Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Tegosg είπε

Όχι φίλε μου δεν είπα για gaming x φυσικά.Αλλα όχι και την κινεζια την αντιγραφή.Εσυ δεν βλέπεις αγγελίες;Δεν βλέπεις ότι όλοι πουλάνε στον θεό εδώ κάρτες η επεξεργαστές 4ετιας και τους δίνουν 30% κάτω από ότι έχουν καινούργιοι.Δεν πιστεύω ότι είπα κάτι παράλογο ένα σύστημα 3 μηνών είναι κατάσταση βιτρίνας.τελος πάντων μην κουράζουμε το thread χωρίς λόγο.εκανα μια ερώτηση να δω αν είμαι στα σωστά πλαίσια.Δεν θα το πουλήσω θα το κρατήσω για games μόνο.

Ίδιος πυρήνας ειναι, ακριβώς.

Τώρα εσύ, σε ότι τιμή θες το βάζεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Μια RX 570 AORUS 4αρα αγορασμενη από Αμαζον Ευρωπαϊκό στα 100 ευρώ θα έφευγε;

* την έχω από μέσα Φεβρουαρίου, "τρέχει" από μέσα Μαρτίου

2-3 σελίδες πίσω κάποιος έψαχνε για 570 στα 100-110€ μίλα μαζί του αλλά ήθελε από αθηνα 

p.s αν γίνει ο γάμος εγώ παρανυφάκι και ο @spy94 κουμπάρος κλασικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, vins είπε

Παιδιά καλησπέρα, Xiaomi Redmi Note 5 από public, με μεγάλο υπόλοιπο εγγύησης και φυσικά σε άψογη κατάσταση πόσο να το βάλω;

Αμα είναι 3/32 να υπολογίσεις στο 100αρι(εφόσον έχει band 20 γιατί είναι 2 εκδόσεις που η μια δεν την υποστηρίζει) διότι στα 136 παίζει το note 6 pro αν είναι το 4/64 κανα 115-120 γενικά λίγο σκότωμα είναι. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Tegosg είπε

Ναι ε;Με 20 μήνες εγγύηση σε όλα τα πράγματα.Πλακα με κανείς φίλε μου;Χαχαα δεν το κάνω ενυδρείο καλύτερα.

δεν παίζει να φεύγει παραπάνω 90 η mobo, 110 cpu, 70 ram, 30 psu, 15 ψήκτρα, 50 το κουτί με φανάκια, 35 ssd, 20 hdd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tegosg είπε

Όχι φίλε μου δεν είπα για gaming x φυσικά.Αλλα όχι και την κινεζια την αντιγραφή.Εσυ δεν βλέπεις αγγελίες;Δεν βλέπεις ότι όλοι πουλάνε στον θεό εδώ κάρτες η επεξεργαστές 4ετιας και τους δίνουν 30% κάτω από ότι έχουν καινούργιοι.Δεν πιστεύω ότι είπα κάτι παράλογο ένα σύστημα 3 μηνών είναι κατάσταση βιτρίνας.τελος πάντων μην κουράζουμε το thread χωρίς λόγο.εκανα μια ερώτηση να δω αν είμαι στα σωστά πλαίσια.Δεν θα το πουλήσω θα το κρατήσω για games μόνο.

Γενικά πολλοί βάζουν αγγελίες τύπου πουλάω το τάδε στα Χ λεφτά και με ένα bot account βάζουν ότι το αγοράζουν το ίδιο με 10-20€ παρακάτω μπας και βρουν κάποιο θύμα σρην ουσία αν το παρακολουθήσεις λίγο βγάζεις μια εικόνα για το τι γίνεται.. 

2 λεπτά πριν, ziaba είπε

δεν παίζει να φεύγει παραπάνω 90 η mobo, 110 cpu, 70 ram, 30 psu, 15 ψήκτρα, 50 το κουτί με φανάκια, 35 ssd, 20 hdd

Για τον ssd και πολλά είπες εγώ σκέψου πήρα πριν λίγο καιρό ολοκαίνουριο m2 nmve στα 40 έναν corsair.. Στην ίδια χωρητικότητά 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, LIGHT1NG είπε

Για τον ssd και πολλά είπες εγώ σκέψου πήρα πριν λίγο καιρό ολοκαίνουριο m2 nmve στα 40 έναν corsair.. Στην ίδια χωρητικότητά 

θέλω να μαι αντικειμενικός, απαντάω με βάση την αγορά όχι βάση προσφορών και ευκαιριών ... επίσης αν πει να τα δώσει όλα μαζί δεν παίζει να πάρει 420€ μόνο κομμάτι κομμάτι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητάς γνώμη και δεν δέχεσαι αυτό που σου λένε πόσα ατομα. Πουλά το όσο θες, απ την Λάρισα με 20post και μια αξιολόγηση κάποιος θα το παρει🤗

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, splanis είπε

Ζητάς γνώμη και δεν δέχεσαι αυτό που σου λένε πόσα ατομα. Πουλά το όσο θες, απ την Λάρισα με 20post και μια αξιολόγηση κάποιος θα το παρει🤗

Έβαλα καμία αγγελία και δεν το ξέρω;;;Σκέψη έκανα και ρώτησα φίλε με τα 2.173 post από όπου κι αν είσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Tegosg είπε

Έβαλα καμία αγγελία και δεν το ξέρω;;;Σκέψη έκανα και ρώτησα φίλε με τα 2.173 post από όπου κι αν είσαι.

Είσαι και full επιθετικός βλέπω...:wacko:

Πάρτο αλλιώς φίλε, εδώ μπήκες να ρωτήσεις τη γνώμη των παιδιών που ασχολούνται με το άθλημα λίγο παραπάνω η οποία δεν επιδέχεται κριτική.

Είναι απλά η γνώμη τους.

Εσύ μπορείς να πουλήσεις αντικείμενο που σου ανήκει όσο θέλεις και ποστ του τύπου "εγώ κάτω από 500 δεν το δίνω" δεν μας ενδιαφέρουν καν, χεστήκαμε κιόλας:lol:

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, tsiv είπε

Είσαι και full επιθετικός βλέπω...:wacko:

Πάρτο αλλιώς φίλε, εδώ μπήκες να ρωτήσεις τη γνώμη των παιδιών που ασχολούνται με το άθλημα λίγο παραπάνω η οποία δεν επιδέχεται κριτική.

Είναι απλά η γνώμη τους.

Εσύ μπορείς να πουλήσεις αντικείμενο που σου ανήκει όσο θέλεις και ποστ του τύπου "εγώ κάτω από 500 δεν το δίνω" δεν μας ενδιαφέρουν καν, χεστήκαμε κιόλας:lol:

Επιθετικός και αγενής είσαι εσυ.Εγω δεν ειρωνεύτηκα κανέναν μια ερώτηση έκανα και ζήτησα να μου εξηγήσει πως έβγαλε την τιμή.Και αν εσυ χεστηκες μια εγώ 100001.Και δεν πουλάω.Ερώτηση έκανα.Και όσο για το ποστ εγώ κάτω από 500 δεν το δίνω με ρώτησε να μάθει ποσό θέλω να πουλήσω αν δεν διαβάζετε όλα τα ποστ να μην γράφετε ότι να ναι.

Επεξ/σία από Tegosg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Tegosg είπε

Επιθετικός και αγενής είσαι εσυ.Εγω δεν ειρωνεύτηκα κανέναν μια ερώτηση έκανα και ζήτησα να μου εξηγήσει πως έβγαλε την τιμή.Και αν εσυ χεστηκες μια εγώ 100001.Και δεν πουλάω.Ερώτηση έκανα.

Σου εξήγησαν και με το παραπάνω αρκετά άτομα!

Τώρα για την επιθετικότητα και την αγένειά μου... που την βλέπεις δεν μπορώ να καταλάβω!!!

Μάλλον ΘΕΛΕΙΣ να την δεις...:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tsiv είπε

Σου εξήγησαν και με το παραπάνω αρκετά άτομα!

Τώρα για την επιθετικότητα και την αγένειά μου... που την βλέπεις δεν μπορώ να καταλάβω!!!

Μάλλον ΘΕΛΕΙΣ να την δεις...:D

Χαχαχα πλάκα με κανείς φίλε;εσυ δεν γράφεις χεστηκαμε πιο πάνω;Ο άλλος δεν έγραψε πιο πριν από την Λάρισα με 2 ποστ να δούμε ποιος θα το πάρει; Και τέτοια;Ποιος είναι ο αγενής;Σε μίλησα εγώ έτσι η κανέναν άλλον χεστηκα και τέτοια;Τι σχέση έχει από που ειμαι και τι σχέση έχουν τα ποστ σε μια ερώτηση ποσό μπορώ να πουλήσω ένα σύστημα.Όσο αν θέλω να την δω 😩..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαθόλου πλάκα δε σου κάνω αδερφέ!

Το ότι χεστήκαμε αν δεν θα το δώσεις κάτω από 500 ευρώ είναι η αλήθεια, και η αλήθεια δεν είναι ειρωνεία ούτε αγένεια;)

 

15 λεπτά πριν, Tegosg είπε

τι σχέση έχουν τα ποστ σε μια ερώτηση ποσό μπορώ να πουλήσω ένα σύστημα.

Τεράστια σχέση έχουν εδώ μέσα οι αξιολογήσεις για το αν θα σε εμπιστευτεί κάποιος.

Όσο για τη Λάρισα που σου είπαν παραπάνω... φαντάζομαι ότι εννοούσαν ότι έχεις λίγες επιλογές για χέρι-χέρι αν και θα μου πεις για hardware τι να δεις έστω και με συνάντηση!

Τεσπα... ας το σταματήσουμε εδώ... δεν θα βγει άκρη.

Ρώτησες, σου απάντησαν, κάνεις ότι θέλεις, τα πουλάς - κρατάς - πετάς, δικά σου είναι.

Άντε καλή καρδιά και καλή συνέχεια:)

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...