Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Stamer είπε

Αυτό λέω και εγώ... παρότι εξαιρετικό tower, έχουν αλλάξει πολύ τα πράγματα απο τότε! Το είχα πάρει κανα 120αρι, όμως με 50 ευρώ πλέον βλέπω οτι παίρνεις πολύ καλά πράγματα!

Έτσι ακριβώς είναι φίλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

59 λεπτά πριν, Stamer είπε

Παιδιά, έχει νόημα να πουλήσω αυτό το tower (https://www.thermaltake.com/products-model.aspx?id=c_00001803) ή καλύτερα να το δώσω μαζί με σύστημα ολοκληρωμένο αργότερα?

Μπααα εγώ θα το κράταγα το πλαϊνό φαν που παίρνει είναι μεγάλο υπέρ στην καλύτερη θερμοκρασία μητρικής και γραφικών + ότι είναι κ το τζάμι μου θυμίζει το haf x που έχω εγώ 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Dvs είπε

Dell Laptop 6220, i5-2540Μ, 16GB DD3-1600 (καινούργια), 128GB SSD (100% health), μπαταρία καινουργια (1 εβδομάδα). Windows 7 x64, used αλλά χωρις κτυπηματα

Πόσο το αγοράζετε/πουλάτε;

Καμια ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Dvs είπε

Καμια ιδέα;

230-250?

Είναι πολύ ραμ σε αδύναμο επεξεργαστή. Λίγο ανισσόρροπο.

Περίμενε και άλλη γνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Peter04 είπε
4 ώρες πριν, spy94 είπε

Καλησπέρα μια τιμή για τα εξης:

ASRock B450M Pro4 AM4 50E
Ryzen 3 1200 50E
Corsair Vengeance LPX 16 GB (2 x 8 GB) DDR4 3000 MHz 80E
Sapphire 7850 2gb 50E

Ωραία,μπορείς να πείσεις καποιους με άπειρες αξιολόγησεις ότι αυτό το σετ δεν αξίζει 400€?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spy94 είπε

Ωραία,μπορείς να πείσεις καποιους με άπειρες αξιολόγησεις ότι αυτό το σετ δεν αξίζει 400€?

Έλα που δεν αξίζει 400 μόνο η 7850 λόγο παλαιότητας πιάνει τα 400.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα και παλι, για εναν φορητο hp,  με  i7 -4510U με Intel HD Graphics 4400 , με SSD 240gb Sandisk Ultra II, 8 gb ram, αυθεντικα windows 10 και οθονη  1366 x 768, σε αριστη κατασταση.

ποσο λετε πανω κατω?

ευχαριστω εκ των προτερων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, spy94 είπε

Ωραία,μπορείς να πείσεις καποιους με άπειρες αξιολόγησεις ότι αυτό το σετ δεν αξίζει 400€?

Εδω μερικοι με πολλες αξιολογησεις,πουλανε αρχαιες μητρικες am2 50-60 ευρω λογω παλαιοτητος. Εγω τους βαζω κατι τετοιους σε λιστα αγνοησης μην και κατα λαθος η τυχαια συναλλαγω στο μελλον μαζι τους η μην μου στειλουν αυτοι μυνημα για κατι που θα πουλησω.

Επεξ/σία από benign
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, benign είπε

Εδω μερικοι με πολλες αξιολογησεις,πουλανε αρχαιες μητρικες am2 50-60 ευρω λογω παλαιοτητος. Εγω τους βαζω κατι τετοιους σε λιστα αγνοησης μην και κατα λαθος η τυχαια συναλλαγω στο μελλον μαζι τους η μην μου στειλουν αυτοι μυνημα για κατι που θα πουλησω.

Όχι ότι είναι ελαφρυντικό αλλά τουλάχιστον μητρικες ΑM2 καινούργιες δεν βρίσκεις κάθε μέρα οπότε ο καθένας μπορεί να πουλήσει/αγοράσει σε όποια τιμή θεωρεί λογική.Οταν όμως καθημερινά βρίσκεις καινούργιο το σετ φθηνότερα και γράφεις ατάκες ''τα πουλάω δεν τα σκοτώνω'' εεε ποιος κοροϊδεύει ποιόν..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, spy94 είπε

Όχι ότι είναι ελαφρυντικό αλλά τουλάχιστον μητρικες ΑM2 καινούργιες δεν βρίσκεις κάθε μέρα οπότε ο καθένας μπορεί να πουλήσει/αγοράσει σε όποια τιμή θεωρεί λογική.Οταν όμως καθημερινά βρίσκεις καινούργιο το σετ φθηνότερα και γράφεις ατάκες ''τα πουλάω δεν τα σκοτώνω'' εεε ποιος κοροϊδεύει ποιόν..

Συμφωνω,αλλα ποιος θα παρει τωρα τετοια παλια μητρικη am2? Μονο κανενα φτωχαδακι που δεν εχει ουτε σαλιο,οποτε το θεωρω ανεντιμο να πουλαει καποιος παλιατζουρα τοσο ακριβα για να χτυπησει καποιους σε αναγκη.

Επεξ/σία από benign
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...