Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κουτι CoolerMaster CM 690 II window

Τροφοδοτικο CoolerMaster RS-550-ACAA-D3 ( 4+4 pin cpu 6-2 + 6-2 gpu power)

Μητρικη MSI H81M-P33

Επεξεργαστης i3-4130 3.4Ghz

Μνημη 2X4GB G.Skill sniper 1866

Σκληρος Seagate 250GB

 

Με Windows 10 ενεργοποιημενα.

 

Ποσο να το δωσω;

 

Μου δινουν 140 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

desktop pc με επεξεργαστη AMD A8 7600 @ 3,1GHz, 12GB ddr3 ram (Kingston Hyper X), μητρικη ASUS Α78Μ-Α (FM2+) και τροφοδοτικο cooler master 500B V2.0 ποσο θα πιασει αμα το βαλω για πουλημα? Το pc ειναι σχεδον αχρησιμοποιητο, χωρις oc κλπ κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λευτέρη σου δίνω 150 και έρχομαι από Χρυσούπολη να τα πάρω :P

 

 

(Ανδρέας - εσύ με ξέρεις ως xristoforos89)

 

Που πουλανε να παρω 10 :D

 

Εσβησα το pm που μου εστειλε αλλα εγραφε "Φιλαρακι αν γουσταρεις ενα 140αρι με αντικαταβολη στο πηρα το i3"

 

Μου εκανε και χαρη! Μαλλον ειναι αδυνατα τα παιδια μου στην φωτογραφια. :lol: :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που πουλανε να παρω 10 :D

 

Εσβησα το pm που μου εστειλε αλλα εγραφε "Φιλαρακι αν γουσταρεις ενα 140αρι με αντικαταβολη στο πηρα το i3"

 

Μου εκανε και χαρη! Μαλλον ειναι αδυνατα τα παιδια μου στην φωτογραφια. :lol: :P

Αντικαταβολή και έλεγχο πριν από την παραλαβή. Για να νιώθει σίγουρος ας πούμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι ρε παιδια να πω το παραπονο μου.ψαχνω εδω και ποσες μερες να βρω μνημες ddr3 η 4gb η 8gb για ενα htpc που θελω να φτιαξω.κοιταω στις αγγελιες και βλεπω τιμες η ιδιες η μερικες φορες ακριβοτερες απο καινουργιες.μα καλα,σε τι κοσμο δηλαδη θα φερουμε τα παιδια μας..... :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον δισκο μην σου πω να τον κρατησεις κιολας.δεν ειναι κατι ιδιαιτερο.ποσο να τον δωσεις,κανενα 20ρικο?μπορει να λεω και πολλα.καπου θα χρειαστει.σκεψου οτι προσφατα ειχε προσφορα καινουργιο adata δισκο 120gb με 42 euros απο eshop.

τις μνημες...

δεν ποσο εχουν καινουργιες αντιστοιχες 2Χ4gb (γυρω στα 40e) οποτε υπολογισε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο μπορω να δωσω 2*4 gb ddr3 ram corsair και αυτον τον ssd http://www.skroutz.gr/s/2258332/Sandisk-64GB-SSD.html ?

Εξαρταται την ηλικια του ssd. Αν πλησιαζει την ληξη η εγγυηση το πολυ μεχρι 25 ευρω.Αν εχει ακομη εγγυηση 30-35 το πολυ. Βασικα δεν αξιζει να πουληθει αλλα αυτες ειναι οι τιμες.

 

Οι μνημες παλι εξαρταται ποιες εχεις? Τις value? Καποιες γρηγοροτερες? Χωρις στοιχεια επακριβη θα ακουσεις λαθος εκτιμησεις.

 

Μην βαριεστε ρε παιδια,χωρις παρεξηγηση,ζητατε μια συμβουλη,γραψτε τουλαχιστον τι ακριβως εχετε. :)

 

Μετα μερικοι παραπονιουνται οτι τους αγνοουν η οτι δεν κανουν σωστες εκτιμησεις,

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρταται την ηλικια του ssd. Αν πλησιαζει την ληξη η εγγυηση το πολυ μεχρι 25 ευρω.Αν εχει ακομη εγγυηση 30-35 το πολυ. Βασικα δεν αξιζει να πουληθει αλλα αυτες ειναι οι τιμες.

 

Οι μνημες παλι εξαρταται ποιες εχεις? Τις value? Καποιες γρηγοροτερες? Χωρις στοιχεια επακριβη θα ακουσεις λαθος εκτιμησεις.

 

Μην βαριεστε ρε παιδια,χωρις παρεξηγηση,ζητατε μια συμβουλη,γραψτε τουλαχιστον τι ακριβως εχετε. :)

 

Μετα μερικοι παραπονιουνται οτι τους αγνοουν η οτι δεν κανουν σωστες εκτιμησεις,

corsair xms 3 1333 σετακι..σκεφτομουν ολα μαζι μια 70.ειναι πολλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλα ειναι γιατι με 90 αγοραζει καποιος καλυτερες μνημες και 120gb ssd

 

Πριν λιγες μερες πηρα σετακι 2X4GB στα 1866 με 30 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

corsair xms 3 1333 σετακι..σκεφτομουν ολα μαζι μια 70.ειναι πολλα;

45 ευρω αντε 50 το πολυ και ενας λογος ειναι οτι ο ssd δεν ειναι και απο τους καλυτερους,απλα ικανοποιηικος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...