Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελω να πουλησω το pc της υπογραφης μου με σκοπο να δωσω ακομα 150 ευρω και να παρω ενα νεο κουτι για αναβαθμιση,Ποσο να το δωσω περιπου?
CPU Intel i7 920 CO/C1 με Xigmatek Loki

Motherboard Gigabyte GA-EX58-UD4 lastest bios

RAM OCZ 6GB DDR3 1333MHZ [email protected]
GPU Ati Radeon 4870 1GB

HDD Western Digital 640GB
PSU ENERMAX MODU82+ 625W
CASE Thermaltake V9 BLACK

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Θέλω να πουλήσω ένα λάπτοπ αλλά χρειάζομαι γνώμες για την τιμή.

Είναι ένα Acer Aspire 5740G 2,5 χρόνων (χωρίς εγγύηση πλέον) σε καλή κατάσταση με:

- i7 620M @ 2,66Ghz
- AMD 5650
- 6GB Ram
- 500GB HDD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα  ! αγορασα πριν λιγους μηνες τον

Intel Pentium G860 3.0GHz Dual Core

ποσο μπορω να τον πουλησω ? με αποδειξη αγορας βεβαια (73e) και την εγγυηση του ..

 

Ο λογος ειναι επειδη σκεφτομαι την αγορα του

 

Intel Core i5 3470 (s 1155 , 3.2 GHz , 6 MB)

πιστευω πως αξιζει η αναβαθμιση .. αν θελετε πειτε καμμια γνωμη !

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ..

post-257413-0-48030600-1359303251_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, εχω ενα laptop HP Compaq 8710w Mobile Workstation, του οποιου εχει χαλασει η καρτα γραφικων (Quadro FX3600M). Με μια ματια που εριξα, μπορω να αγορασω μια μεταχειρισμενη γυρω στα 100 ευρω. To laptop βρισκεται σε μετρια κατασταση, ειναι κοντα 4 χρονων, εχει 2-3 μικρες γκρι κηλιδες στην οθονη απο καμμενα pixels, 1-2 κουμπια ειχαν φυγει απο το πληκτρολογιο και τα κολλησα (με αποτελεσμα να μην πατιουνται το ιδιο ωραια) και η μπαταρια του εχει πεθανει.

 

Αξιζει να αγορασω καινουργια καρτα και να το πουλησω ολοκληρο(αν ναι ποσο?) ή μηπως να πουλησω μονο τον επεξεργαστη Intel T9300 που ειναι σε πολυ καλη κατασταση (ποσο?) και πιθανως την extra ram που ειχα παρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, εχω ενα laptop HP Compaq 8710w Mobile Workstation, του οποιου εχει χαλασει η καρτα γραφικων (Quadro FX3600M). Με μια ματια που εριξα, μπορω να αγορασω μια μεταχειρισμενη γυρω στα 100 ευρω. To laptop βρισκεται σε μετρια κατασταση, ειναι κοντα 4 χρονων, εχει 2-3 μικρες γκρι κηλιδες στην οθονη απο καμμενα pixels, 1-2 κουμπια ειχαν φυγει απο το πληκτρολογιο και τα κολλησα (με αποτελεσμα να μην πατιουνται το ιδιο ωραια) και η μπαταρια του εχει πεθανει.

 

Αξιζει να αγορασω καινουργια καρτα και να το πουλησω ολοκληρο(αν ναι ποσο?) ή μηπως να πουλησω μονο τον επεξεργαστη Intel T9300 που ειναι σε πολυ καλη κατασταση (ποσο?) και πιθανως την extra ram που ειχα παρει.

 

 

Λογο της καταστασης που βρίσκεται το μηχανημα (βλ. οθονη, πληκτρολογιο μπαταρια) που σημαίνει οτι είναι αρκετα ταλαιπωρημένο δεν προκειται να πιάσει πανω απο τα 100Ε που ήδη πρέπει να δώσεις για την αλλαγή της κάρτας! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα  ! αγορασα πριν λιγους μηνες τον

Intel Pentium G860 3.0GHz Dual Core

ποσο μπορω να τον πουλησω ? με αποδειξη αγορας βεβαια (73e) και την εγγυηση του ..

 

Με 59 ευρώ τον παίρνεις καινούριο απ το U. Μέχρι 40 θα έδινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογο της καταστασης που βρίσκεται το μηχανημα (βλ. οθονη, πληκτρολογιο μπαταρια) που σημαίνει οτι είναι αρκετα ταλαιπωρημένο δεν προκειται να πιάσει πανω απο τα 100Ε που ήδη πρέπει να δώσεις για την αλλαγή της κάρτας! 

 

Ευχαριστω πολυ. Συνεπως, ποσο να πουλησω το cpu Link.png Site: http://ark.intel.com/products/33917/Intel-Core2-Duo-Processor-T9300-6M-Cache-2_50-GHz-800-MHz-FSB">Intel T9300 και ποσο την extra ram που του ειχα παρει Link.png Site: http://www.skroutz.gr/s/293861/Kingston-KTH-ZD8000B-2G-2GB-DDR2-667-MODULE.html">Kingston 2GB DDR2 667MHz ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ. Συνεπως, ποσο να πουλησω το cpu Link.png Site: http://ark.intel.com/products/33917/Intel-Core2-Duo-Processor-T9300-6M-Cache-2_50-GHz-800-MHz-FSB">Intel T9300 και ποσο την extra ram που του ειχα παρει Link.png Site: http://www.skroutz.gr/s/293861/Kingston-KTH-ZD8000B-2G-2GB-DDR2-667-MODULE.html">Kingston 2GB DDR2 667MHz ?

 

30 + 10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 59 ευρώ τον παίρνεις καινούριο απ το U. Μέχρι 40 θα έδινα.

σε ευχαριστω φιλε ! να την κανω την αλλαγη λες? αξιζει ?

θα τον βαλω εδω αγγελια 40 θα σε ακουσω ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα μαγκες!

 

 

Λοιπον!

Εχω μια μητρικη msi z77a-g45 για πουλημα, και ειναι ολοκαινουργια.. Δεν εχει δουλεψει ποτε, ουτε καν εχει ανοιχτει! Με αποδειξη κ.λπ!!

Και 4GB RAM DDR3!

 

Ποσο λετε να πιασουν?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για σας παιδιά εχω ένα acer aspire 5538  που έχει πρόβλημα η κάρτα γραφικών το καλώδιο που φορτίζει η μπαταριά  και το πληκτρολόγιο μου το ζητάνε για  αγορά πόσο λέτε να το δώσω

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.906736

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...