Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με σκοτώνεις με αυτά που λες... βλέπεις δεν έχει και πολύ καιρό που έδωσα για τα παραπάνω 225 ευρώ. Εντάξει δεν τα αγόρασα όλα μαζί, αλλά το σύνολο ήταν αυτό. 

Για αυτό πόσα να διαθέσω ? Intel 4790K + Asus Formula VI + 4x4gb 

Για τα 775 θα έλεγα κομμάτι κομμάτι 65 επεξεργαστής, 65 μητρική και 60 ραμ. Αν είσαι τυχερός θα φύγουν κάποια στιγμή :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με σκοτώνεις με αυτά που λες... βλέπεις δεν έχει και πολύ καιρό που έδωσα για τα παραπάνω 225 ευρώ. Εντάξει δεν τα αγόρασα όλα μαζί, αλλά το σύνολο ήταν αυτό. 

Για αυτό πόσα να διαθέσω ? Intel 4790K + Asus Formula VI + 4x4gb 

450 ευρώ και θα φύγουν εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μην τρελαθουμε.775 σοκετ ουτε 100 ευρο πλεον και ας ηταν τα τοπ τοτε.280 εχω βαλει

A8 6600k
Asus A88xm-a
4x4 ddr3 1600 kingston
Coolermaster 600w
AOpen G325 Red/Black
Coolermaster GenimIIM4

 

που ειναι καλυτερα σε σχεση με ενα σετ 775.γιατι να δοσει καποιος και 150 για κατι τοσο παλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα. Μου πουλαει γνωστός μου ένα imac 21.5 inc μοντέλο του 2010 στα 300 ευρώ. Αξίζει η αγορά του ή όχι?

ναι αν ειναι οκ !! 

τσαμπα στον δινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι άριστο και γουστάρεις mac, ακόμαι και σαν σκέτη οθόνη αξίζει! ;)

 Ναι έιναι άριστο. Πολύ προσεγμένο. Πρώτη φορά θα πάω αν τελικα το πάρω σε imac. Δεν εχω ιδεα απο το λειτουργικό του. Λες να δυσκολευτώ? Μου ειπανε ότι ο imac ειναι πανευκολος. Αξίζει λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ναι έιναι άριστο. Πολύ προσεγμένο. Πρώτη φορά θα πάω αν τελικα το πάρω σε imac. Δεν εχω ιδεα απο το λειτουργικό του. Λες να δυσκολευτώ? Μου ειπανε ότι ο imac ειναι πανευκολος. Αξίζει λες?

Koίτα αν δεν τον θες τον θέλω εγώ! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αν ειναι οκ !! 

τσαμπα στον δινει.

Σοβαρά? Δεν εχω ιδέα. Μάλλον τότε μου κάνει φιλική τιμη. Ειναι ομως καλος επεξεργαστικα ή θα ειναι αργος? Μιλάμε για 5 χρονών μηχανημα..

Koίτα αν δεν τον θες τον θέλω εγώ! :P

:-D χαχαχα αληθεια ειναι τόσο καλός?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά? Δεν εχω ιδέα. Μάλλον τότε μου κάνει φιλική τιμη. Ειναι ομως καλος επεξεργαστικα ή θα ειναι αργος? Μιλάμε για 5 χρονών μηχανημα..

:-D χαχαχα αληθεια ειναι τόσο καλός?

Είναι οθονάρες κατ’αρχήν και καλά αξιόπιστα και αθόρυβα μηχανήματα.

 

Παιχνίδια πολλά (και λόγο λειτουργικού) δεν θα παίζεις αλλά ποιος νοιάστηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά? Δεν εχω ιδέα. Μάλλον τότε μου κάνει φιλική τιμη. Ειναι ομως καλος επεξεργαστικα ή θα ειναι αργος? Μιλάμε για 5 χρονών μηχανημα..

:-D χαχαχα αληθεια ειναι τόσο καλός?

 

ναι είναι πολυ καλος, παρε μονο μνημη να τον πας στα 8γιγα και εισαι οκ για πολλα χρονια ακομα

 

εγω ιμακ του 2012 εχω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι οθονάρες κατ’αρχήν και καλά αξιόπιστα και αθόρυβα μηχανήματα.

 

Παιχνίδια πολλά (και λόγο λειτουργικού) δεν θα πΜαίζεις αλλά ποιος νοιάστηκε.

Μα έτσι κι αλλιως δεν παίζω παιχνίδια. Εγω τον θέλω να τρεχει απροβλημάτιστα και να μην κολαει.

ναι είναι πολυ καλος, παρε μονο μνημη να τον πας στα 8γιγα και εισαι οκ για πολλα χρονια ακομα

 

εγω ιμακ του 2012 εχω 

 Δηλαδη λες να είναι καλή επενδυση? Για πόσα χρόνια ακόμα το κόβεις το μηχάνημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...