Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χριστος Ανεστη

 

εχω μια απορια εχω ενα ups αλλα εχει προβλημα στην πανταρια και θελει αλλαγη και σκεφτομαι αν το πουλησω με προβλημα την πανταρια ποσο ποιανει ;

 

edit : ξεχασα το μοντελο ειναι αυτο & υπαρχουν ολα τα αξεσουαρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά τώρα. Άμα σου έλεγα ότι έχω έναν φορητό με πρόβλημα στην μπαταρία, πόσο να τον πουλήσω, τι θα μου έλεγες?

 

Είναι δυαντόν να ρωτάς πόσο να πουλήσεις κάτι χωρίς να αναφέρεις τι είναι αυτό???

 

Ο Χριστός κι η μάνα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά τώρα. Άμα σου έλεγα ότι έχω έναν φορητό με πρόβλημα στην μπαταρία, πόσο να τον πουλήσω, τι θα μου έλεγες?

 

Είναι δυαντόν να ρωτάς πόσο να πουλήσεις κάτι χωρίς να αναφέρεις τι είναι αυτό???

 

Ο Χριστός κι η μάνα του.

 

το διορθωσω ξεχασα να το αναφερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αυτό λεω και γω. Πουλιέται ακόμα. Του 2008 μοντέλο δεν είναι? Είναι καλή μάρκα.

 

Τώρα ποιός θα μπει στη διαδικασία να αγοράσει μεταχειρισμένο ups και δη προβληματικό είναι άλλο ζήτημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αυτό λεω και γω. Πουλιέται ακόμα. Του 2008 μοντέλο δεν είναι? Είναι καλή μάρκα.

 

Τώρα ποιός θα μπει στη διαδικασία να αγοράσει μεταχειρισμένο ups και δη προβληματικό είναι άλλο ζήτημα.

 

πρεπει να ειναι του '08

αλλα χωρις πανταρια ποσο παει ;

το υπολοιπο ups δουλευει κανονικα ανοιγη και λεει οτι δεν υπαρχει πανταρια ετσι εκανε και ενα αλλο που ειχα turbo-x την αλλαξα και δουλευει μια χαρα τωρα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα!!

 

ποσο να πουλησω

 

 

1) coolermaster Hyper TX3 (s775/1156-am2/am3) εκτος εγγυησης σε παρα πολυ καλη κατασταση

2)corsair vengeance ddr3 4gb (1x4096) 1600MHz 9-9-9-24 1,50v σαν καινουρια

3) corsair force series F40 40gb (ταλαιπωρημενος εξωτερικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα!!

 

ποσο να πουλησω

 

 

1) coolermaster Hyper TX3 (s775/1156-am2/am3) εκτος εγγυησης σε παρα πολυ καλη κατασταση 15

2)corsair vengeance ddr3 4gb (1x4096) 1600MHz 9-9-9-24 1,50v σαν καινουρια 18

3) corsair force series F40 40gb (ταλαιπωρημενος εξωτερικα) 40 Ισως και να πιασει αλλα τωρα που το σκεφτομαι βαλε τον 35.βασικα δεν αξιζει να τον δωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα Q9300 70 ευρω πόσο μπορώ να τον πουλήσω καθώς και Ε6400 30 ευρω σε καλή κατάσταση χωρίς εγγύηση? Ευχαριστώ.

 

Αυτες θα ηταν λογικες τιμες ,ας πει και ο Θανος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...