Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποσο να πουλησω


1)μοβο ASUS P5B


2)Kαρτα γραφικων GEFORCE 9600 GSO


3)CPU  INTEL CORE2DUO E6750  2,66Ghz


4)mobo albatron PX865PE PRO  Mε cpu(δεν ξερω ποια ειναι0με τον ανεμιστηρα της κομπλε)


 


ευχαριστω


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Παιδιά μία τιμή για ένα 3dsxl white σε υπεράριστη κατάσταση με sceenprotector από την αρχή , χωρίς γρατζουνιά ούτε οθόνες ούτε σώμa , στο κουτί του και με όλα τα manual ar κτλ , και εγκατεστημένα τα mario kart 7 , supermario 3d land , fire emblem awakening , pokemon mystery dungeon :gates to infinity ΚΑΙ το zelda : A link between worlds?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια Nvidia 250GTS πληρως λειτουργικη.Η καρτα χρησιμοποιοταν για ελαφρια games και οχι συχνα οποτε δεν ειναι ταλαιπωρημενη.Υπαρχει κανονικα το κουτακι της + 1 ανταπτορακι που ειχε μεσα.Ποσο μπορω να τη δωσω?

 

Κανεις ρε παιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εχω μια Nvidia 250GTS πληρως λειτουργικη.Η καρτα χρησιμοποιοταν για ελαφρια games και οχι συχνα οποτε δεν ειναι ταλαιπωρημενη.Υπαρχει κανονικα το κουτακι της + 1 ανταπτορακι που ειχε μεσα.Ποσο μπορω να τη δωσω?

Κανεις ρε παιδια?

40 με 50 τοπ.Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλε ενα λινκ ρε φιλος να την δουμε , πρεπει να γκουκλαρουμε εμεις για να βρουμε ποια ειναι ποσο εχει κτλ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλε ενα λινκ ρε φιλος να την δουμε , πρεπει να γκουκλαρουμε εμεις για να βρουμε ποια ειναι ποσο εχει κτλ ?

ρε φιλε,αμα υπηρχε λινκ που εδειχνε ποσο εχει,και ηξερα τι χαρακτηριστικα θα πρεπει να κοιταξω ωστε να την συγκρινω με αλλες καρτε, θα καθομουν πιστευεις να ποσταρω εδω,για να μου πεις εσυ ποσο να την πουλησω?Για αυτο εγραψα ακριβως ποιο μοντελο ειναι.Παρολα αυτα παρε και ενα λινκ να εχεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά σε όλους, είμαι σε φάση να αγοράσω μια d3000 ή αν κάνω και μια υπέρβαση στα οικονομικά να πάω στην d3100 που είναι σαφώς καλύτερη σε όλα, λοιπόν  ας μου πει ένας γνώστης του θέματος σε τι λεφτά είναι καλά να αγοράσω ή την μια ή την άλλη με φακό stock 18-55 vr.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

υ.γ.

μιλάω πάντα με στάνταρ κριτήρια ότι και στις δυο περιπτώσεις είναι δύσκολο να υπάρχει εγγύηση πλέον, πάντα σε άριστη οπτική και λειτουργική κατάσταση και χωρίς να είναι λιωμένες στην χρήση και χωρίς 2 φακό μπαταρίας κ.α.

 

λοιπόν... τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως μπορειτε να μου πειτε ποσο μπορω να πουλησω τα εξης?Ειναι αρκετα παλια...7 ετιας

 

1)Μητρικη-   https://www.asus.com/Motherboards/P5VD2MX_SE/

 

2)Επεξεργαστης-   http://ark.intel.com/products/29755/Intel-Core2-Duo-Processor-E6420-4M-Cache-2_13-GHz-1066-MHz-FSB

 

3)Μνημες-   Δεν μπορεσα να βρω ακριβως το μοντελο.Ειναι DDR2 1+1 GB οι οποιες ηταν κουμπωμενες απο το εργοστασιο στην παραπανω μητρικη.Πρεπει να ειναι στα 533 Mhz η και λιγο παραπανω.

 

4)1 κουτι παλιο μαμισιο.

 

 5)1 τροφοδοτικο απλο(Ταλαιπωρημενο)

 

   Ισως τα χρειαστει καποιος για 2ο PC.Μπορω να τα δωσω ολα μαζι η ξεχωριστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως μπορειτε να μου πειτε ποσο μπορω να πουλησω τα εξης?Ειναι αρκετα παλια...7 ετιας

 

1)Μητρικη-   https://www.asus.com/Motherboards/P5VD2MX_SE/

 

2)Επεξεργαστης-   http://ark.intel.com/products/29755/Intel-Core2-Duo-Processor-E6420-4M-Cache-2_13-GHz-1066-MHz-FSB

 

3)Μνημες-   Δεν μπορεσα να βρω ακριβως το μοντελο.Ειναι DDR2 1+1 GB οι οποιες ηταν κουμπωμενες απο το εργοστασιο στην παραπανω μητρικη.Πρεπει να ειναι στα 533 Mhz η και λιγο παραπανω.

 

4)1 κουτι παλιο μαμισιο.

 

 5)1 τροφοδοτικο απλο(Ταλαιπωρημενο)

 

   Ισως τα χρειαστει καποιος για 2ο PC.Μπορω να τα δωσω ολα μαζι η ξεχωριστα.

Γυρω στα 60-70 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους. Πριν 2 μήνες άγορασα ένα Nokia Lumia 920 σε μαύρο χρώμα 275€ μαζί με εγγύηση 2 χρόνων. Έκανα μετάβαση απο android (2+ χρόνια χρήστης) σε windows, πιο πολύ απο περιέργεια (ουτως η άλλος θα επαιρνα κινητό...) Δίνεται γιατι δεν συνήθισα τα win, αν και οι χάρτες και η κάμερα ειναι απλα απαιχτα. Η συσκευή ειναι αγρατζούνιστη ασημάδευτη (σε θηκη σηλικόνης απο day 1) και υπάρχει το κουτί μαζί με όλα τα παρελκόμενα (φορτιστης / καλώδιο usb / ακουστικά πακεταρισμένα ακομα / καρφίτσα για την sim) Εγω την κοστολογώ περίπου 250, αντε 240 βαρια βαρία. Εσείς τι προτείνετε ?

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας θέλω να πουλήσω το pc μου και θέλω να μου πείτε τιμές στις οποίες μπορώ να το πουλήσω σύμφωνα με τα χαρακτηριστικά του.. θέλω απαντήσεις από έμπειρους και επίσης που μπορώ να το πουλήσω ? εκτός από εβαυ κτλπ κάτι πιο αμμέσo αν γίνεται 


 


χαρακτηριστικά..


 


windows :   windows 7 ultimate (service pack 1) 32-bit


 


processor: intel core 2 quad cpu Q9300 2,50 ghz 


 


ram: 2gb 


 


power supply : 680 νομιζω θα το κοιταξω


 


graphic carrd:  geforce 9.800 GT 


 


hard disk: 500gb


 


othoni  : eizo flexscan s1911


 


αυτά.. θέλω μια τιμή με την οθόνη και μια χωρίς την οθόνη.. ευχαριστώ


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, θέλω να πουλήσω ένα iPhone 4, απλό, μαύρο 16Gb σε αρκετά καλή κατάσταση (μόνο κάτι μικρές γρατζουνιές στο κάτω δεξί μέρος της οθόνης που όμως δεν φαίνονται σχεδόν καθόλου). Λέτε να πιάνει τίποτα; Πόσο περίπου; Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...