Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>μέχρι πόσα λέτε αξίζει να δώσω γι αυτό;;  <a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.gsmarena.com/archos_53_platinum-6059.php'>http://www.gsmarena.com/archos_53_platinum-6059.php</a>αχρησιμοποίητο στο κουτί του και με σχεδόν 2 χρόνια εγγύηση.. (χρειάζομαι δίκαρτο και με νοιάζει να χω εγγύηση..)  </p>

 

Εγω θα έδινα 120 το πολύ με την προϋπόθεση ότι είναι σφραγισμένο όχι απλά σε κατάσταση καινούριο.

 

Ειδάλλως ταβάνι τα 100.

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ κάπου εκεί σκεφτόμουνα, δε με νοιάζει πόσο το πουλάνε καινούριο αλλά πόσο αξίζει σαν κινητό. είναι από ένα site με bids (δε μένω Ελλάδα (και ήθελα και μια δεύτερη άποψη για το μέχρι πόσα αξίζει να δώσω.. ευχαριστώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E ναι ρε συ,για internet θα το 'θελα...απλώς ρωτάω αν αξίζει το 100άρικο για το συγκεκριμένο...εκτός αν υπάρχει κάποιο άλλο καλύτερο σε αυτήν την τιμή...

 

με 2 γινα μνήμη και τον Ν280 (που εχει το δικό μου αλλα δε νομίζω οτιδιαφέρει πολύ με τον 270) μια χαρα πάει με τα 7αρια... Αστους να λένε... Φτάσαμε στην εποχή που και 16gb ram να εχεις κάποιος θα σου πει φιλε ειναι λιγη, όταν το πρώτο μου Pc ειχε 8ΜΒ και το πηγα περιχαρής μετα απο 2 χρόνια στα 32ΜΒ...

 

Εγω εχω το U100+, 24/7/365 ανοιχτό διπλα στο κρεβάτι για χάζεμα και κατεβαστήρι και πάει βολίδα.

Τίμιο είναι το κατοστάρικο, πάρτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 2 γινα μνήμη και τον Ν280 (που εχει το δικό μου αλλα δε νομίζω οτιδιαφέρει πολύ με τον 270) μια χαρα πάει με τα 7αρια... Αστους να λένε... Φτάσαμε στην εποχή που και 16gb ram να εχεις κάποιος θα σου πει φιλε ειναι λιγη, όταν το πρώτο μου Pc ειχε 8ΜΒ και το πηγα περιχαρής μετα απο 2 χρόνια στα 32ΜΒ...

 

Εγω εχω το U100+, 24/7/365 ανοιχτό διπλα στο κρεβάτι για χάζεμα και κατεβαστήρι και πάει βολίδα.

Τίμιο είναι το κατοστάρικο, πάρτο...

Φιλε μου μια ερωτηση.Πιστευεις οτι αξιζει περισσοτερο ενα netbook με N270 κ 2Gb ram η n450 κ 1gb ram;;Στην ιδια τιμη παντα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου μια ερωτηση.Πιστευεις οτι αξιζει περισσοτερο ενα netbook με N270 κ 2Gb ram η n450 κ 1gb ram;;Στην ιδια τιμη παντα...

 

Θεωρητικά, ο Ν270 ειναι πιο δυνατός αλλα είναι x86 μονο. http://cpuboss.com/cpus/Intel-Atom-N450-vs-Intel-Atom-N270

Αν μπορεις να βρεις και να βάλεις και να βάλεις άλλο 1 ή και 2 gb μνήμης θα σου ελεγα πάντως να πας στον Ν450 μιας και ειναι αφενός νεότερος και αφετέρου παίζει και 64bit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικά, ο Ν270 ειναι πιο δυνατός αλλα είναι x86 μονο. http://cpuboss.com/cpus/Intel-Atom-N450-vs-Intel-Atom-N270

Αν μπορεις να βρεις και να βάλεις και να βάλεις άλλο 1 ή και 2 gb μνήμης θα σου ελεγα πάντως να πας στον Ν450 μιας και ειναι αφενός νεότερος και αφετέρου παίζει και 64bit

Μάλλον τον N270 θα προτιμήσω μιας και δεν με αφορά το 64bit κ σηκώνει και overclock οπότε μπορώ να του αυξήσω τις επιδόσεις!Και έχει και 2GB RAM έτοιμα.Μια τελευταία ερώτηση,Intel GMA 950 ή Intel 3150;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον τον N270 θα προτιμήσω μιας και δεν με αφορά το 64bit κ σηκώνει και overclock οπότε μπορώ να του αυξήσω τις επιδόσεις!Και έχει και 2GB RAM έτοιμα.Μια τελευταία ερώτηση,Intel GMA 950 ή Intel 3150;;

 

Δεν εχω ιδέα, απλα σου λεω μην κολλάς τόσο πολύ με αυτά, είναι πολυ αργό και περιορισμένο στα βασικα όπως και να εχει το συστημα οπότε απλα πάρε το φθηνότερο με τα καλύτερα χαρ/κα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω ιδέα, απλα σου λεω μην κολλάς τόσο πολύ με αυτά, είναι πολυ αργό και περιορισμένο στα βασικα όπως και να εχει το συστημα οπότε απλα πάρε το φθηνότερο με τα καλύτερα χαρ/κα...

Οκ,thx!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σκέφτομαι να πουλήσω τον υπολογιστή μου τι τιμή προτείνετε ?
Specs:

CPU: AMD Phenom II X6 1055t
GPU: MSI Geforce GTX 560
HDD: 1x 1TB Seagate & 1x 500GB Seagate
PSU: Corsair TX750
RAM: DDR3 8GB
Mobo: ASUS M5A78L
Case: Asus Vento A8
Optical Drivers : Είναι ένα Bluray θα σας πω αργότερα μάρκα το πήρα περίπου 120 euro ,

Μέτρια Κατάσταση χωρίς εγγύηση ! 2,5 ετών !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σκέφτομαι να πουλήσω τον υπολογιστή μου τι τιμή προτείνετε ?

Specs:

CPU: AMD Phenom II X6 1055t 80-90

GPU: MSI Geforce GTX 560 60-70

HDD: 1x 1TB Seagate & 1x 500GB Seagate 40-30

PSU: Corsair TX750 40

RAM: DDR3 8GB 60

Mobo: ASUS M5A78L 80

Case: Asus Vento A8 60

Optical Drivers : Είναι ένα Bluray θα σας πω αργότερα μάρκα το πήρα περίπου 120 euro , 35-50

Μέτρια Κατάσταση χωρίς εγγύηση ! 2,5 ετών !

 

Όλο μαζί χαμηλότερα δλδ στα 400 ευρω

 

Αλλά γιατί; Είναι αξιοπρεπέστατο σύστημα για τα πάντα ακόμη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλο μαζί χαμηλότερα δλδ στα 400 ευρω

 

Αλλά γιατί; Είναι αξιοπρεπέστατο σύστημα για τα πάντα ακόμη;

Θέλω να πάρω new pc ... Χμμμ δεν ξέρω αν με συμφέρει 400 euro ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιά χρήση ενδιαφέρεσαι να αλλάξεις υπολογιστή;

Μήπως σε παίρνει κάποια αναβάθμιση και όχι ολική αλλάγη;

Gaming & Render ... θέλω να δώσω 700 euro για new pc ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...