Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια καλησπερα εχω μια 40αρα samsung le40r86bd. Ειναι σας καινουργια κ λειτουργει τελεια, λυπαμαι να την πεταξω. Πιανει τιποτα?

Television 40" LCD TV Samsung LE40R86BD, 16:9, 8000:1, 550cd/m2, 1366x768, analog + DVB-T tuner, HDMI, 3x SCART, VGA, PiP, AV, DO

 
Επεξ/σία από petros_samurai
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει mpeg4 αυτη; αν και σε λιγο καιρο και αυτες που εχουν θα θελουν δεκτη εξωτερικο.

Αν ειναι να την πεταξεις πες μου σε ποια γωνια ειναι ο καδος να ερθω να την παρω για το ξοχικο. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/4/2019 στις 2:19 ΜΜ, petros_samurai είπε

Παιδια καλησπερα εχω μια 40αρα samsung le40r86bd. Ειναι σας καινουργια κ λειτουργει τελεια, λυπαμαι να την πεταξω. Πιανει τιποτα?

Television 40" LCD TV Samsung LE40R86BD, 16:9, 8000:1, 550cd/m2, 1366x768, analog + DVB-T tuner, HDMI, 3x SCART, VGA, PiP, AV, DO

 

Μπορείς να την κάνεις δώρο σε κάποιον σε κάποιον συγγενή μεγαλύτερης ηλικίας  που έχει κάποια αρχαία TV.

Αυτό το λέω με το σκεπτικό οτι εσύ είσαι 20-25  χρονών.

Μπορείς να την κάνεις δωρεά σε κάποιο ίδρυμα.

Μπορείς να βάλεις αγγελία εδώ να τη πουλήσεις.... όλο και κάτι θα πιάσει.

Αλλά αν δεν έχεις ανάγκη τα λεφτά ... αν βαριέσαι να μπεις στη διαδικασία, δώρισέ τη κάπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.   Δεν ήξερα που και το γράφω εδώ.

Χτύπαγε έντονα το pc λέω πάει τα έπαιξε ο δεύτερος HHD τον ανοίγω και διαπιστώνω ότι χτύπαγε ένα ανεμιστηράκι.Το καθάρισα λίγο από τη μπίχλα (είναι και του 2001) έστρωσε αλλά που και που κάνει κανένα κοπάνημα.

Γνωρίζετε πόσο κάνει ένα παρόμοιο γιατί έχω μαύρα μεσάνυχτα από τέτοια;;;;

 

IMG_0014.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, papoys1 είπε

Καλησπέρα.   Δεν ήξερα που και το γράφω εδώ.

Χτύπαγε έντονα το pc λέω πάει τα έπαιξε ο δεύτερος HHD τον ανοίγω και διαπιστώνω ότι χτύπαγε ένα ανεμιστηράκι.Το καθάρισα λίγο από τη μπίχλα (είναι και του 2001) έστρωσε αλλά που και που κάνει κανένα κοπάνημα.

Γνωρίζετε πόσο κάνει ένα παρόμοιο γιατί έχω μαύρα μεσάνυχτα από τέτοια;;;;

IMG_0014.JPG

ο S@@@T εχει το eshop με δωρεαν μεταφορικα αμα επιλειξεις παραλαβη απο το καταστημα

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, papoys1 είπε

Καλησπέρα.   Δεν ήξερα που και το γράφω εδώ.

Χτύπαγε έντονα το pc λέω πάει τα έπαιξε ο δεύτερος HHD τον ανοίγω και διαπιστώνω ότι χτύπαγε ένα ανεμιστηράκι.Το καθάρισα λίγο από τη μπίχλα (είναι και του 2001) έστρωσε αλλά που και που κάνει κανένα κοπάνημα.

Γνωρίζετε πόσο κάνει ένα παρόμοιο γιατί έχω μαύρα μεσάνυχτα από τέτοια;;;;

IMG_0014.JPG

5 ευρώ τα απλά 10-25 τα εφεντζίδικα με φωτισμό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλεσπερα παιδια! Εχω αυτο το συστημα και θελω να το πουλησω για εξυπηρετηση ενος φιλου. Για πειτε καμια τιμη αν ειναι ευκολο. Σας ευχαριστω εκ των προτέρων

CPU: INTEL CORE I7-4770 3.40GHZ
Motherboard: Gigabyte H87-HD3
PSU: CoolerMaster Silent Pro M2 520W
Hard Drive: HDD Seagate Barracuda 1000GB
Memory: 8GB (2x4GB) G.Skill Ares DDR3-1600MHz 
Graphics: AMD Radeon HD 5450
CPU cooling: Arctic Freezer

IMG_20190403_192106.jpg

IMG_20190403_192227.jpg

IMG_20190403_192232.jpg

IMG_20190403_192238_01.jpg

IMG_20190403_192255_01.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Angel_sprt

260~300 βαριά, δύσκολα θα πουληθεί από την μία διότι είναι ένα σύστημα non oc και σε αυτή την τιμή είναι λίγο κρίμα καλύτερα να το κρατήσει σαν 2ο ή να κάνει ένα upgrade σε κάποια κάρτα γραφικών πχ 1060 6gb μτχ, rx580, 1660ti και φυσικά έναν ssd εκτός και αν έχει σκοπό ολικό upgrade τότε πρέπει να το δολοφονήσει στην τιμή παραπάνω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,έχω αυτές τις μνήμες Corsair Vengeance 16GB 4x4gb DDR3-1600MHz (CMZ16GX3M4A1600C9) με κουτί κ αποδείξει.Το ένα σετ των 8gb είναι αγορασμενο τον περασμένο Δεκέμβρη το άλλο σετ είναι πιο παλιό.

Πόσο να τα δώσω όλα μαζί η σαν δυο ξεχωριστά σετ? Ευχαριστώ  

Επεξ/σία από Hades_Pylis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα εχω το laptop Acer Aspire V3-372-56VZ με καμενο ενα σημειο της μητρικης,χωρις να ξερω ποιο ειναι και ποιο ειναι το κοστος επισκευης του και αν επισκευαζεται!!

Το laptop εσβησε και δεν ανοιξποτε ξανα.

Τα χαρακτηριστικα του ειναι αρκετα καλα για οποιον θελησει να το φτιαξει.Τα παραθετω παρακατω

Intel Core i5-6267U (2.90 GHz)

13,3 hd acer lcd (1366x768)

4gb ram

hdd 500gb +8gb sshd

intel iris graphics 550

Ποσo πιστευετε οτι μπορω να το πουλησω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...