κάνα μηνά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,τώρα μίλησα μαζί του και είπα και τις απόψεις τις δικιές σας,και ότι αυτός έψαχνε με 250€ να βρεί αυτήν την ΤΙΤΑΝ και του λέω αν την βρεί 250€ πιστεύω ότι είναι ευκαιρία.Αλλά δεν νομίζω να του την αφήσουν τόσο. 

Από εκεί και πέρα όντως η εγγύηση είναι ένα μεγάλο συν αλλά δεν νομίζω έως τα 300€ βαριά να βρεί κάτι καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, ziaba είπε

όχι και 150 επειδή είναι σε στοκ με 335 φέρνεις από άμαζον νταξ θα κάνει κάνα μηνά

Είναι κι αυτό ένα θέμα. Εγώ π.χ. όταν πήρα τη δική μου, είχα ήδη πουλήσει την παλιά σε κάποιον που βιαζόταν πολύ για mining και έδινε καλά λεφτά. Οπότε δε μπορούσα να περιμένω. Είναι και πως το βλέπει ο καθένας και τι όρια βάζει στα χρήματα που διαθέτει. Δεκτή η άποψή σου, πάντως...-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...