Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Ghost_Man2329 είπε

80€

Καλησπέρα! Είναι μια καλή τιμή ή σκότωμα? Η αλήθεια είναι κι εγώ κάπου 80-100 σκεφτόμουν, όχι παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, KaRouLi είπε

Καλησπέρα! Είναι μια καλή τιμή ή σκότωμα? Η αλήθεια είναι κι εγώ κάπου 80-100 σκεφτόμουν, όχι παραπάνω.

80 μαξ,καλά στα είπε 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, modechristo_13 είπε

Παιδιά καλησπέρα , μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω...

Πόσο μπορώ να πουλήσω το playstation 4 pro  που έχω (εκτος εγγύησης) με 6 παιχνίδια σε cd ( δεν είναι καινούργια οπότε τα βάζω περίπου 10 ευρώ κατά μέσο όρο)  και αρκετά παιχνιδια στο ps plus με ημερομηνία λήξης συνδρομης τέλος Δεκεμβρίου...

Παιδιά κάνεις καμιά ιδέα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, modechristo_13 είπε

Παιδιά κάνεις καμιά ιδέα??

300-320 λεω εγω πακετο με τα παιχνιδια που ειναι στο δισκακι αν και δεν μας λες ποια παιχνιδια ειναι απο εκει κ περα αναλογως βεβαια σε τι κατασταση βρισκεται η κονσολα και το χειριστηριο οποτε η τιμη παιζει απο αυτο που προτεινω.Απο εκει κ περα επειδη ο λογαριασμος ειναι δικος σου και μπορει ο αλλος να μην τον θελει αλλα αν οντως τον παρει παιζει ρολο ποσο καιρο ειχες συνδρομη ποια παιχνιδια εχει μεσα οποτε η τιμη μπορει να παιξει και εκει λιγο.Προσωπικα θα εδινα τα μισα λεφτα μιας συνδρομης εκτος αν εχεις 2-3 χρονια που βαζεις συνδρομες για αυτο σου λεω παιζει και αυτο ρολο.Βεβαια αλλοι εδω πουλανε λογαριασμους πιο ακριβα απο οσο κοστιζαν οι συνδρομες τους οποτε οτι και να πω εγω τωρα...Για μενα το δικαιο ειναι μιση τιμη απο την συνδρομη η και λιγοτερα γιατι λιγοι ειναι αυτοι που θα μπλεξουν με λογαριασμο τριτου.Εγω για αυτο δεν αγοραζω τιποτα στο λογαριασμο μου μονο δισκακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, icenex είπε

300-320 λεω εγω πακετο με τα παιχνιδια που ειναι στο δισκακι αν και δεν μας λες ποια παιχνιδια ειναι απο εκει κ περα αναλογως βεβαια σε τι κατασταση βρισκεται η κονσολα και το χειριστηριο οποτε η τιμη παιζει απο αυτο που προτεινω.Απο εκει κ περα επειδη ο λογαριασμος ειναι δικος σου και μπορει ο αλλος να μην τον θελει αλλα αν οντως τον παρει παιζει ρολο ποσο καιρο ειχες συνδρομη ποια παιχνιδια εχει μεσα οποτε η τιμη μπορει να παιξει και εκει λιγο.Προσωπικα θα εδινα τα μισα λεφτα μιας συνδρομης εκτος αν εχεις 2-3 χρονια που βαζεις συνδρομες για αυτο σου λεω παιζει και αυτο ρολο.Βεβαια αλλοι εδω πουλανε λογαριασμους πιο ακριβα απο οσο κοστιζαν οι συνδρομες τους οποτε οτι και να πω εγω τωρα...Για μενα το δικαιο ειναι μιση τιμη απο την συνδρομη η και λιγοτερα γιατι λιγοι ειναι αυτοι που θα μπλεξουν με λογαριασμο τριτου.Εγω για αυτο δεν αγοραζω τιποτα στο λογαριασμο μου μονο δισκακι.

Ευχαριστώ πολύ ... Δεν υπάρχει τρόπος όταν δίνω και τον λογαριασμό μου..

Ο καινούργιος χρήστης να αλλάξει τα πάντα και να κρατήσει τα παιχνίδια που έχω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, modechristo_13 είπε

Ευχαριστώ πολύ ... Δεν υπάρχει τρόπος όταν δίνω και τον λογαριασμό μου..

Ο καινούργιος χρήστης να αλλάξει τα πάντα και να κρατήσει τα παιχνίδια που έχω?

Απο τι στιγμη που ζηταει email νομιζω ο μονος τροπος να γινει κατι τετοιο ειναι να μπορεις να αλλαξεις email και στο λογαριασμο στην σελιδα της σονυ.Αν δεν γινεται θα πρεπει να δωσεις και το email σου πακετο γιατι αυτος μια φορα να θελει να αλλαξει κωδικο θα εχει θεμα ή εσυ αν θες να παρεις πισω το λογαριασμο θα μπορεις να τον κλεψεις ανετα.Δεν ξερω δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα τι επιλογες εχεις στο site της sony.Παντως ειναι μπλεξιμο η ιστορια ειδικα αν εχεις βαλει email που το χρησιμοποιεις και δεν γινεται να βαλεις αλλο.Αν ξερει καποιος σιγουρα τι παιζει ας απαντησει δεν θυμαμαι κωδικους και ειμαι διακοπες τωρα να το κοιταξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GregSabbath είπε

Καλησπέρα. 

Thinkpad X220i με celeron διπυρηνο, 120gb ssd, 8gb ram, αυθεντικά Windows 10 και φορτιστή αυθεντικό 90w πιάνει 100-100€;

Ελπίζω πως όχι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πόσο να πουλήσω ένα thecus NAS N5550 με 2 δίσκους 4TB? Έχει 5 bays και διπλό Ethernet.

Έχει και usb και hdmi, γίνεται και καταγραφικο καμερών, αποσπωμενο τροφοδοτικό και αναβαθμισιμη ραμ. Δέχεται κανονικά δίσκους 6++ tb και κάνει πολλαπλά raid.

Ωστόσο είναι αρκετά χρησιμοποιημένο πλέον και φαντάζομαι τα πιο καινούρια θα είναι καλύτερα για media players. Απο την άλλη τα 5 bays σίγουρα χρησιμεύουν σε σχέση με τα 4. Για πείτε γιατί δεν έχω ιδέα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/8/2019 στις 8:58 ΜΜ, spy94 είπε

80 μαξ,καλά στα είπε 

μια ερωτηση  game boy color με φυσικες φθορες στο εξωτερικο κελυφος και 4 κασετες οπως το kung fu , το tip off , την  ποκεμον silver και  το word cup ειναι καλα 50 ευρω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καλή τιμή να πάρω από φίλο μου, GTX 1060 6GB ,σε καλή κατάσταση της Palit με το κουτί της , χωρίς εγγύηση ,στα 140€ θεωρείτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Shalerin είπε

Είναι καλή τιμή να πάρω από φίλο μου, GTX 1060 6GB ,σε καλή κατάσταση της Palit με το κουτί της , χωρίς εγγύηση ,στα 140€ θεωρείτε;

Νορμάλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spy94 είπε

Νορμάλ

Ναι, εννοώ ότι την βρίσκω και εδώ την τιμή αυτή πιστεύω. Αλλά , θεωρείς ότι είναι προς τα πάνω ή τιμή , ή όπως θα έπρεπε; Είναι η φάση που θέλω ακόμα μια γνώμη για να τα δώσω ή όχι .. με GTX780 , είμαι ακόμα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...