Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

2 ώρες πριν, thetiesthatbind είπε

iPhone 6s 16GB με μικρο φθορές στα πλαστικά στο σκελετό και ραγισμένη οθόνη πιάνει ένα 50άρικο ή μπα; 

αμα σκεφτεις οτι σου αλλαζουν την οθονη με ενα 70αρι και εδω το κινητο το δινουν γυρω στα 200.ενα 100αρι σιγουρο αν εχεις και φορτιστη κλπ.και στην τελικη μπορει να βρεις και πιο φθηνη επισκευη με ενα γρηγορο search ομως εκει ειδα οτι την εχουν οι περισσοτεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, Peter04 είπε

αμα σκεφτεις οτι σου αλλαζουν την οθονη με ενα 70αρι και εδω το κινητο το δινουν γυρω στα 200.ενα 100αρι σιγουρο αν εχεις και φορτιστη κλπ.και στην τελικη μπορει να βρεις και πιο φθηνη επισκευη με ενα γρηγορο search ομως εκει ειδα οτι την εχουν οι περισσοτεροι.

Το φτιάχνω και μόνος δεν είναι θέμα, αλλά άμα φεύγει 100€ κομπλέ, απλά δε θέλω να μπαίνω σε τέτοια διαδικασία 

Επεξ/σία από thetiesthatbind
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην ομάδα,
σκέφτομαι να πουλήσω το laptop που έχω (μετά από κανα 6μήνο). Το μοντέλο είναι το dell inspiron 7737. Αν κάποιος ασχολείται γενικώς με Η/Υ, θα μπορούσε να κάνει καμία εκτίμηση; (εγώ θέλω κάπου στα 700E να το πουλήσω επειδή χρειάζομαι τα χρήματα). 
(ΥΓ είναι σε άριστη κατάσταση μόνο το πληκτρολόγιο θέλει λίγο καθάρισμα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To YΓ τι το ήθελες?

Δεν μπορείς να το καθαρίσεις μόνος σου ώστε να το δώσεις στην καλύτερη δυνατή κατάσταση?

Δεν μπορείς να καταλάβεις ότι μία τέτοια λεπτομέρεια μπορεί να αποτρέψει αρκετούς???:huh:

Επεξ/σία από tsiv
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, tsiv είπε

To YΓ τι το ήθελες?

Δεν μπορείς να το καθαρίσεις μόνος σου ώστε να το δώσεις στην καλύτερη δυνατή κατάσταση?

Δεν μπορείς να καταλάβεις ότι μία τέτοια λεπτομέρεια μπορεί να αποτρέψει αρκετούς???:huh:

Εννοώ, ότι φυσικά πριν το δώσω θα το καθαρίσω, όπου είναι δυνατόν γενικώς, αλλά αυτή την στιγμή είναι λιιιιιγο βρώμικο δλδ λίγο από ιδρώτα λίγο από την χρήση (όχι κάτι τρομερό ή αδύνατον να φύγει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/12/2018 στις 7:15 ΠΜ, Sheogorath είπε

Ναι. Έχεις δίκιο, βάλε το όσο θες.

Εγω πάντως πριν κανα χρόνο, ένα δυνατότερο μηχάνημα, το χάρισα εδώ μέσα, όπως και πολλοί άλλοι.

Ποσο μπορω να  δώσω μια μητρική της asrock b150m pro4s με εγγύηση μέσω από το site της asrock !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, life is music είπε

Ποσο μπορω να  δώσω μια μητρική της asrock b150m pro4s με εγγύηση μέσω από το site της asrock !!!!

30αρι με πληρη παρελκομενα υποθετω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

GAMING Lenovo LEGION LIMITED Edition Y520 I5-1050 TI 4GB- SSD- 1TB - BLACK AND GOLD

1050 τι 4GB

SSD NMVEO

1TB 7200 

limited edition black and gold 

καλή χρονιά

 

ποσο πιάνει το μηχάνημα μου λετε?

 

 
Επεξ/σία από APPLEGEEK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Silverage είπε

Μία gigabyte 980 ti πόσο πιάνει;

εγγυση να φανταστω δεν εχει και αμα βρισκεις με 300 και κατι 1070 θα ελεγα κανα 250.

 

2 ώρες πριν, Twoface είπε

i5 8400  μαζί με Corsair μνήμες 3200mhz 16GB πόσο πιστεύεται ότι πιάνουν ;;  

150 επεξεργαστης με αποδειξη και κουτι αλλα ισως μπορεις να το δωσεις και κανενα 170  και 110 ραμ

Επεξ/σία από Peter04
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σας και καλή χρονιά. Μια ερώτηση για μια τιμούλα θα ΄ηθελα. Λοιπόν,έχω ενα pcaki το οποίο δε μπορώ να το αξιοποιήσω όπως θα ήθελα λόγω τρομερού φόρτου εργασίας,και ψάχνομαι να το πουλήσω. Τα parts αποτελούνται απο 

Case: Corsair Graphite 760T Windowed

M/B : Asrock Fatal1ty X370 Gaming X

Cpu: AMD Ryzen 7 2700X Box

Gpu :Gigabyte GeForce GTX1080 8GB (GV-N1080WF3OC-8GD)

RAM :G.Skill TridentZ RGB 16GB DDR4-3200MHz (F4-3200C16D-16GTZR) Cas16

PSU: Thermaltake Smart SE 730W

SSD :Samsung 860 Evo 250GB

HDD : 1 TB (δεν θυμάμαι το μοντέλο )

Οθόνη Samsung LS24D330HSX και μια ακόμα που έχω βοηθητική Samsung 21.5 αν δεν κανω λαθος.

Στο κουτί εμπεριέχονται επίσης 7 rgb fans.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Επεξ/σία από mariatzaaa23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...