Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μα θα τα πουλησει μην λετε βλακειες μια χαρα τιμες ειναι.Οταν παρει μηχανη του χρονου και παει 4-5 χρονια πισω φτερα θα κανουν τα πραγματα σε αυτες τις τιμες. :P

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, icenex είπε

Μα θα τα πουλησει μην λετε βλακειες μια χαρα τιμες ειναι.Οταν παρει μηχανη του χρονου και παει 4-5 χρονια πισω φτερα θα κανουν τα πραγματα σε αυτες τις τιμες. :P

Εγω παντως αμα έπαιρνα μηχανή του χρόνου  θα πήγαινα 20 χρόνια πίσω και θα το έδινα 20.000 ευρώ!

Μην σου πω οτι θα το πούλαγα όλο σε κομμάτια, σε κάθε εταιρία  το δικό της(6700Κ-ιντελ/R9 γραφικών-amd κτλ) ώστε να επεξεργαστούν τις τεχνολογίες του μέλλοντος!

Αρα το εκατομμυριάκι  € θα το είχα στάνταρ!👍🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sleepless_102 είπε

Καλημέρα παιδιά,

Chuwi hi10 pro με το πληκτρολόγιο ..πρακτικά αχρησιμοποίητο..πόσο λετε?

80-90 αν έχει 1 χρόνο + εγγύηση ίσως και 100.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα παλικάρια! 

Για πειτε καμια πρόταση, ποσο περίπου ειναι νορμαλ να δωσω σετ.

I7-5960x με asus rampage v. Με ολα τους τα παρελκομενα κτλ.

Σε άριστη κατάσταση χωρις εγγύηση εννοείται. 

Με τρωει να παω σε 9900κ και μητρικη

Τις μνημες θα τις κρατησω. 

Ευχαριστώ! 

Επεξ/σία από azazil1190
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, azazil1190 είπε

Καλημερα παλικάρια! 

Για πειτε καμια πρόταση, ποσο περίπου ειναι νορμαλ να δωσω σετ.

I7-5960x με asus rampage v. Με ολα τους τα παρελκομενα κτλ.

 Σε άριστη κατάσταση χωρις εγγύηση εννοείται. 

Με τρωει να παω σε 9900κ και μητρικη

Τις μνημες θα τις κρατησω. 

Ευχαριστώ! 

Πολύ δύσκολο φίλε γιατί μιλάμε για έναν επεξεργαστή που με oc δύσκολα να πάει 4.0+ghz χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος κιόλας θα πρέπει να τα σκοτώσεις επίσης η μητρική είναι 2011-3 που δηλαδή ΑΝ χαλάσει δύσκολα να βρεις σε λογική τιμή.. Για Ελλάδα μαξ 270 με 300 αν το βάλεις ebay ίσως πιάσεις παραπάνω αλλά εκεί είναι αλλουνου παπα ευαγγέλιο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, LIGHT1NG είπε

Πολύ δύσκολο φίλε γιατί μιλάμε για έναν επεξεργαστή που με oc δύσκολα να πάει 4.0+ghz χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος κιόλας θα πρέπει να τα σκοτώσεις επίσης η μητρική είναι 2011-3 που δηλαδή ΑΝ χαλάσει δύσκολα να βρεις σε λογική τιμή.. Για Ελλάδα μαξ 270 με 300 αν το βάλεις ebay ίσως πιάσεις παραπάνω αλλά εκεί είναι αλλουνου παπα ευαγγέλιο 

Ο επεξεργαστής ο συγκεκριμένος ειναι καλο κομματακι με 1.24v παιζει 4.4 και με 1.28ν παιζει 4.6.👍

Μητρική ναι ειναι 2011-3

Αρα το ρεζουμέ ειναι στο 300αρι περιπου

Επεξ/σία από azazil1190
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LIGHT1NG είπε

Πολύ δύσκολο φίλε γιατί μιλάμε για έναν επεξεργαστή που με oc δύσκολα να πάει 4.0+ghz χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος κιόλας θα πρέπει να τα σκοτώσεις επίσης η μητρική είναι 2011-3 που δηλαδή ΑΝ χαλάσει δύσκολα να βρεις σε λογική τιμή.. Για Ελλάδα μαξ 270 με 300 αν το βάλεις ebay ίσως πιάσεις παραπάνω αλλά εκεί είναι αλλουνου παπα ευαγγέλιο 

στο eBay τα μισά θα τα δώσει σε προμήθειες του pp και eBay και 400 να φύγει ούτε 300 δεν θα πάρει στο χέρι στο τέλος .... παίζει να χαθεί, σπάσει στο δρόμο κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, ziaba είπε

στο eBay τα μισά θα τα δώσει σε προμήθειες του pp και eBay και 400 να φύγει ούτε 300 δεν θα πάρει στο χέρι στο τέλος .... παίζει να χαθεί, σπάσει στο δρόμο κλπ

Μιας και στην Ελλάδα ντρέπονται να παίξουν ποδόσφαιρο με τα πακέτα λίγες φορές νομίζεις έχουν πάει σε πολλούς κατι κουτιά από κινητά, μητρικές με τα κουτιά λες και έχουν φάει μπουνιά... 

Τώρα πόσα θα πάρει πόσα θα πληρώσει πρέπει να τα υπολογίσει δεν είμαι λογιστής ιδέα έδωσα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

500-550 νομίζω.

52 λεπτά πριν, farasi είπε

Καλησπερα παιδια ερώτηση:
εχω μια 1080ti msi gamingx 1 χρονο δεν εχω κανει ποτε oc/mining ποσο μπορω να την πουλησω?

ευχαριστω

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...