Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πόσο τελικά πουλιέται το μόνιτορ αυτό 299 έχει καινούργιο e-shop www.samsung-s27e370ds-27-led-full-hd-with-smartphone-wireless-charging-white-p-PER.155782

Υπολόγισε κάπου -20% απο την τιμή σκρουτζ. Amazon είναι 195 λίρες, συνεπώς να προτείνω ~230.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμη της οθονης δεν εχει καμια σχεση με την πραγματικοτητα αν δεις στο Skroutz στην εξελιξη τιμης ειχε και 219 ευρω

Η αλήθεια ειναι δεν την βρήκα Σκρουτζ συνεπώς ότι πει ο Λευτέρης.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ποσο να δωσω ενα xiaomi redmi4 note 10 ημερων?Αγορα 249 απο welcome stores.2 χρονια εγγθηση απο infoquest.Απλα δεν με βολεψε το μεγεθος

230 δωστο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα σε εναν για την μητρικη μου τον επεξεργαστη και τις μνημες 550 πολλα ειναι;

 

Τα δυο πρωτα εχουν εγγυηση Πλαισιο επεξεργαστης μεχρι 27/1/2018 μητρικη μεχρι 19/1/2019 και οι μνημες απο το Eshop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα σε εναν για την μητρικη μου τον επεξεργαστη και τις μνημες 550 πολλα ειναι;

 

Τα δυο πρωτα εχουν εγγυηση Πλαισιο επεξεργαστης μεχρι 27/1/2018 μητρικη μεχρι 19/1/2019 και οι μνημες απο το Eshop

 

Με 500-530 που βρίσκεις ένα 6core ryzen setup με καλή mobo (9 power phases να σηκώσεις και λίγο τα κλόκια) + 16gb/3200 ram όπου σκορπάει απλά τα setup που έχουμε τόσο stock όσο και κλοκαρισμενά

http://www.skroutz.gr/s/7332757/Corsair-Vengeance-LPX-16GB-DDR4-3200MHz-CMK16GX4M2B3200C16.html

https://www.mgmanager.gr/socket-am4/60045-asrock-ab350-gaming-k4-atx-4xddr4-6xsata3-m2-usb30-hdmi-dvi-d-d-sub-90-mxb530-a0uayz.html

http://www.e-shop.gr/cpu-amd-ryzen-5-1600-360ghz-6-core-with-wraith-spire-box-p-PER.559703

είναι δύσκολο να φύγει ο 4790Κ σε αυτήν την τιμή για μένα.....και θα γίνουν ακόμα χειρότερα τα πράγματα για τα 4c/8t intel setup όταν βγούν και οι 4core ryzen και γενικά όταν θα κατασταλάξουν γενικά τα πράγματα στους ryzen και στην διαθεσιμότητα τους.Ρεαλιστική τωρινή τιμή για μένα bro για τα πραγματά σου τα 350 με 400 max ευρώ για να πείς ότι θα φύγουν άνετα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

250 μου δινουν μονο για τον επεξεργαστη και αλλα 100 για τις μνημες.

 

Η μητρικη μου ειναι απο τις λιγες που εχει δυο 16αρια pci αν θυμασαι δεν εχω βαλει την καρτα στο πρωτο αλλα στο τριτο που ειναι και αυτο Χ16

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις βρει να τα δωσεις για μενα πανω απο 400 ευρω ....απλα τα δινεις χωρις δευτερη συζητηση...εγω οπως σου εδειξα απλα ενα καλο 6core setup ryzen θα βρισκεται καινουργιο και με 3 χρονια χρονια εγγυηση στα 500 ευρω και απλα δεν το ακουμπαει σε αποδοση το setup μας....επομενως προχωρα αφοβα για μενα!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις βρει να τα δωσεις για μενα πανω απο 400 ευρω ....απλα τα δινεις χωρις δευτερη συζητηση...εγω οπως σου εδειξα απλα ενα καλο 6core setup ryzen θα βρισκεται καινουργιο και με 3 χρονια χρονια εγγυηση στα 500 ευρω και απλα δεν το ακουμπαει σε αποδοση το setup μας....επομενως προχωρα αφοβα για μενα!

μπορεις φιλε μ να μ πεις και μενα μια τιμη γ εναν qx6850 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...