Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παίδες.

Πρόκειται για ένα κινητό Xiaomi Redmi Note 5  ( 4/64 ) black. Έχει ραγίσει η οθόνη του, αλλά λειτουργεί κανονικά και εμφανισιακά είναι σε κατάσταση καινούργιου. Σκέφτομαι να το δώσω. Λογικά η αγγελία θα απευθύνεται σε κάποιον που ασχολείται και μπορεί να το επισκευάσει, μόνος του.

Πείτε μου μία fair τιμή για να το βάλω μία αγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Green Dragon είπε

Καλησπέρα παίδες.

Πρόκειται για ένα κινητό Xiaomi Redmi Note 5  ( 4/64 ) black. Έχει ραγίσει η οθόνη του, αλλά λειτουργεί κανονικά και εμφανισιακά είναι σε κατάσταση καινούργιου. Σκέφτομαι να το δώσω. Λογικά η αγγελία θα απευθύνεται σε κάποιον που ασχολείται και μπορεί να το επισκευάσει, μόνος του.

Πείτε μου μία fair τιμή για να το βάλω μία αγγελία.

70?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/5/2019 στις 7:16 ΜΜ, lumiakias2017 είπε

@ziaba Δεν είχα κοιτάξει για 470 απο την στιγμή που στα χρήματα που δίνω θεωρώ οτι μπορω να βρω 570.

Μικρες η διαφορές απο ότι βλέπω. Ευχαριστώ για τις προτάσεις, θα ψαξω και προς τα εκει.

ψάξε και για 970 στα 110 παίζουν βέβαια εκτός εγγύησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. 

Έχω ένα iPhone 6 16GB μαύρο σε άριστη κατάσταση με 100% υγεία μπαταρίας. Αξίζει να δοκιμάσω να το βάλω σε αγγελία για ανταλλαγή με Xiaomi Mi A2; Παίζει να ενδιαφερθεί κανείς; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AlienTechGR είπε

Καλησπέρα παιδιά. 

Έχω ένα iPhone 6 16GB μαύρο σε άριστη κατάσταση με 100% υγεία μπαταρίας. Αξίζει να δοκιμάσω να το βάλω σε αγγελία για ανταλλαγή με Xiaomi Mi A2; Παίζει να ενδιαφερθεί κανείς; 

Υπάρχει πιθανότητα μιας και το Α2 κάνει περίπου στα 140 αλλιώς το πουλάς κανα 100 και βάζεις άλλα 40 κ το παίρνεις καινούργιο η πας σε κάποιο άλλο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα. να κανω μια ερωτηση και εγω. αυτη η καρτα γραφικων κοντα στα 400 ευρω ειναι καλα να την αγορασω? ο φιλος την εχει 6 μηνες μονο. εχω βρει μονο reviews για την Ultra και οχι για την απλη αλλα με βαση την ιδια την εταιρεια οι διαφορες ειναι ελαχιστες.

https://www.skroutz.gr/s/16377969/EVGA-GeForce-RTX-2070-8GB-XC-Gaming-08G-P4-2172-KR.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, iceman33221 είπε

καλησπερα. να κανω μια ερωτηση και εγω. αυτη η καρτα γραφικων κοντα στα 400 ευρω ειναι καλα να την αγορασω? ο φιλος την εχει 6 μηνες μονο. εχω βρει μονο reviews για την Ultra και οχι για την απλη αλλα με βαση την ιδια την εταιρεια οι διαφορες ειναι ελαχιστες.

https://www.skroutz.gr/s/16377969/EVGA-GeForce-RTX-2070-8GB-XC-Gaming-08G-P4-2172-KR.html

Πολύ καλή τιμή μπορώ να πω η πιο φθηνή είναι από την Gigabyte στα 474 επίσης νομίζω η evga δίνει 5 χρονιά εγγύηση όχι 2-3 οι διαφορές θα είναι στο factory overclock που εχει γίνει λογικά τίποτα παραπάνω οπότε καλή ευκαιρία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LIGHT1NG είπε

Πολύ καλή τιμή μπορώ να πω η πιο φθηνή είναι από την Gigabyte στα 474 επίσης νομίζω η evga δίνει 5 χρονιά εγγύηση όχι 2-3 οι διαφορές θα είναι στο factory overclock που εχει γίνει λογικά τίποτα παραπάνω οπότε καλή ευκαιρία. 

Σε ευχαριστώ πολυ. Μηοως ξερεις και τι παιζει επειδη την εχει αγορασει απο amazon? Οσον αφορα την εγγυηση; εχω την evga Η της αμαζον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, iceman33221 είπε

Σε ευχαριστώ πολυ. Μηοως ξερεις και τι παιζει επειδη την εχει αγορασει απο amazon? Οσον αφορα την εγγυηση; εχω την evga Η της αμαζον;

Και τις 2 αν η εταιρεία δίνει στο serial number 5 χρόνια έχεις 2 από Αμαζον και τα υπόλοιπα 3 από evga αυτό πρέπει να το δεις στο σαιτ με τον σειριακό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, iceman33221 είπε

Σε ευχαριστώ πολυ. Μηοως ξερεις και τι παιζει επειδη την εχει αγορασει απο amazon? Οσον αφορα την εγγυηση; εχω την evga Η της αμαζον;

από ποιο άμαζον com? de? it? έχει σημασία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LIGHT1NG είπε

Και τις 2 αν η εταιρεία δίνει στο serial number 5 χρόνια έχεις 2 από Αμαζον και τα υπόλοιπα 3 από evga αυτό πρέπει να το δεις στο σαιτ με τον σειριακό. 

Ερωτηση, διαβασα οτι στην evga για να δεις το υπολοιπο της εγγυησης πρεπει να εχεις φτιαξει λογαριασμό. Το παλικαρι εχει φτιαξει κ εχει καταχωρησει την καρτα, αυτο εμενα μου δημιουργει καποιο θεμα εαν εχω προβλημα και πρεπει να επικοινωνησω μαζι τους; θα πρεπει να μου δωσει τους κωδικους του στην evga; Η μπορω να το κανω register και εγω;

34 λεπτά πριν, ziaba είπε

από ποιο άμαζον com? de? it? έχει σημασία

Αυτο δν το ξερω. Αλλα επειδη το εχει καταχωρησει στην evga λεει οτι εχει ακομα 900 μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, iceman33221 είπε

Ερωτηση, διαβασα οτι στην evga για να δεις το υπολοιπο της εγγυησης πρεπει να εχεις φτιαξει λογαριασμό. Το παλικαρι εχει φτιαξει κ εχει καταχωρησει την καρτα, αυτο εμενα μου δημιουργει καποιο θεμα εαν εχω προβλημα και πρεπει να επικοινωνησω μαζι τους; θα πρεπει να μου δωσει τους κωδικους του στην evga; Η μπορω να το κανω register και εγω;

Αυτο δν το ξερω. Αλλα επειδη το εχει καταχωρησει στην evga λεει οτι εχει ακομα 900 μερες.

τότε είσαι οκ αφού είστε και φίλοι θα σ εξυπηρετήσει σε περίπτωσή στραβής κανονικά για μεταβίβασή η εγγύησή θέλει απόδειξή  έτσι λέει στους ορούς της evga

Spoiler

Transferable Limited Warranty (Second-Hand Purchasers)
Subject to the terms and conditions of this Limited Warranty, the Transferable Limited Warranty is available to second-hand purchasers with a valid proof of purchase from a reseller. The limited warranty on any Product which was originally shipped from EVGA or an Authorized Reseller as a demo or prize is not transferable to second-hand purchasers and is not covered by the Transferable Limited Warranty.

Products shipped from EVGA as warranty replacements will be subject to this warranty so long as the original product was shipped from EVGA on or after July 1, 2011.

The length of the Transferable Limited Warranty is determined by Product according to the suffix associated with each Product's identification number as set forth below and will be measured beginning from Product's original date of shipment from EVGA or an Authorized Reseller:

3 Year Transferable Limited Warranty Product Suffixes: -A1, -A2, -A3, -A4, -AR, -AX, -CR, -CX, -DX, -FR, -FX, -SG, -SX, -KR, -K1, -K2, -K3, -K4, -K5, -KB, -KA, -KF, -KM
2 Year Transferable Limited Warranty Product Suffixes: -LA, -LE, -LR, -L1, -LX, -T1, -T2, -TR, -TX
Products described by the following suffixes are not covered by the Transferable Limited Warranty: -B1, -BR, -BX, -DR, -RX, -RB

 

Επεξ/σία από ziaba
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, splanis είπε

https://www.skroutz.gr/s/11069307/Xiaomi-Redmi-Note-4X-Snapdragon-32GB.html, πιάνει τίποτα, πλήρως λειτουργικό αλλά με σπασμενη οθονη(20 ευρώ έχει το ανταλλακτικό);

Ένα 50άρικο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...