Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποσο να πουλησω το mls tablet μου ? (στο κουτι του με θηκη και ζελατινα οθονης χωρις το παραμικρο)

 

ειναι το mls iqtab 10 3G (16GB)

 

καινουργιο στο skroutz εχει 185 ευρω

 

 

ποσο περιπου να το δωσω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

ποσο να πουλησω το mls tablet μου ? (στο κουτι του με θηκη και ζελατινα οθονης χωρις το παραμικρο)

 

ειναι το mls iqtab 10 3G (16GB)

 

καινουργιο στο skroutz εχει 185 ευρω

 

 

ποσο περιπου να το δωσω?

Άμα είναι στην πένα, εγώ κάτω από 140-150 δεν θα το έδινα.. Εγγύηση έχει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! 

Πόσο θα μπορούσα να πουλήσω τον παρακάτω ενισχυτή? 

yamaha rx-v661

Είναι σε άριστη κατάσταση!

 

ποσο και ποτε τον ειχες αγορασει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ποσο παει μια msi fm2-a85xa-g65 .. σκετη χωρις κουτια χωρις τιποτα..τν πουλαει 150ε προσπαθω να του εξηγησω οτι η καλυτερη σε σοκετ ΦΜ2+ και ολας κανει 150 κανουργια και μου δειχνει λινκ απο αμαζον 310 δολαρια...τι να του πω δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ποσο παει μια msi fm2-a85xa-g65 .. σκετη χωρις κουτια χωρις τιποτα..τν πουλαει 150ε προσπαθω να του εξηγησω οτι η καλυτερη σε σοκετ ΦΜ2+ και ολας κανει 150 κανουργια και μου δειχνει λινκ απο αμαζον 310 δολαρια...τι να του πω δηλαδη.

Αν και δεν ξερω πολλα απο AMD μου φαινονται παρα πολλα...Περιμενε να σου πουν και αλλα παιδια γιατι μπορει να κανω λαθος αλλα λογικα κατω απο 100e

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ποσο παει μια msi fm2-a85xa-g65 .. σκετη χωρις κουτια χωρις τιποτα..τν πουλαει 150ε προσπαθω να του εξηγησω οτι η καλυτερη σε σοκετ ΦΜ2+ και ολας κανει 150 κανουργια και μου δειχνει λινκ απο αμαζον 310 δολαρια...τι να του πω δηλαδη.

Πες του άντε τράβα να κοροιδέψεις κανένα άλλο εσύ θα πρέπει να πληρώσεις από 30 έως 60 άντε 70 και είναι υπεραρκετά αφού στο skroutz άμα ψάξεις και βρεις το συγκεκριμένο θα δεις ότι παρόμοιας κλάσης πουλιούνται από 60 έως 70 ευρώ. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...