Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, spy94 είπε

30,20,20,13,30,15

Μηπως καλυτερα να τα δωσω τσαμπα? :P

Εντυπωση μου εκανε το 13 για την μνημη !!

Σε ευχαριστω για τον κοπο σου

 

Επεξ/σία από GBorb
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, GBorb είπε

Μηπως καλυτερα να τα δωσω τσαμπα? :P

Εντυπωση μου εκανε το 13 για την μνημη !!

Σε ευχαριστω για τον κοπο σου

Δηλαδή τι περίμενες να πιάσεις από ένα επεξεργαστή που πλησιάσει την 10ετία?Συμπληρώνοντας τον με μια τέρμα βασική μητρική?Μπορείς να τα βάλεις στις τιμές που σου πρότειναν και να έρθεις ΚΑΙ εσυ μετά απο μήνες να αναρωτιέσαι γιατί δεν έφυγαν...Τι ρωτάς ξανά τότε αφού απαντήσεις πήρες..μήπως να σου πούμε 60€ αντί τα 50€ για τον επεξεργαστή που σου κοστολόγησε άλλο μέλος? Η να τον ανταλλάξεις με r5 1600 και να ζητήσεις διαφορά?

Τα 13 τα έβαλα για τον σκληρό.Αν τον βάλεις 15 δεν θα φύγει αν τον βάλεις 10 θα φύγεις γρήγορα και θα μας λες οτι σε βάλαμε να τον σκοτώσεις. 

Edit:Τώρα είδα ότι είναι ένας παλιός ssd,οπότε κάνα 30άρι ίσως και 35άρι 

Επεξ/σία από spy94
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, spy94 είπε

Δηλαδή τι περίμενες να πιάσεις από ένα επεξεργαστή που πλησιάσει την 10ετία?Συμπληρώνοντας τον με μια τέρμα βασική μητρική?Μπορείς να τα βάλεις στις τιμές που σου πρότειναν και να έρθεις ΚΑΙ εσυ μετά απο μήνες να αναρωτιέσαι γιατί δεν έφυγαν...Τι ρωτάς ξανά τότε αφού απαντήσεις πήρες..μήπως να σου πούμε 60€ αντί τα 50€ για τον επεξεργαστή που σου κοστολόγησε άλλο μέλος? Η να τον ανταλλάξεις με r5 1600 και να ζητήσεις διαφορά?

Τα 13 τα έβαλα για τον σκληρό.Αν τον βάλεις 15 δεν θα φύγει αν τον βάλεις 10 θα φύγεις γρήγορα και θα μας λες οτι σε βάλαμε να τον σκοτώσεις. 

Edit:Τώρα είδα ότι είναι ένας παλιός ssd,οπότε κάνα 30άρι ίσως και 35άρι 

Δεν είχα σκοπό να σε προσβάλλω και δεν καταλαβαίνω γιατί αρπάχτηκες. Να τα δώσω θέλω και δεν με νοιάζει πόσο. Σιγά την διαφορά αν πάρω 10-20 ευρώ παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, tsiv είπε

Eίπες όμως...

και αυτό είναι λίγο ειρωνικό δεν νομίζεις?;)

 

Δεν ειχα αυτην την προθεση. Συγνωμη αν το πηρες ετσι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να αναννεώσω το λαπτοπ και ψάχνω σε τι τιμή να πουλήσω το Macbook Pro 15" Late 2016 with touch Bar με τα παρακάτω specs κατάσταση κουτιού και προσεγμένες φορτίσεις αρχικό κόστος 3.3Κ $  

 

15-inch MacBook Pro - Space Gray
Configuration
•   2.9GHz quad-core Intel Core i7 processor, Turbo Boost up to 3.8GHz
•   16GB 2133MHz memory
•   Radeon Pro 460 with 4GB memory
•   512GB PCIe-based SSD
•   Four Thunderbolt 3 ports
•   Touch Bar and Touch ID
•   Force Touch trackpad
•   Backlit Keyboard (English) & User's Guide
•   Accessory Kit
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πόσο πιάνει το παρακάτω pc ?

cpu amd fx 8320 4ghz - 14gb ram hyperx fury ddr3 1600mhz - gpu Asus Hd 7770 2gb - moboASUS m5a97 r2.0 - kingston hyperx fury 120gb ssd - 2x500 gb hdd seagete barracuda - case coolermaster k380 - cooler coolermastet t4 - psu coolermaster elite 600watt - windows 10  ultimate 64bit

Επεξ/σία από nikοs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, nikοs είπε

Πόσο πιάνει το παρακάτω pc ?

cpu amd fx 8320 4ghz - 14gb ram hyperx fury ddr3 1600mhz - gpu Asus Hd 7770 2gb - moboASUS m5a97 r2.0 - kingston hyperx fury 120gb ssd - 2x500 gb hdd seagete barracuda - case coolermaster k380 - cooler coolermastet t4 - psu coolermaster elite 600watt - windows 10  ultimate 64bit

Θα πω 150, κυρίως διοτι μπορεις να φτιάξεις ryzen build με 2200g και να έχει μεγαλύτερη απόδοση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, nikοs είπε

Πόσο πιάνει το παρακάτω pc ?

cpu amd fx 8320 4ghz - 14gb ram hyperx fury ddr3 1600mhz - gpu Asus Hd 7770 2gb - moboASUS m5a97 r2.0 - kingston hyperx fury 120gb ssd - 2x500 gb hdd seagete barracuda - case coolermaster k380 - cooler coolermastet t4 - psu coolermaster elite 600watt - windows 10  ultimate 64bit

Εγώ ένα 200αρι στο δίνω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Πήρα καινούργια φωτογραφική και θέλω να δώσω την παλια.

Είναι αυτή εδώ https://www.e-shop.gr/olympus-sp-810uz-black-p-PER.565282

Δεν έχω το κουτί της αλλά θα δωθει με εξτρα προστατευτική θήκη και μια sd των 8gb.

Λέω να την βάλω αγγελία στα 80€.

Είναι καλά ή να χαμηλώσω τιμή?

Ευχαριστώ

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, η παρακάτω οθόνη, πόσο θα μπορούσε να φύγει άνετα; ( μοντέλο κατασκευής 2015- Μάιος )

Έλεγα γύρω στα ~40€ θεωρείται οκ τιμή;

LG 23MP47HQ-P (1080p, IPS, 60Hz)

PER.170459.jpg

Η εγγύηση έχει λήξει

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα latitude E5440 της dell  με 8gb ram, i5 4300u, 1tb ολοκαίνουριο μηχανικό δίσκο και πρόβλημα στην οθόνη. Είναι λειτουργική, αλλά έχει στο κέντρο της ακριβώς 5-10 κάθετες γραμμές χαλασμένων (όχι καμμένων) pixels, που δυσχεραίνουν ενίοτε την ανάγνωση, αλλά δεν την εμποδίζουν κιόλας. Πόσο λέτε να το έδινα;  Αγορασμένο το 2014.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πόσο πουλάω το παρακάτω bundle?:

https://www.skroutz.gr/s/15354402/Sony-PlayStation-4-Slim-Black-1TB-Playstation-Hits-Rachet-Clank-The-Last-of-Us-Remastered-Uncharted-4.html

Έχει υπόλοιπο εγγύησης 6 μηνών, είναι σε άριστη κατάσταση και έχει χρησιμοποιηθεί περί τις 30 ώρες.

Επεξ/σία από christakos07
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...