Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω μια μητρική ASUS P5PL2-E και έναν Intel Core 2 Duo. Ποσο πιάνουν αυτά μαζί να τα δώσω; 

Επισης, αξίζει να το πάω σε τεχνικό να το στήσουμε να δούμε ότι όλα λειτουργούν κομπλέ ή να πάρω μνήμες DDR2 και μια κάρτα να βρω να κουμπωσω και να τσεκάρω μόνος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Έχω μια μητρική ASUS P5PL2-E και έναν Intel Core 2 Duo. Ποσο πιάνουν αυτά μαζί να τα δώσω; 

Επισης, αξίζει να το πάω σε τεχνικό να το στήσουμε να δούμε ότι όλα λειτουργούν κομπλέ ή να πάρω μνήμες DDR2 και μια κάρτα να βρω να κουμπωσω και να τσεκάρω μόνος;

Κάνα 20αρικο με το ζόρι.Δεν αξίζει να το πας σε τεχνικό μη σου πω ούτε αξίζει να πάρεις αλλά παρτς να δοκιμάσεις.Δεν είσαι και Θεσσαλονίκη να σου δώσω να δοκιμάσεις.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, 

έχω μία Sapphire Nitro RX 580 4GB αγορασμένη πρόσφατα από άλλο μέλος του Insomnia , η κάρτα είναι  σε άριστη κατάσταση, υπάρχει κουτί απόδειξη και εγγύηση μέχρι τον 11/2020. Δεν έχει κάνει mining κτλ πόσο θα ήταν καλά να την πουλήσω;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, thetiesthatbind είπε

Λέει τίποτα ή να τα αφήσω αντίκα να το χαίρομαι σαν πρώτο σύστημα; 

20 ευρώ περίπου, όπως σου προτάθηκε. Δεν θα το εδινα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Hades_Pylis είπε

Καλησπέρα παιδιά, 

έχω μία Sapphire Nitro RX 580 4GB αγορασμένη πρόσφατα από άλλο μέλος του Insomnia , η κάρτα είναι  σε άριστη κατάσταση, υπάρχει κουτί απόδειξη και εγγύηση μέχρι τον 11/2020. Δεν έχει κάνει mining κτλ πόσο θα ήταν καλά να την πουλήσω;

120-140€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, jbwkz είπε

καλησπέρα παιδιά πόσο πιστεύεται πάει το set fx 8350 gigabyte fxa ud5 rev.3 2x4 ram στα 1333 και coolermaster evo 212 είναι εκτός εγγύησης αγορασμένα αρχές του 2014 

120€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, DigitalElf είπε

Καλημέρα.

Έχω δυο HD 5770 1GB GDDR5 και μια GTX 750 1GB.

Θέλω να φύγουν άμεσα πόσο να της βάλω για πώληση?

Ευχαριστώ 

2χ20 + 40

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...